Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én itthon várom erre ő inni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én itthon várom erre ő inni megy?!?

Figyelt kérdés
A férjem alkoholista volt, 1 éve tiszta (volt). 3 hetes programra ment ahonnan hétvégekre hazajött. Ma jött végleg haza,én vártam csinos ruhában, erre beült inni egy kocsmába....

2014. szept. 26. 21:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
A remény hal meg utoljàra... Én nem iszom, szinte minden hàzimunkàt megcsinàlok itthon, próbàlok mindenben jó lenni... de az asszony pasizik meg megcsal... Nem kell bízni nem kell hinni lépni kell. Nekem is... 39F
2014. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen a hozzáállása, akkor ne számíts rá, hogy kigyógyul. Sokan ott hibázzák el, hogy azt hiszik, a férjük megváltozik, pedig az emberek a lehető legritkább esetben változnak meg, akkor is akkor, ha valami komoly trauma éri őket. Ha két éve nem érdekli, mi van veled és ilyen a hozzáállása, akkor minek vagy még vele? Azt akarod, hogy erre menjen el az életed?
2014. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nekem is meg kéne csalnom hogy megbecsüljön:((

Én nem akarok így élni! Most is azt írta, hogy akar küzdeni értem holnap :D hahaha...

2014. szept. 26. 22:16
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért iszik, mert nem becsül meg. Azért iszik, mert függő. Tisztában van vele, hogy mit veszít, de gyenge, és nem képes letenni az italt. Nem tudom, az alkoholisták hány százaléka tud megállni, de gyanítom nagyon kevésnek sikerül tartósan, és ők is csak a mélyponton eszmélnek, amikor már mindent tönkre tettek maguk körül. Ne hagyd, hogy lehúzzon maga után. Ő gyenge ember, légy te az erős, aki változtat. Semmi fenyegetés nem fog használni. Legalább az egyikőtök még normális életet élhet.
2014. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
100%
Gondolkozz el mit kapsz tőle és mi az amire szükséged van és az nincs meg a kapcsolatban. Lehet mérlegre tenni a dolgokat és eldönteni melyikből van több, akkor el tudod dönteni érdemes-e maradni vele, vagy sem. Ha, egy pasi az ital mellett dönt, helyetted, onnan nincs vissza út, szerintem. Ez már így marad. Kell vagy nem, ennyi.
2014. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
95%
Miert nem valsz el? Igy te is a jatszmaban tartod.
2014. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Ideje lépned. Nem leszel te sem fiatalabb, és a fiatalon elvesztegetett idődet soha nem fogod visszakapni.

2014. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Minden alkoholista mellett ott áll egy társfüggő személy.

Ha a rehab után is ihatnéka támad, holott te otthon szépen csinosan vártad, mégis mit gondolsz?

Fel akarod áldozni az életedet egy alkoholistáért?

Évekig ezt fogja csinálni veled, amíg meg nem gyűlölöd.

2014. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Nem elvonón volt, magától tette le az italt. Most itthon van, épp a vécét eteti, pont mint a madarak a fiókákat:D

Azt hiszem innentől vége....

2014. szept. 26. 23:32
 20/33 A kérdező kommentje:
Mert szeretem basszus:( viszont egyre kevésbé,mert ezekkel a húzásokkal kiölte velőlem az érzéseim egy részét...
2014. szept. 26. 23:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!