Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem másba lett szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem másba lett szerelmes. Volt valaki hasonló helyzetben? Megoldódott?

Figyelt kérdés

7 év házasság van mögöttünk, és 3 gyönyörű kislányunk van.

3 hónapja kezdtem el gyanakodni egy kollégájára, de megnyugtatott. Két hete összefutottam itthon egy telefon előfizetéssel, (amiről nem tudtam) majd másnap belenéztem a táskájába, ahol szerelmes verseket találtam amit neki írt még két hónapja. Rákérdeztem, azt mondja, nem történt köztük semmi, és Ő is le akarja küzdeni ezt az érzést. Nem tudom, mit higgyek? Az iránta lévő érzéseim, a bizalmam eléggé megrendült.


2014. okt. 2. 22:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
Hidd el, hogy sokszor előfordul. Légy vele nagyon tapintatos, ne bántsd, érezze azt, hogy akkor is biztonságban van veled, ha más iránt lángolt fel benne a szerelem. Sajnos az érzelmek ellen nemigen lehet mit tenni. Nálunk feltehetően sikerült leküzdenie az érzést illetve ezt úgy hívják, hogy önkorlátozás. Persze itt a másik férfin is sok múlik, hogy ő mennyire látja be a helyzet fonákságát.
2014. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%

A helyzet az h ez eleg gyakori egy hazassagban mindket fel reszerol leven 7 ev utan az ember valami ujdonsagra vagyik,es alapvetoek az ember mint olyan nem monogam:-))


Az egy jo jel h le szeretne kuzdeni ezt az erzest amit hiszek is,meg nem is.A kerdes az,h mennyire szereted?Egy hazassag sok mindent kibir,ha van oszinteseg es ta tudjatok beszelni veszekedes nelkul.


Ha megvan a felesegedben az,h veled szeretne leelni az eletet akkor erdemes lenne valami kompromisszumra jutni.Peldaul olyasmire h elengeded ot a pasival egy ejszakara...


Tudom h ez igy nagyon vadul hangzik,meg megis mit kepzelek de az emberek olyanok mint a gyerekek.Amit tiltanak azt egyre jobban akarjak,ha pedig meg van nekik engedve akkor mar nem is tartjak a dolgot olyan lenyegesnek,sot pszichologiai szempontbol valahol ez kelt majd benne igazi buntudatot.


Lehet h ez csak egy fellangolas a reszukrol (nagyon valoszinu )es a szerelem erzeset osszekeverik a vagyyal.Viszont amig nem eli meg,nem tudja meg es a vegen azt fogja hinni h szerelmes (mikozben nem az) csak azert mert nem kapta meg a pasit.


Ha elengeded es megbeszelitek h ez egy egyszeri,egyejes dolog es ez egyszer megengedheto egy 5o evig tarto hazassagban mindket fel reszerol akkor veled marad.


Cserebe ha egyszer majd te erzed ugy,te is elmehtesz egy egyejes dologra.A lenyeg az h ez egy egyszeri dolog kell h legyen,maskulonben nyitott hazassagrol beszelunk.


A hazassagba egy viszony nem fer bele,de egy egyejes dugas igen (legalabbis nalunk).


Hangsulyozom ez azoknal mukodhet akik telleg egyutt akarjak leelni az eletuket.

2014. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%

inkább örülj neki, a szerelem a nőknél olyan, mint a félredugás a férfiaknál. A kisebbik bűn.


A nők könyebben megbocsátják a félrelépést, ha nem szereted a nőt. Mert végülis férfiak vagyunk, nemde? vágyunka szexre.


férfiszemmel meg inkább legyen szerelmes, mint dugjon félre a feleség. Az eléggé kényelmetlen lenne, mert fennállna a veszély, hogy a 3 csodaszép kislány nem a te szépségedet örökölte. Meg nem is az asszonyét... A nőknek nem szex kell, hanem romantika, szerelem, szenvedély. 7 év házasság, meg 3 gyerek után, szerinted?


a tanácsom meg a következő:


menjetek el párterápiára. Komolyan.

2014. okt. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%

gy gondolom, az utolsónak teljesen igaza van. A nőknek nem szex kell elsősorban, hanem szerelem, romantika. Érzések!!!

