Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a nok akiket nem vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nok akiket nem vesz felesegul a parjuk es vagynak a hazassagra nem erzik rosszul magukat?

Figyelt kérdés
Most nyilvan nem olyan nok velemenye erdekel akiknek a hazassag nem fontos. Hanem hogyha valakinek fontos a hazassag de nem veszik felesegul. Ne irjatok hogy a papir semmit nem er mert igenis ha fontos vagyok szamara elvesz. Kulonben honnan tudja egy no hogy nemcsak evekig hiteget utana pedig elhagy es megnosul?
2014. szept. 12. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó te sem vagy normális. A szerető az akit kapcsolat mellett tart az ember. Nem sok eszed van már bocs.
2014. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Van ilyen ismerősöm. A lány akarna házasodni, a párja viszont házasságellenes. A csaj beletörődött, de sokszor szomorkodik és azt mondta, hogy sose lesz 100%-ig boldog emiatt, mert neki fontos lenne, de még mindig jobb mintha 29 évesen szingli lenne.
2014. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jogosan esik rosszul nekik, de ezt azért elég gyorsan ki lehet szűrni egy kapcsolatban, hogy mégis mire számíthat a jövőben. A házasságellenes egyébként nem ugyanaz azzal, hogy valakinek nem fontos a papír. Én, mint nő, egyáltalán nem érzem szükségét sem a nagy felhajtásnak, sem annak, hogy egy 5 perces aláírással "megváltoztassam" az életem. A terveinken, jövőnkön semmit nem változtatna. A párom - a férfi - viszont szeretné. Még a kapcsolat elején jelezte, hogy neki ez fontos, no nem a templomi, hanem az, hogy hivatalosan is összetartozzunk. Nekem nincs okom nemet mondani, ha egyszer megkér. Őt boldoggá teszi, engem pedig boldoggá tesz, hogy ő az, és valószínűleg szép emlék lesz belőle. Azok a férfiak, aki nem akarják feleségül venni a párjukat, nem számoltak még le az agglegényélettel szerintem. Nem értem, ezen kívül mi okuk lenne megfosztani a szeretett nőt a vágyától, ha neki nincs semmi vesztenivalója rajta.
2014. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk fordítva volt. A férjem szeretett volna házasodni, én nem. Szerintem se a papír, se annak hiánya nem tesz hozzá, vagy vesz el el kapcsolatból, ezért összeházasodtunk. Ő örült neki, én meg örültem, hogy boldoggá tehetem.

A házasság nem biztosíték arra, hogy együtt maradtok.

Számomra az jelenti azt, hogy fontos vagyok neki, hogy közös életünk van, közösen terveztunk és válllaltunk gyerekeket, megosztja velem mindenét. Ha a kapcsolat halad előre, akkor veled tervez, de ehhez nem szukséges házasodni.

2014. szept. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem fontos a házasság. Nem a lagzi miatt, azt amúgy sem akarok. Hanem azért amit jelent. Nekem így teljes a család. Csak a férjemnek fogok gyereket szülni. És engem ne hívjon élettársnak az akivel leélem az életemet. Annak ellenére fontos ez nekem, hogy a mi családunkban mindenki elvált. Nincs egy darab házaspár sem. De szerintem tanultam a hibákból, amiket ők elkövettek. Eddig csak hosszútávú kapcsolataim voltak, minden pasi házasságellenes volt sajnos. Vége is lett előbb-utóbb.
2014. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem legtöbb esetben a nő hitegeti magát azzal hogy a pasi majd változik, nem a férfia nőt.
2014. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%

17 eve rosszul erzem magam.

Ne varj tovabb.

2014. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!