Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik fiatalon, első/második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fiatalon, első/második pasival/lánnyal maradtatok együtt, ti éreztétek úgy időnként, hogy még másokkal is együtt akartok lenni? Bizonytalanodtatok el?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 17:16
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Utolso, olyan nincs is, hogy valakibe egész életemben szerelmes vagyok.én is ilyen voltam, hogy nem tudtam hüséges lenni, mindig vonzott az ujdonsàg, a hoditàs, a vadàszat :-)Ezt mondjuk soha nem is bàntam, csak kivàncsi voltam, hogy eljön-e valaha az, akihez hüséges tudok majd lenni.és képzeld, eljött!és ez sem az a làngolo szerelem màr, mint ami az elsö idöben Volt, de tudom, hogy soha de soha nem akarok sneki màst, mert ö olyan jo, hogy a többiek még a làba nyomàba sem érhetnek.és nem jàrok el nélküle bulizni, söt, igazàn bulizni sem màr, együtt szervezünk tök jo kis programokat.Nem szeretek nélküle sehova menni, ha egy napot külön vagyunk, màr hiànyzik :-) Az meg, hogy megcsaljam, eszembe sem jutna soha, egyrészt mert tuti, hogy senkivel nem lennék ilyen boldog, mint vele, màsrészt meg nekem màr ugyse tud senki ujat mutatni, ezéRt egyàltalàn nem érdekelnek màs pasasok.és nagyon boldog vagyok, hogy anno kitomboltam magam, mert most, amikor itt az ideje, igazàn élvezem a hàziasszonykodàst, feleségszerepet, stb.és cseppet sem vägyom kalandokra. 28/N
2014. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

30#as vagyok!

Nem én, egyik pasim sem csaltam meg. Sőt! Én mindhármojuknál azt éreztem hogy ő az igazi. Főztem, mostam, takaritottam rájuk, mert imádtam őket. Aztán két év után már nem érdekeltek, le is léptem mindig. Aztan mindig jött egy év amikor durr bumm bele, pasiztam agyba főbe, de azt is csak azért hogy keressem az "igazit", ...

De amint mondom ez a harmadiknál se jött be, mert már,nem szeretem...

És hiába hagynám el mert tudom h a negyedikkel is ugyanez lenne, ugyhogy mondom az én fejemben vannak itt bajok... :) lehet társfüggő vagyok...

Viszont neked gratulálok és maradjatok boldogok mindig!!!

2014. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
De pont ez az, hogy én is ezt hittem, màr bele voltam törödve, hogy biztos lesz vagy 4 -5 férjem :-))) aztän egyszercsak hirtelen jött az igazi!mikor mär nem is vàrtam, söt ugy voltma vele, hogy ez is biztos csak olyan lesz, mint az eddigi kapcsolatok.Ez majd nälad is igy lesz, hidd el :-)
2014. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én 8 éve vagyok együtt a barátommal, 16 voltam mikor összejöttünk.

Néha elbizonytalanodom, hogy akkor tényleg örökre már csak vele leszek? De hogyha arra gondolok hogy mással randizzunk, a hideg kiráz, én csak őt akarom. Másban is az ő tulajdonságait keresném, és egy ugyanilyen komoly kapcsolatot akarnék. Akkor minek szakítani?

Szerintem 1-2 éven belül eldől hogy szakítunk vagy összeházasodunk.

Próbálok nem gondolni ilyenekre, most még csak együtt élünk és jól érezzük magunkat így.

2014. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
53%

"Gondoltam szólok, ha már okoskodsz, h a 1x év után elváltak java is úgy érezte, h együtt öregednek meg.

Szal maradjunk annyiban, h az szóljon már bele, aki lerakott valamit az asztalra, nem egy 5 éves tini kapcsolattal bohóckodik, mert olyat bármikor szarok neked."


1. nem vagyunk tinik

2. A kapcsolatunk sem tiniként kezdődött

3. nem tinikként házasodtunk össze

4. a kérdésbe 1 szóval nem volt beleírva, hogy a kérdező hány éves házasságban/kapcsolatban élő emberek véleményére kíváncsi

5. Ki nem szarja le, hogy MÁS EMBEREK miért váltak el? Ők szúrták el a házasságukat, nem én. Ők választottak szar partnert, nem én. Ennyi:)

2014. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem
2014. okt. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!