Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem másba lett szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem másba lett szerelmes. Volt valaki hasonló helyzetben? Megoldódott?

Figyelt kérdés

7 év házasság van mögöttünk, és 3 gyönyörű kislányunk van.

3 hónapja kezdtem el gyanakodni egy kollégájára, de megnyugtatott. Két hete összefutottam itthon egy telefon előfizetéssel, (amiről nem tudtam) majd másnap belenéztem a táskájába, ahol szerelmes verseket találtam amit neki írt még két hónapja. Rákérdeztem, azt mondja, nem történt köztük semmi, és Ő is le akarja küzdeni ezt az érzést. Nem tudom, mit higgyek? Az iránta lévő érzéseim, a bizalmam eléggé megrendült.


2014. okt. 2. 22:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő örül az ilyen párnak, mint te. Az én társam is ilyen. Viszont van olyan nő, aki ettől olyan értékesnek képzeli magát, hogy számára már nincsenek határok, bármit megtehet. Ha érzelmileg megadtál neki mindent, akkor az ő esetében ez azt eredményezte, hogy tökéletesnek érzi magát, bárkit (és egyszerre több férfit is) megérdemel, próbálgatja hódító erejét másokon is. A titkos telefon pont erre van fenntartva. Még csak nem is biztos, hogy egyetlen pasival flörtöl. De ha már szerelmes, a következő lépcsőfok a "beteljesülés". Nem hiszem, hogy útjába tudsz állni, a rózsaszín köd már leszállt. Ő nem hiszem, hogy ilyen embert érdemel, mint te, mert nem tudja ugyanazt nyújtani, amit kap. Neki olyan férfi kell, akiért kicsit küzdenie kell, különben küzd egy másikért.
2014. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát.


Megoldjuk...

2014. okt. 7. 12:48
 23/25 anonim válasza:
Szia! Érdeklődöm, hogy sikerült megoldanotok?
2015. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Igen

Sikerül megoldanunk. Lassan egy év telt el, ami nem volt könnyű... A feleségem nem nagyon szeretne megnyílni felém, vagy egyáltalán beszélni erről az egészről. Egyszer azt mondta, hogy saját maga felé elszámolnia sem egyszerű, nemhogy felém. Sok-sok dolog hiányzik még a kapcsolatunkból, de az Ő részéről is érzem, hogy tenni akar érte / értünk.

2015. szept. 8. 11:56
 25/25 anonim válasza:

A feleséged egy büdős Q.

Pont.


Na, kérdező? Még mindig őt véded?!

2017. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!