Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elhagynatok a hazastarsatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynatok a hazastarsatokat ha sulyosabb nemi betegsege volt de nem szolt rola?

Figyelt kérdés
Nem ilyen kis problemakra gondolok mint pl. chlamydia. Volt a kornyezetemben egy par akik azert szakitottak mert a pasi szifiliszes volt es bar megkapta az oltast elvileg kigyogyult de a no amikor megtudta elhagyta. Nagy balhet csapott mert felt hogy megfertozodott,vagy a szuletendo gyerek elkapja. Mert a pasinak bizonyos idokent ellenorzesre kellett jarnia. Ti elhagynatok az elettarsatokat,hazastarsatokat ezert?
2014. szept. 20. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az egyszerű kis füllentés és nem is az elfogadható hazugság kategóriája, hanem konkrétan felelőtlen titkolózás. Én nagyon kiakadnék, hiszen az én életemet is befolyásolja, helyettem kockáztat azzal, hogy így átver.
2014. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

H a a kapcsolatunk alatt kapott volna egy ilyen fertőzést, akkor igen.


Ha előttem és kigyógyult, akkor azért megérteném, hogy szégyellte, nem hagynám el. És fontos lenne azt is tudni, hogyan derült ki.

2014. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a kapcsolat alatt fertőződött meg? vagy valamikor évekkel korábban és már nyoma sincs?
2014. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtomon kívül kitenne egy ilyen fertőzésnek, persze, hogy el. Ezzel be is bizonyította, hogy nem alkalmas házastársnak, nem számíthatok rá.
2014. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Allitolag meg elotte. De ellenorzesre kellett jarnia idonkent. A csaj meg felt hogy esetleg kiujul es ha terhes lesz a gyerek beteg lesz es inkabb szakitott.
2014. szept. 20. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Akkor talált indokot a szkításra, ennyi Azt gondolom, addig a betegséget lehet magánügyként kezelni, amíg nincs hatással az én életemre. Félt, hogy kiújul? Feltételezés.


És pasit nem féltette, hogy lesz valami szövődménye. De mindegy is, az indok meg volt a többi az duma.


Hogyan derült ki?

2014. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha a kapcsolatunk elott fertozodott meg, nem hagynam el. Pont ugyanugy, ahogy nem hagynam el, ha teszem azt lerokkanna, rakos lenne, akarmi. Egeszsegben, betegsegben all egymas mellett a par.... Legalabbis igy kellene. Ha a kapcsolatunk alatt fertozodott volna meg, akkor viszont egyertelmuen lapat.

Amugy jozanul belegondolva: mekkora az eselye, hogy kapcsoaltot kezdesz valakivel, aki kozli veled, hogy"ja, szifiliszem volt, de meggyogyultam, csak ellenorzesre kell jarnom"? Szerintem nulla, ugyhogy valahol ertheto, ha nem szolt.

2014. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Egyebirant kamunak tunik. Nincs "oltas" a szifiliszre. A szifiliszt penicillin kuraval gyogyitjak, meghozza igen hosszu, osszesen 9 hetes antibiotikum kuraval. Addig nem fejezik be, amig nincs bakterium a szervezetben. Tehat ha egyszer negativ lett, utana nem ellenorzik ujra. Tehat nem kell ellenorzesre jarni es nincs ami kiujuljon.
2014. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. Igen tudom hogy azt kapják. Azt nem tudom miért de a csaj mondta hogy a pasi ellenőrzésre járt, ő meg félt hogy a gyerek megfertőződik ha terhes lesz,nem bírta idegekkel annyira félt hogy lappang benne még a pasiban valami mert a véréből mindig kimutatható lesz.
2014. szept. 20. 18:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Valoban kell ellenorzesre jarnia, kb 2ev, de a kura utan mar nem fertoz.

2ev utan nyilvanitjak teljesen gyogyultnak.

A verbol viszont ki lehet kesobb is mutatni, ha erre konkretan vizsgaljak.

2014. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!