Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért az a normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a normális, hogy a feleség főz, mos, takarít a férj pedig egy rántottát nem tud elkészíteni egyedül, vagy mosni magára?

Figyelt kérdés

Jövőhéten el kell utaznom az ország másik felébe egy temetésre. Busszal megyek, tehát 2 napig nem leszek itthon.

A férjem már most bepánikolt, hogy addig ki fog főzni, mi lesz a takarítással és a mosással?

Megkérdeztem anyósomat, miért nem tanult meg a pici fia főzni, gondoskodni magáról?

Anyósom azt mondta, mert a nő dolga, hogy ellássa a férfit! Milyen hülye felfogás ez?!


2014. márc. 19. 11:19
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%
És te miért nem tanítottad meg a pici férjedet mikor összeköltöztetek?
2014. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
78%

Ohh ez a kamu kérdés.

Biztos 2 napos hiány miatt a férjed a mosással meg a takarítással van.

Hol éltek, disznóólban, h két naponta kell?

2014. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam, hogy 2 naponta kell takarítani.

Bárcsak kamu lenne, akkor még élne az illető, akinek a temetésére megyek! :(

2014. márc. 19. 11:27
 4/43 anonim ***** válasza:
91%
Mióta vagytok házasok? Te miért nem tanítottad meg rá?? Azért 1 év házasság alatt már ráveheted volna, hogy takarítson, hogyan kapcsolja be a mosógépet, és hogy kell egy tojásrántottát elkészíteni.
2014. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%

Tanítsd meg használni a mosógépet, nem olyan nagy munka, be tudja ő is rakni a ruhákat, meg ki tud teregetni. Takarítani biztos tud, csak nem akar.

A főzés meg tényleg olyan, hogy vannak emberek, akiknek valami bődületesen nincs hozzá érzékük, még az alap dolgokhoz sem. Még nőt is ismerek ilyet, de a férjem is képes egy bundás kenyeret is elrontani. Úgyhogy én is, ha nem vagyok itthon egy-két napig, akkor főzök neki egy nagyobb adag kaját, amivel elvan. Viszont ő elmosogat, feltakarít, meg minden egyebet megcsinál a főzésen kívül, ha kell.

2014. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
98%
Senki sem mondta, hogy ez a normális. Régebben ez volt a szokás általában. Persze családfüggő. De gondolom eddig is ilyen volt a férjed és nem zavart. Szerintem ne aggódj, túl fogja élni:)
2014. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
21%

"Te miért nem tanítottad meg rá?"


Ez komoly???

2014. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%

Mert sok ember fejében az van, hogy a férj hozza a pénzt a nö meg ellátja a háztartást.

Ez addig rendben is van, amíg a feleség háztartásbeli. Attól kezdve, hogy ö is napi 8 órában dolgozik, a házamunkát is kettejüknek kell(ene) végezni.


Egyszerüen elmégy, a férjed meg vagy éhen hal (ami elég valószínültlen), vagy feltalálja magát. A jövöben meg tisztáznám vele, hogy nemcsak neked kell ezt elvégezni és heti váltásban neki is kellene csinálnia.

2014. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos sok helyen ez a normális.

Mi is úgy költöztünk össze,hogy párom szerint ez a normális.

Én megtanítottam neki,most már szó nélkül megcsinál bármit,és nem hal éhen a mocsokban ha nem vagyok vele pár napig.


Amit most tehetsz: mosnia nem kell,felsepregetni fel tud,spegettit leirod neki hogy kell,ha elcseszi,max eszik két napig vajas kenyeret.

2014. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Eszembe sem jutott, hogy nem tud főzni. Mindig én érek haza korábban, és nekiállok főzni.

Besegít, ha itthon van..zöldséget pucol, húst összevág stb.

Mosogatni tud :)

A mosógépet is 100x látta, hogy kell használni... (belerakod a ruhákat, bele a mosógélt és az öblítőt, és megnyomsz 2 gombot - egyik a bekapcsoló gomb, másik indítja a programot)

2014. márc. 19. 11:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!