Add meg neki te amit a másiktól remél megkapni. Passzoljátok le a gyerekeket valakinek, és menjetek el pár napra kettesben. És romantikázzatok, udvarolj.

És utána is éreztesd vele szereted, ne a megszokás legyen az úr.

Sok sikert:)

2014. okt. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%

"Rákérdeztem, azt

mondja, nem történt köztük semmi, "


Hát persze, h nem :)

Megnyugodhatsz, h kb 120% az esélye, h jól megkefélték.

A legszarabb, h gyanakodtál...

2014. okt. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is az utolsónak van igaza.3 gyermek mellett? Szégyelje magát.Aki meg nem igy gondolja,meg jajj az érzelmek meg hasonló dolgok,az kb ugyanaz a kaliber lehet mint a te feleséged.Férjhezment gyerekeket szült.Első a család,akármi is van.Szerelmes levél,vagy versike mint a tiniknél. Pfffff na ne már.
2014. okt. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
még valami.gondolkodjatok.Ha lerobbannál teszem fel baleset,vagy bármilyen más dolog akkor ebből a nőböl kinézed azt hogy ápol téged? Akár hosszan tartóan is? gondolkodj.....
2014. okt. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Igazat adok azoknak, akik úgy gondolják, hogy egy nőnek ha másba bele tud szeretni, akkor a romantika, gondoskodás hiányzik az életéből.


Ha szereted, és küzdeni akarsz érte és a házasságodat meg akarod menteni, akkor tegyél érte.

Add meg neki azt, amit annak idején, és hidd el változni fog. A mindennapi mókuskerékbe a párok sokszor követik el azt a hibát, hogy a napi gondokon felül nem foglalkoznak mással.

A mi van a gyerekekkel, mit kell holnap csinálni, a miből fizetjük ki dolgokat kellene kicsit háttérbe szorítani, és a törődést előrehozni.

Ha esténként hozzábújsz, elmondod neki mennyire szereted, ha a szex a heti egyet meg tudja haladni, ha érezteted vele hogy még mindig vonzónak találod, ha megleped néha-néha egy-egy aprósággal, valamint megöleled amikor elmész mellette, vagy adsz neki egy puszit, akkor megadod a lelkének azt, amit a másiknál keres.


Nem mondom, hogy nekem jólesne ha a férjem más nőnél keresné a boldogságát, viszont elgondolkodtatna. Ha még tudsz bízni benne, akkor ne firtasd, hanem fogadd el, hogy érzelmeken kívül testiség nem történt köztük, és érd el hogy újra beléd szeressen.

Ha ezt nem akarod, mert nem éri meg a fáradtságot, akkor hagyd el, így mindketten lehetőséget kaptok egy boldogabb életre.

Persze mielőtt belevágnál a dolgokba, beszélgess vele, és tárd fel a miérteket.

2014. okt. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%

Hibáztathatod a feleséged, de nem csak ő a hibás. Gondolkozz el azon, hogy megkapta-e tőled mindazt, amit korábban megkapott.


Én amondó vagyok, hogy 1-1 flörttel nincs baj, mindkét fél esetén ez csak egy külső megerősítés, de egy titokban megkötött telefon előfizetés már komolyabb dologra utal. Ha a nő szerelmes lesz, akkor nagyobb a gond, mintha "csak" összegyűrte volna más lepedőjét.


Ülj le vele, beszéljétek át a kapcsolatotokat, menjetek el párterápiára.

2014. okt. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%

Már bocs,de ha van egy előfizetéses telefonja amit nem veled használ és előled eltitkolta akkor szerinted mire használja?!

Nem egy ilyen esetet láttam de szerintem mindenkinek egyértelmű csak neked nem.


Itt komoly nagy gondok vannak!

Ha a feleséged szerelmes(márpedig az) akkor nála csak idő kérdése,hogy válás legyen belőle.

Akkor lesz vége max. ha a pasas kidobja-egyébként nem.


Illetve utána sem fog megmaradni melletted,mert fog keresni mást.


Ha a nő dug félre egy kapcsolatban,ott már majdnem minden esetben szerelem van a háttérben és ebben az esetben a házasság szinte menthetetlen.

2014. okt. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!