Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennetek a szulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a szulok helyeben ha ilyen felelotlen gyereketek lenne?

Figyelt kérdés
A szuloknek harom gyereke van. Mindegyik normalis eletet el kiveve az egyik lanyt. 17 evesen terhes lett egy ferfitol aki nem foglalkozik a gyerekkel igy a szulokre harult az unoka nevelese. A lany 20 evesen elment dolgozni es megint terhes lett a gyereket meg akarja tartani. A szulok kikeszultek mert mar igyis harom gyereket tartanak az unokaval, a lefnagyobb fiuk mar nem otthon el. Szerintetek meddig varhato el hogy egy szulo tamogassa a gyereket? Ismerem a csaladot csak kivancsisagbol kerdezem.
2014. szept. 25. 08:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
legnagyobb
2014. szept. 25. 08:09
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Egy percig sem. Ha van esze gyereket csinálni, amikor még ő is gyerek, akkor fogja a gyerekeit és éljen, ahogy akar ott, ahol befogadják. Én a másik két gyerekemre koncentrálnék. Eleve arra tanítom őke, hogy szexet csak felelősséggel, és felnőttként, nem 17 évesként végzünk. Ha ő nem tanulta meg az otthoni értékeket, akkor leveszem róla a kezem.
2014. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Eddig maximálisan segítettek neki a szülők. Innentől kezdve elengedném a kezét, ideje felelősséget tanulnia.
2014. szept. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Határidőt adnék a költözésre.
2014. szept. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
Én támogatnám, tehát nem beszélném rá semmiképpen, hogy vetesse el az unokámat. Mivel már dolgozott, gondolom fog kapni gyest, abból meg csak fel lehet valahogy nevelni a picit. Vagy úgy tudom, a nagymama is elmehet gyesre. Ki más támogatná a szerencsétlent, ha nem a szülei? És hát valahol ők nevelték ilyen felelőtlenné a gyereküket. A családtagokat mindig támogatni kell, akárhány éves, olyan módon, ahogy lehetséges, nem anyagilag és nem olyan szinten, hogy ezáltal saját életünk veszélyben legyen.
2014. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Ötös, és meddig kell támogatni a helytelen életmódjával? Már az helytelen volt, hogy gyerekként kezdte a szexuális életet, és most már két gyereket akar a szülei nyakába sózni?

Felnőtt nő, oldja meg az életét.

2014. szept. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az anyja beszelt vele mar gimnazista koraban a helyes fogamzasgatlasrol arrol hogy nem vedekezik szerintem nem a szulei tehetnek. Az anya nevelte az unokat hogy a lanya tudjon tanulni, es nincs felretett penze mert nemreg kezdett dolgozni.
2014. szept. 25. 08:49
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem várható el egyáltalán ! A szülő segít ha tud ,mert van miből ,ha akar ... de mindennek van teteje ! Én itt venném le róla a kezem . Ha gyereket csinálni elég felnőtt ,akkor gondoskodni róla/róluk is legyen az !!! ... Elképesztő -.- ... Felelőtlenül szüli a gyerekeket a szülei nyakára !
2014. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért valljuk be, a szülőknek elég nagy szerepük van abban, ha a lányuk ilyen felelőtlenül cselekszik, ráadásul már nem első alkalommal. Az egy dolog, hogy elmondja neki a szülő, hogyan is kell védekezni, azt az iskolában is elmondják jópárszor, azt kellett volna megértetni, hogy nincs olyan anyagi -"és egyéb"- helyzet, hogy ilyet tegyen.. Ráadásul az eslő esetből nem tanult, ez is szerintem a szülők -ilyen szempontból- hanyag nevelését igazolja. !!!A két kisgyerek pedig nem tehet róla, attól hogy anyuka ilyen korán beválalta őket nem az ő hibájuk, a nagyszűlők segítségére remélem hogy számíthatnak majd.!!!
2014. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
A gyerekek apjai hol vannak?
2014. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!