Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem szerelmes a barátunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem szerelmes a barátunk feleségébe?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek. Baráti társaságunk nagyon összetartó, sokat vagyunk egymásnál. A probléma az, hogy a férjemnek úgy érzem, megtetszett a barátja felesége, nevezzük A-nak. Sokszor látom, hogy "úgy" néz rá. Ő egy elég csendes ember, megbízható, hűséges, nem volt köztünk ilyen probléma soha. Akarattal nem bántana meg. Amit látok, az az, hogy sokszor rajta felejti a szemét a nőn, de ez már mióta ismerjük őket, fennáll. Tudom, milyen mikor zavarban van és mikor vele beszél, mindig olyan. Olyankor megszűnik a család, többiek. Nem beszél erről a dologról, de többiek szokták ugratni vele, hogy úgy néz A-ra, mint egy plátói szerelmes kamasz. Nekem ez elég rosszul esik. Ezen kívül A részéről volt egy olyan beszélgetés, amikor azt mondta, néha irigy rám, hogy ilyen férjem van, mert az övé sokszor nem érti meg őt. Mindannyian fiatalok vagyunk még, elvileg nem kellene belefásulni a házasságba, de azt érzem, ez egyik- másik félnél talán megjelentek a jelek. Sokszor úgy érzem, a férjem már nem boldog velem és ezt a nagyon mintaférfi szerepet azért vállalta magára, mert nem akarja cserbenhagyni a családját, jó nevelést kapott és nem kicsapongó, szelíd ember.

Hogy lehetne ebben a helyzetben bármit is tenni? A sokkal másabb, mint én, van egy nagyon erős kisugárzása és olyan, mint egy tökéletes nő. Én nem tudom, hogy vehetném fel a versenyt vagy hogy fogadjam el,hogy a férjem csendben, engem nem megbántva epekedik egy másik nőért.

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2014. szept. 16. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Általad leírtak alapján ha nem is szerelmes, de az "A-nak" nevezett hölgy tetszik neki.

Szerintem tereld el a figyelmét a hölgyről bizonyos jól bevált női praktikákkal, amelyekkel felhívod magadra a férjed figyelmét; kacérkodj vele, csábítsd el amikor csak tudod, pezsdítsd fel a párkapcsolatotokat :-)

2014. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem biztos, hogy szerelmes belé. Lehet, hogy csak simán jól esik néznie egy szép nőt. Nincs ebben semmi. Az már persze más dolog, hogy nem előtted kéne néznie...


Az én feleségem legjobb barátnője is egy gyönyörű nő, és időnként olyan ruhában jön át, hogy nem tudom nem megnézni őt. Ettől még nem vagyok belé szerelmes. Csak tudod... ha megrendeltem az ételem, a menüben attól a fogásokat még megnézhetem... :)


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: mit tudsz tenni? Beszélni a férjeddel. Mondd el neki, hogy mi bánt...

2014. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell versenyre kelned! Azt írod, A olyan, mint a tökéletes nő. Szerintem nincs tökéletes. Bízz a férjedben, és gondolj arra, Te milyen furcsa helyzetben lennél: lehet olyan férfi a világban, aki Neked tetszik, érdek nélkül, csak azért, mert olyan, mintha tökéletes lenne, hat Rád a szelleme. Én már voltam így, nem tudom igazán átadni az érzést, a szituációt, hiszen semmi sem történt. A férjemet tisztelem, jól megértjük egymást, egymáshoz tartozunk. Látod, mégsem múlt el nyomtalanul, mert bár legalább egy éve történt, ma is emlékszem rá.
2014. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos ami észrevételem van ezzel kapcsolatban, az az, hogy nem szexuális töltetű a férjem viselkedése, ő nem ez a szoknyapecér típus. Nyilván kár tagadni, a leghűségesebb férfinak is van szeme. De ahogy ő viselkedik, teljesen más, csendben teszi, tényleg egy szót nem ejtett el ezzel kapcsolatban, de mikor végig rápillantgat bármilyen összejövetelnél, foglalkozik vele,szinte védelmezi, akkor ezek olyan jelek, mintha inkább vele szeretne lenni. Nagyon nehéz helyzet és ez még fájdalmasabb, minthogy megbámul egy nőt, mert jó lenne vele lefeküdni vagy ilyesmi. Nem tudok felhánytorgatni neki semmit, mert úgy tűnik, elfojtja és figyel arra, hogy véletlenül se bántson meg.

Ez az a pont sajnos, amikor nem hiszem, hogy elég lenne, ha én lennék Miss Universe, itt személyiségbeli problémák is előjöttek. Ezen meg nem tudok változtatni, más karakterek vagyunk,régen még engem szeretett azért, amilyen vagyok.

2014. szept. 16. 15:01
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Egy száz évvel ezelőtt nőknek írt könyvben olvastam, hogy nem szabad túlságosan szoros (heti találkozás) kapcsolatot fenntartani baráti párokkal mert annak előbb-utóbb párcsere lesz a következménye.

Én konkrétan rákérdeznék a férjemnél. Mert legyen bármennyire is jó férj, én nem élnék olyannal, aki nem belém szerelmes. Saját magát nyugodtan kínozza a plátói szerelmével, de én ehhez nem asszisztálnék, ha nincs ló, jó a szamár is alapon.

2014. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy nem leszek népszerű a válaszommal, de én nem asszisztálnék ehhez. Leülnék a férjemmel kettesben, és szelíden megkérném, hogy ha velem akarja leélni az életét, hagyjuk ott ezt a baráti társaságot, és koncentráljunk egymásra meg a házasságunkra. Ha a barátok tényleg barátok, és már eleve észrevették, mi a helyzet, megértőek lesznek, és elengednek benneteket rosszindulat nélkül, ha meg nem... hát, akkor annyit is ért a barátságuk.


A barátok nagyon fontosak. De van, ami még fontosabb.

2014. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik a leírás alapján, hogy kicsit többet érez a másik nő iránt, de elfojtja. Szerintem beszélj vele. És egy kicsit rázzátok fel a házasságotokat.
2014. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én leülnék a férjemmel és megbeszélném, hogy lehet, hogy jobb lenne hanyagolni ezt a társaságot. Olyan fajta vagyok, hogy ami a szívemen az a számon: számomra megalázó, hogy a társaságból valaki közölné a férjemnek, hogy "Te Józsi úgy nézel A-ra, mint egy plátói szerelmes kamasz!", miközben én, a felesége ott ülök mellette.
2014. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszéld meg a férjeddel. Ne számonkérés legyen, csak mondd el neki azt, amit itt is leírtál. Normális hangnemben is meg lehet az ilyesmit beszélni.

Még akkor sem dől össze a világ, ha a férjed azt mondja, hogy tényleg vonzódik ahhoz a nőhöz. Próbáljátok meg együtt megmenteni a kapcsolatotokat, de ez csak úgy lehetséges, ha mindketten higgadtak és ŐSZINTÉK lesztek.

Sok sikert!

2014. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!