Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik fiatalon, első/második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fiatalon, első/második pasival/lánnyal maradtatok együtt, ti éreztétek úgy időnként, hogy még másokkal is együtt akartok lenni? Bizonytalanodtatok el?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 17:16
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
85%

Látom valaki még mindig nem fogta fel, hogy NEM MINDENKI olyan, hogy éljük ki magunkat dugjunk fűvel fával....

Mit nem lehet azon felfogni, hogy vannak férfiak is, nők is, akik nem ezt keresik? Ezek egy kis szerencsével egymásra találnak, és együtt maradnak boldogan életük végéig...ennyi.


És aki azon rinyál, hogy pár éves házasság, vagy kapcsolat után valaki úgy érzi végleg a párjával marad, és ez kölcsönös, az ne felejtse el, hogy egy 50 éves boldog házasság is, az általad nagyon lenézett pár éves kapcsolattal kezdődik.

2014. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Valóban nem mindenki olyan,én se vagyok olyan. Eddig csak több éves kapcsolataim voltak és 20 -as évem elején járok.

Viszont érdekelne,hogy másoknál volt-e olyan,akar egy kicsi időre is,hogy " túl fiatal vagyok komoly dolgokhoz,biztos ez az ember akit kerestem?" stb.


Ilyen gondolatok szerintem azok fejében is megfordulhatnak,akik am nem összevissza kavarni akaró tipusok.

2014. okt. 1. 19:29
 23/36 anonim ***** válasza:
28%

"És aki azon rinyál, hogy pár éves

házasság, vagy kapcsolat után valaki úgy

érzi végleg a párjával marad"


Gondoltam szólok, ha már okoskodsz, h a 1x év után elváltak java is úgy érezte, h együtt öregednek meg.

Szal maradjunk annyiban, h az szóljon már bele, aki lerakott valamit az asztalra, nem egy 5 éves tini kapcsolattal bohóckodik, mert olyat bármikor szarok neked.

2014. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
50%

Szóval, ha jól értelmezem a válaszokat, csakis és kizárólag két véglet létezik, ha valaki fiatalon "kiég", fűvel-fával szexel és soha nem lesz boldog, illetve ha valaki a legelső párjával összejön tiniként, és örökké boldogan élnek együtt, soha nem is gondolván másra.


Amúgy nem fogják bevallani, hogy elromlott a kapcsolatuk, vagy mást kívánnak, azt meg főleg nem, ha a párjuk mást kíván. Ezt általában még önmaguknak sem merik bevallani. :)


De tény, hogy az ilyen kérdésekre nem 5-6 éve együtt lévőknek és pláne nem huszonéveseknek kéne válaszolni. Nekik pont most kezdődik majd a nehéz időszak... még nem tudhatják. :)

2014. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
75%
Még nem voltunk húsz évesek, mikor összeházasodtunk a férjemmel. Neki én voltam az elsö, nekem volt elötte egy-két kapcsolatom, de nem túl komolyak. Idöközben eltelt majd húsz év. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem volt idöközben néhány kísértés, aminek csak nehezen tudtam ellenállni. De szerelemröl szó sem volt, "csak" a változatosság miatt érdekeltek volna, viszont annyira nem, hogy emiatt kockáztassam a házasságom. Így a hüség mellett döntöttem.
2014. okt. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
62%

Az első párommal majdnem 3 évig voltam együtt. Annyi tapasztalatot kaptam ezidő alatt, amit több rossz kapcsolatból is nehezen tudtam volna csak összegyűjteni. Amikor később összejöttem a vőlegényemmel, minden annyira... nem is tudom... egyszerű volt... és annyira egyértelmű... az első fél év alatt teljesen bebizonyította, hogy Ő kell nekem.

Időnként másokkal... jah... mindenki "megkívánhat" mást, de ahogy nem eszek össze minden szart, hogy normálisan nézzek ki, nem is fekszem össze másokkal, ha működik a kémia, akkor sem. Ha meg is tetszik más, akkor sem bizonytalanodok el, ilyen van, az élet része.

