Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elváltunk a gyerekem apjával,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltunk a gyerekem apjával, az én hibámbol. A kérdés: ha változtatok a hibáimon, szerintetek újrakezdhetjük? Nagyon szeretem még.

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 10:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Milyen voltál te ,hogyan viselkedtél ,ami miatt a válás volt az egyetlen járható út ? Le tudnád e vetkőzni a régi énedet ,tudnál e változni ?
2014. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha tényleg nagyon szeretnéd, korábban kaptál volna észhez, mert gondolom, a tárgyalás előtt is volt időd gondolkozni. Ez a hajó már elment.
2014. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem mindegy, hogy mi volt az a "hiba"! Mi volt, mit tettél???

Mert lehetséges, hogy a párod számára ez semmilyen esetben nem megbocsátható, nem tud szemet hunyni felette, nem akar már úgy. Ez esetben nincs mit tenni, hiába szereted te még...


Ha viszont meg tudott volna bocsátani...: Akkor viszont még időben meg kellett volna tudnotok beszélni mindent. Akkor kellett volna bocsánatot kérned, akkor kellett volna megerősítened abban, hogy bízhat benned, stb. Valószínűleg akkor nem tetted, akkor nem lehetett veled beszélni, és elege lett. Megaláztatás helyett inkább elvált. És ha neki komolyan számított a házasság, az ígért, kimondott szó, akkor ha ezt így feladta, akkor biztosan a válást is komolyan és visszavonhatatlanul gondolta. Ezt nem tudhatjuk, nem ismerjük a párod és azt sem tudjuk mit tettél vagy nem tettél te.

2014. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem érdekled, akkor hiába változtatsz a hibáidon.
2014. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyiból jó, hogy felismered a hibáidat, mert legalább a következő kapcsolatodba már tudod, mit ne csinálj. Tanulópénz volt a válás. Igaza van a többieknek, ha már nem érdekled, fejre is állhatsz, akkor sem változik az exben a dolog. Ne szaladj olyan kocsi után, ami nem vesz fel, megalázod magad.
2014. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély, csak éppen nem sok.

Viszont ennyi idő alapján lehetetten pontosabb választ adni.


De szerintem nem szereted, hanem csak hiányzik. És a kettő messze nem ugyanaz.

2014. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kicsit érzékeltessem a különbséget, a "szeretem" azt jelenti, hogy boldoggá akarom tenni.

A másik, amit szerintem most te érzel, hogy boldog lennék ha visszajönne...

Ez elég nagy különbség.

2014. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondoljuk,h esélytelen,mert kerek perec kijelentette,h nem érdekled..Ne legyél már ennyire buta. El tudom képzelni,mi volt a hibád..Azon hiába változtatsz,meg nem történté nem tudod tenni. Hagyd szegényt,had éljen boldogan.
2014. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!