Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csalodnatok a ferjetekben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalodnatok a ferjetekben, felesegetekben elozo kapcsolatban tortent abortusz eseten?

Figyelt kérdés
Ha pl. a ferjetek nem orult a terhessegnek egy elozo kapcsolataban vagy a felesegetek ugy dontott nem tartja meg. Melyik felet hibaztatnatok jobban a ferjet vagy a feleseget ilyen esetekben? Csalodnatok vagy nem bantana benneteket a multja?
2014. okt. 3. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

nem

semmi közöm hozzá

nem kérdezném nem érdekelne

nem hibáztatnék senkit sem

nincs miért ....

2014. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem függ a körülményektől.

A párom egy régi barátnője terhes lett, 20 éves diákok voltak mindketten, nem tartották meg. Engem ez nem bánt, megértem, hogy nem akarták a semmire vállalni a gyereket.

2014. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Még inkább, mint hogy gyereke legyen, nem?:)
2014. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak a legfanatikusabb abortuszellenzők csalódnának ilyen esetben, mert a férfinak, nőnek és exnek is könnyebb, ha nem köti őket egy gyerek egy rossz kapcsolathoz. Egyébként én nem csalódnék. Felelős döntést hoztak, hiszen mint látszik, már nincsenek együtt, hiba lett volna vállalni.
2014. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem csalódnék. Mivel a párom, így a múltjával együtt elfogadtam. Azt, hogy megismerkedésünk előtt elment abortuszra, mert a semmire nem akart szülni, nos, elfogadom a döntését. Végül is az ő élete ő dönt.
2014. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2014. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ miért. Ha az értékrendembe beletartozó indok miatt (pl. nemi erőszak), akkor megérteném, de ha csak hobbyból járt volna abortuszra, mert szerinte ez egy védekezési forma, akkor nagyot csalódnék.
2014. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennek nincs kihatása az aktuális helyzetre (pl. nincs kialakult meddőség miatta), akkor nem zavarna. Az is a múltja része.
2014. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem házasodnék olyan emberrel akinek volt abortusza, így nem tudnék csalodni.
2014. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%

"Felelős döntést hoztak, hiszen mint látszik, már nincsenek együtt, hiba lett volna vállalni."


Aki minden elvált szülők gyereke egy felöletlen döntés következménye? Minden elvált szülő gyereke hiba, hogy él? Mert ezzel ezt is mondod.

2014. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!