Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy hazaspar ugyanannyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hazaspar ugyanannyit dolgozik, es minden hazimunkat közösen csinalnak, akkor a ferj papucsferj szerinted?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 19:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem papucs, hanem ez a normális.

Akkor lenne papucs, ha a feleség sokkal kevesebbet dolgozna és mégis elvárná, hogy a férj sokat segítsen otthon. Vagy elvárná, hogy mindent a férj csináljon.

2014. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez a természetes.
2014. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne papucs? Nálunk ez így van, sőt, a férjem ér előbb haza, és így több házimunkát is végez.


Elosztjuk. Ő csinálja azt, amit ő szeret, én pedig azt, amit én.


Az a papucs, aki ugyanannyi munka ellenére k.uki-p.unci alapon osztja el a házimunka mennyiségét...

2014. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%

Én is ilyen vagyok,engem is így neveltek.Ha ezért papucs vagyok akkor legyek az!Pont lesz..arom!

Amúgy inkább legyek ilyen,minthogy a tv elött meresszem a pi..csámat és növesszem a hasamat.Az jobb?Én ettől jobban érzem magam.

2014. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 zabmester ***** válasza:
100%
Teljesen normális férjed van, azok mondják rá, hogy papucs, akik a feleségüket úgy kezelik, mint egy háztartási gépet. Na, az ilyenek véleményére nem kell adni.
2014. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy papucs :))
2014. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat,mindig is tudtam hogy jol valasztottam-es tenyleg azok mondjak akik haztartasi gepkent kezelik a felesegüket.
2014. szept. 18. 20:31
 18/20 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy kicsit OFF: a kedvencem amikor a férfiak pampognak arról, hogy a nők mit jajonganak a házimunka miatt, mikor már minden néhány gomb megnyomása. Amikor meg közlöm, hogy akkor miért nem ő nyomja a néhány gombot, rögtön csend lesz. (Nah meg nem csak néhány gomb)
2014. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem papucs, ez a csapatmunka, mindenki kiveszi a részét a teendőkből, úgy helyes. Hogy mi a felosztás (ki mosogat, ki porszívózik), megbeszélés tárgya a családon belül.
2014. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért lenne papucs csak azért mert a közös életetekből kiveszi a részét. Ennyi erővel Te pedig karrierista vagy mert nem ülsz otthon, elvégre a férfi dolgozik nő meg házimunkál :) Ez egy nagyon régi módi és gáz felfogás
2014. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!