Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik fiatalon, első/második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fiatalon, első/második pasival/lánnyal maradtatok együtt, ti éreztétek úgy időnként, hogy még másokkal is együtt akartok lenni? Bizonytalanodtatok el?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 17:16
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
42%
Mit jelent az, hogy fiatalon? Akik nagyon fiatalon, akár tini korukban jönnek össze és maradnak együtt sokáig, náluk fenn áll a veszélye annak, hogy nem elég megfontoltan választottak, mert más tetszik tizen-, huszon-, harminc évesen. És igen, a másra vágyás, a kipróbálás is benne van, de egy évtized együtt élés után is benne lehet, függetlenül attól, mikor ismerkedtek meg egymással. Szerintem nincs olyan, hogy igazi, vagy nagy ő. Több társból is válhat az, ha a felek úgy tudnak együttműködni. Ez nem ilyen kivételes dolog, szerintem. Választani valakit egy életre nagy döntés, elbizonytalanodni pedig emberi dolog.
2014. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%

22 évesen vettem feleségül az első barátnőmet. Mindenben ő nekem az első, és nem hiányzik más. Most fogjuk ünnepelni a 3. házassági évfordulónkat karácsony előtt.

Ha annyira szexelni akartam volna, akkor megdughattam volna pár tizenéves ribit, nem került volna semmilyen erőfeszítésbe felszedni őket. Simán széttették volna a lábukat, csak hogy menőknek tűnjenek a haverok előtt... de nem akartam ilyet. ÉN szerelmet akartam. 1 nőt, 1 kapcsolatot. Kész.

Neki voltak kapcsolatai korábban, kereste az igazit. Picit idősebb nálam igen. De rengeteget csalódott, sokat szenvedett, és ő se akar mást. Viszont én vagyok az első akibe szerelmes:)


Engem nem érdekel hogy ha mások szerint majd úgyis félre fogunk dugni, meg ilyenek. Hidegen hagy a véleményük. Én ismerem saját magamat, és a feleségemet is. Mindig ilyen nőre vágytam és tökéletesen passzolunk egymáshoz. A kapcsolatunk működött, ahogy a házasságunk is működik. Ez nem fog megváltozni.

Ha nem illenénk össze, az már réges-rég kiderült volna.

Mondjuk úgy, hogy nem véletlenül vettem el:) elég jó emberismerő vagyok. Ha bármi kétségem lett volna, nem vettem volna el, és ő se jött volna hozzám és kötötte volna le magát 25 évesen. Végül is ráért volna még....de nem akart mást, és én sem.

2014. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
52%

Csak szerintem nevetséges, h 5-6 éves kapcsolatokkal példálóznak egyesek, mint mondjuk az első, aki 21 évesen játssza itt a mindent megélt komoly párt???:D

Gyerekek vagytok még, majd ha 20 év múlva is ez lesz a felállás akkor jó, de addig ez a pár év egyenlő egy szombat délutáni túrával:D

2014. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Életem első férfijához mentem feleségül..de az eddigi 10 évünk alatt, még soha nem volt bennem semmi olyan érzés, hogy mással akarok lenni......
2014. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Én 19 voltam, mikor megismertem a férjem, 20, mikor összejöttünk. Ennek 7 éve, azóta együtt élünk, összeházasodtunk.

Nem tagadom, igen, néha megfordult a fejemben, de csak a veszekedések alkalmával, dacból agyaltam rajta, hogy ha mással lennék, nem így lenne, de mindig rájövök, hogy nem ő változott, hanem én, és ilyenkor leugatom magam :D

Jól érzem magam vele, szeretem nagyon, igen, néha rossz itthon ülni, nem túl kimozdulós, legalább is, ha nem koncertről vagy horgászatról van szó :D

Bizonytalan sosem voltam, legalább is nem amiatt, hogy mással milyen lenne együtt élni, hanem más problémák miatt. Az már elmúlt szerencsére.

Hogy honnan tudtam, hogy ő az igazi? Nem tudtam, alakultak a dolgok. De igen, valóban más volt, mint a többi "szerelem". Azokra csak azt hittem, hogy szerelmes vagyok, de amikor őt láttam, vert a szívem, ideges voltam, folyton őt néztem, hogy mikor látom meg (egy helyen dolgoztunk), ha jött, akkor elolvadtam tőle.

Előtte volt egy barátom, vele 3 hónapig voltunk együtt, fiatalabb volt mint én egy éve. Erőltette a szexet, az együttlétet, nekem nagyon bejött ő, de ez az erőszakossága abszolút nem jött be, így szakított velem. A férjem 8 évvel idősebb nálam, sosem erőltetett semmit (pedig ő volt az első nekem). Amikor arra került sor, akkor nem gondolkodtam, hogy jól teszem-e, szinte meg sem fordult a fejemben, hogy talán nem jó ötlet.

És nem csak az intimitás, szinte mindent szerettem vele csinálni, még most is, bár azért 6,5 év együttélés után annyira azért már nem érdekes az életünk, nem történnek olyan érdekes dolgok, mint az elején, de ettől függetlenül ő az igazi.

Ha férj szót mondja valaki, nekem az ő arca ugrik be, ha a gyerekeim apjára gondolok, őt látom benne. Nem tudod, érzed. Egyébként természetesen semmi sem biztos, bármikor lehet változás az ember életében, de ezen nem agyalok.

2014. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Igen! Éreztünk már így mindketten.
2014. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Én a férjemmel akarom kiélni magam, és nem úgy járni, mint akik fiatalon kiégnek, és harmincévesen már csak havonta szexelnek.


Megtaláltuk egymást, hetente 4-5 alkalommal van szex, és minden tökéletes. Ugyan, minek keresnék mást?

2014. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem, és nem..
2014. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem hatalmas baromság ez az "előbb tombold ki magad" duma.. Nekem 16 és 23 éves korom között volt egy kapcsolatom(azóta vége lett), de soha nem éreztem úgy hogy bármiből kimaradnék. Eljártam bulizni a barátaimmal, nyaraltunk velük minden nyáron, elmentünk fesztiválozni, az egyetemi éveimet is élveztem.. Nyilván nem feküdtem le össze-vissza lányokkal, de ha szeretsz valakit akkor ez egyáltalán nem nagy áldozat és én nem is bánom utólag. Nagyon jól teltek a gimis és az egyetemi éveim.
2014. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
18%

#17 is nő :)

Vajon a férje mit gondol?

2014. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!