Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én itthon várom erre ő inni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én itthon várom erre ő inni megy?!?

Figyelt kérdés
A férjem alkoholista volt, 1 éve tiszta (volt). 3 hetes programra ment ahonnan hétvégekre hazajött. Ma jött végleg haza,én vártam csinos ruhában, erre beült inni egy kocsmába....

2014. szept. 26. 21:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mi lenne, ha elválnál? De ha neked jó a mártírszerep, akkor nem kell panaszkodni.
2014. szept. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy nekem is meg kéne csalnom hogy megbecsüljön:(( "


Ööö...és attól hogy megcsalod, miért is fog megbecsülni?


Amúgy abba gondolj bele, hogy képes lennél egy alkoholistának gyereket szülni? Úgy nézd, hogy ha iszik, eleinte még vicces, majd később egyre agresszívebb és erőszakosabb lesz, és elég szar dolog alkoholista szülő mellett felnőni, tönkreteszed magad is, és tönkreteszed a gyereked életét.


Addig hagyd ott míg nem késő.

2014. szept. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nem terveztünk még gyereket. Ma beszélek vele, nem tudom még mi lesz. Ultimátumot adok neki, a legutolsó esélyt. Amikor összejöttünk nem láttam hogy inna, most kb 2 éve kezdődött. Ő azt mondja korábban is csinálta, holott mindig időben jött haza, tisztán.... De szerintem ennek vége lesz, hatalmasat csalódtam most benne! :(
2014. szept. 27. 09:09
 24/33 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Mióta iszik a férjed? Van gyerek? Ha nincs, ne is szülj ilyen embernek....

Tudom milyen érzés mikor alkoholista a szeretted. Nekem apukám volt iszákos, én dugdostam előle a pálinkás üveget, a pénzt, és mindig jól leugattam. Az unokája születése óta jobb, kb 1-2x ivott a másfél év alatt..... De nem jó így felnőni.....

2014. szept. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
4 éve együtt, lassan 2 éves házasok vagyunk, nagy szerelem volt....bíztam benne. Ő azt mondja évek óta iszik, nekem nem tűnt fel pedig sokat voltunk együtt. Amikor együtt éltünk sem vettem észre semmit, pedig ismerem a jeleket. Most 2 éve kezdte el, 1 éve abbahagyta, és most megint "iszogat".
2014. szept. 27. 09:33
 26/33 A kérdező kommentje:
Édesapám is alkoholista volt, sőt édrsanyám is ivott sokáig, nekem éppen ezért fontos hogy tiszta legyen a párom. Nekem nem kell egy alkesz senki, gyűlölöm őket! Gyereket nem szeretnék.
2014. szept. 27. 09:35
 27/33 anonim ***** válasza:

Érdekes, egy másik kérdésnél meg azt írtad, hogy apád volt a legjobb ember a világon...


idézlek:

Szia :) nevű felhasználó válasza:

"...nekem Édesapám volt a legjobb ember akit ismertem, mindennél jobban szeretett, és ez kölcsönös:)"

2014. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Igen amíg nem ivott! Az utolsó kb 2 évében kezdte el.....
2014. szept. 27. 09:45
 29/33 anonim ***** válasza:
Küzdeni fog érted HOLNAP?
2014. szept. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Alkoholista mindig alkoholista marad :(


Szerintem mérlegeld a kapcsolatotokat....

2014. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!