2014. okt. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
64%

Úgy veszem észre itt több embernek (valószinűleg hölgyeménynek )savanyú a szőlő ! Mi másért kerülnének lepontozásra akik már fiatalon megtalálták úgymond a másik felüket és nem éltek léha életet ?!

Én egy olyan pasas ,apa ,férj vagyok ,aki már igen korán elkötelezte magát és családot alapított . (20) .. Szívemre teszem a kezem ,ki merem jelenteni hogy soha nem voltam bizonytalan a választásomban nem vágytam arra ,hogy más nők combjai közé fúrjam magam .A nejemet szeretem ,hozzá nem ér fel senki !! Ha nem olyan mentalitásom lenne amilyen és nem a nejem lenne a mindenem megtehetném ,hogy más nők ágyába bújok,mivel külföldön dolgozom de nem (!!!) teszem ,mert semmi szükség rá . Élből elítélem azokat akik az ösztöneikre hagyatkoznak ,hiszen nem állatok vagyunk ! 39/F

2014. okt. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Itt nemcsak arrol van szo, hogy ösztönök vagy ilyesmi.és nem is arrol, hogy valaki minden szembejövö pasival lefekszik.Egyszerüen nem vagyunk egyformàk.Valaki imàd bulizni jàrni, a tàrsasàg középpontja, valaki inkàbb otthonülös.Valakinek több tapasztalatra van szüksége, valakinek elég egy ember is az életében.Mindenki különbözö.De azért az tény, hogy nagyon sok olyan van, aki késöbb jön rà, hogy nem kellett volna az egész kamaszkoràt egy fiu/làny mellett eltöltenie.Azok az évek nem arra valok, hogy elkötelezzük magunkat, hanem bulizàsra, ismerkedésre, randizàsra, stb.(nem arra, hogy mindenkivel lefeküdjünk).De azt is marhasàgnak tartom, amikor tizenévesek mondjàk, hogy "nem csalom meg a baràtom", "inkàbb otthon filmezünk" stb.Ez még tul korai ilyenkor!!Amugy szerintem olynaok is vannak, akik csak nagyon nehezen talàlnak pàrt, aztàn ha egyet talàlnak, azt megbecsülik.Mert ne mondjàtok nekem azt, hogy egy egészséges fiu/férfi megelégszik 1 növel egész életében, és nem vàgyik soha màsra.
2014. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
79%
Én 13 évesen jöttem össze az első fiúval, nekem és neki is elsők voltunk egymásnak, 6 évig tartott, én hagytam el pedig imádtam, de tőle ezt már nem éreztem, és ki is jelentette, hogy nehogy azt gondoljam, hogy elvesz úgy hogy mást nem próbál ki... hát elhagytam. 3 év kellett hogy túl tegyem rajta magam. Ezután még jött egy férfi, na nála tudtam, hogy ebből nem lesz semmi, csak pótlék volt. Szakítottunk is. Na de most 5 éve, hogy megtaláltam az igazit, akivel 3 hete házasok vagyunk, és igen, és tudom, érzem, hogy kellett az előző kettő, mert tudom viszonyítani, hogy ennél jobb már nem lehet.
2014. okt. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Na! Én is,leírom a "dolgaimat"...

A mostani párom a 3.komoly kapcsolatom. Az első szerelmemnél 17voltam, 20amikor elhagytam. 2.páromnál 21voltam, 24 amikor elhagytam. 3.páromnál(mostaninál) 25 voltam, most 27 vagyok és még tart... Viszont már nem vagyok szerelmes...

Következtetés: utólag azt mondom én még soha nem voltam szerelmes, pedig az elején mindhármojuknál azt éreztem. Lehet lepontozni de én nem hiszek ebben a holtomiglan-holtodiglan dolgokban, de biztos velem van a baj.

Egy reménytelen szerelmem volt, van is azt hiszem, de őt is csak azért szeretem mert nem kapom meg... Gondolom...

Eh, szerintem velem van a baj. Képtelen vagyok hosszú távon egy ember mellett maradni sajnos.

2014. okt. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!