Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem akarok bent lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok bent lenni a szulesnel, rossz ferj vagyok?

Figyelt kérdés

A felesegem a 4 honapos terhes, gyereket mind ketten akartunk.

Mostanaban eleg sokat veszekszunk azon, hogy nem szeretnek bemenni vele a szuloszobaba. Eddig ez szoba sem kerult, de mostanaban szinte ez napi tema.

Rosszul vagyok a vertol es egyebb dolgoktol amik ilyenkor vannak.


2014. szept. 24. 14:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/177 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagy rossz férj. Semmi jó nem sülne ki belőle, ha kényszerítene.


Más nem tud bemenni vele? Testvér, anyukája, nagyon jó barátnő? Megértem, hogy nem akar egyedül lenni.

2014. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/177 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy rossz férj, egyàltalàn.Én nem szeretném, hogy az én férjem ott legyen, bàr, ha nagyon ragaszkodna hozzà. akkor talàn bejöhetne.De nem értem azokat a nöket, akik eröltetik ezt az egészet, a férfinek semmi keresnivaloja a szülöszobàn(hacsak nem önszàntàbol szeretne jelen lenni).

28/N

2014. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/177 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagy ettől sem rossz férj, és rossz apa sem leszel. Nem minden férfi képes elviselni a szülőszobában zajló dolgokat.

Az én férjem a szülőszoba előtti folyosón is ájuldozott, kiküldtek hozzá, hogy mossam fel vagy küldjem haza, mert lassan el kell látni. hazaküldtem.

Velem anyukám volt bent.


Sajnos ezt nem minden nő érti meg.

2014. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/177 anonim ***** válasza:
33%

Te vagy a férje, téged szeret a legjobban :)

Mondd meg neki hogy nem szeretnél te is csak útban lenni, esetleges ájulással nehezíteni az amúgy sem egyszerű helyzetet.

2014. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/177 anonim ***** válasza:
43%

Nem, nem vagy rossz férj. Ha szeretnél, menj be nyugodtan (ha komplikáció lép fel, vagy gebasz van, úgyis rögtön kiküldenek). Viszont ha nem szeretnéd, viszolyogsz a gondolattól be ne menj!

A kedves feleséged majd megbékél. Ha meg nem, hát az ő baja.

2014. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/177 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy rossz férj, de gondolom a vajúdásnál simán, sőt akár a szülés egy részénél is bent lehetnél a feleséged fejénél (!) és akkor nem kellene semmit látnod. Igazából a szülő nők sem nézik végig ezt élesben, szerintem a férjeknek sem kell. Viszont hallottam már olyan apáról, aki nagyon vonakodva ment be és teljesen jól viselte a helyzetet, sőt, végülis utána ő azt is akarta látni, amikor kibújt a gyerek feje és hatalmas élmény volt neki az egész.
2014. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/177 anonim ***** válasza:
74%
Épp most akartam kiírni egy hasonló kérdést, de inkább nem teszem, mert azt fogják hinni, hogy csak utánad találtam ki :) Egyébként én nő vagyok, és épp az a bajom, hogy SENKIT sem szeretnék beengedni, ennek ellenére már a fél család ott akar lenni (férjem, hugom, édesanyám). Szerencsére szinte mindenki elfogadta, hogy nem szeretném, kivéve az anyámat, és nem tudom, hogyan értessem meg vele, hogy abszolút nem akarom hogy akárki is ott legyen velem. Na, de hogy neked is válaszoljak: nem vagy ezért rossz apa, semmi keresnivalód ott!
2014. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/177 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehetne vele valamiféle kompromisszumra jutni, pl. ott leszel vele, addig míg csak vajúd és ahogy elkezdődik kimész, ott leszel a folyosón, és amint megszült, rögtön bemész hozzá. Talán ez is elég lenne neki. Én megértem az ő érzését is, mert lehet, hogy ő is rosszul lesz, de neki nincs választási lehetősége, neked meg van. De nyilván egy férfinak ezt végigszenvedni teljesen felesleges és lelkileg megterhelőbb lehet, mint egy nőnek. Valahogy jussatok megegyezésre, mert lesznek még nagyobb gondok is később, ha már ezen veszekedtek, mi lesz később. :(
2014. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/177 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy ettől rossz férj, rossz apa sem leszel ettől. Viszont azt tapasztalatból írom, hogy hatalmas támogatás, ha bent van az ember férje a szülésnél. Én is bemennék a férjem bármilyen műtétjére, ha lehetne, ha ettől neki jobb lenne.
2014. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/177 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk fel sem merült ,hogy ne legyen bent velem a párom ,magától értetődő volt . Nekem hihetetlen erőt adott a jelenléte ! Volt munkatársam is végig azt modta ,hogy ő kizárt ,hogy bent legyen a babájuk születésénél ,szintén rosszul lenne stb .. Aztán mikor eljött a nagy nap ,csak bement . Élete legszebb élményének tartja és nem bánta meg egyáltalán !!!
2014. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!