Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha a feleség nem hagyhatja el a lakást egyedül?

Figyelt kérdés

Munkába mehet, de oda is hozza-viszi a párja, nem engedi el egyedül. Boltba, városba semmi esetre sem. Ha aznap épp nem dolgozik, akkor a párja bezárja öt a lakásba, és elviszi a kulcsokat, ellenvetés nincs, mert hogy mit keresne egy fiatal nö egyedül az utcán.

Csak az utóbbi pár hónapban vált ilyenné, elötte a nönek szabad kijárása volt.

Nem muzulmán férfiról beszélünk


2014. szept. 14. 23:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyszer próbálna meg bezárni a fèrjem..ha azt nem is vesszük figyelembe hogy ez mennyire beteges akkor is b.ssza meg ez simán életveszélyes is lehet..pl kigyullad a ház, vagy gázszivárgás van vagy tudja Isten mi bajod lehet még..

a masik része hogy egészséges ember ilyet nem csinal a feleségével vagy barátnője vagy bocsánat de nem figyeltem milye vagy neki..de egészséges ember nem a gyik-en kérdezi meg hogy ez normális e hanem az első adandó alkalommal rendőrt hív..kiszabadul és vissza se néz az a beteg állat meg térden is csuszhat utanna akkor se néz rá..

2014. szept. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy korlátoz a szabadságodban. Nem vagy a tulajdona. De te sem vagy teljesen épeszű, ha ezt hónapokon keresztül elviseled.
2014. szept. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális szerintem én is.... mindjárt folytatom csak várjatok egy percet mert kimászott a feleségem a szögesdrótos ketrecéből gyorsan vissza kergetem egy forró piszkavassal. Viccet félretéve nem százas egyik sem!
2014. szept. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, de az sem normális, akinek ez kérdés, hogy ez normális-e...

Két beteg ember, egyik aki csinálja, a másik aki tűri!

2014. szept. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő beteg. De a nő a betegebb, hogy eltűri ezt... A pasi meg mellesleg bűncselekményt követ el minden alkalommal, amikor bezárja a lakásba a nőt.
2014. szept. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 zabmester ***** válasza:
58%

Egyáltalán nem normális. De azért érdekelne, hogy mi miatt kattant be a férfi. Történt vele valami? Ilyesmit ok nélkül nem vesz a fejébe senki. És most nem arra gondolok, hogy a feleség adott rá okot, mert ilyen nem létezik, de ha valaki egész életében normálisan viszonyult a dolgokhoz, annál valami biztosan történt, amitől egyik napról a másikra megkattant.

A másik, hogy a feleségének ezt mivel magyarázza. Mármint azt értem, hogy arra hivatkozik, hogy egy fiatal nő ne mászkáljon egyedül (még ha ez az indok elfogadhatatlan is), de azt mivel magyarázza, hogy eddig ez nem zavarta?

És a felesége ezt normálisnak tartja, vagy azért hangot ad a nemtetszésének? Esetleg kényszeríti is a férfi?

Én nem mondom azt, hogy a nő nem normális, amiért ezt eltűri, elég beteg dolog lenne őt hibáztatni a férje elmebajáért. El tudom képzelni, hogy ő maga sem tudja mire vélni a férje pálfordulását, és talán nincs is hova szöknie, lehet, hogy anyagilag is függ a férjétől, vagy talán zsarolással tartja sakkban, ez sajnos nagyon gyakori a bántalmazások esetében.

2014. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem a felesége, a rabja.El sem hiszem ilyen nem normális nő van,aki ezt hagyja.
2014. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 zabmester ***** válasza:
38%
Most megint mi rosszat írtam?
2014. szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%
Hacsak nem Szaud-Arábiában laknak, akkor nem normális. Nekem arab férjem van, de még ő se csinál ilyeneket, ott is hagynám a francba. Rámzárni a lakást, hogy ne menjek sehova?? NEM NORMÁLIS!
2014. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, egyzser zártak volna íg ybe, már hívtam volna a rendőrséget, hogy szabadítsanak ki, őt pedig vonják felelősségre személyi szabadság korlátozása miatt.
2014. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!