Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha fáj, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha fáj, hogy a párom ilyen bizalmas a kolléganőivel?

Figyelt kérdés

Párom eredeti szakmája vízvezeték szerelő. Jelenleg egy kórházban dolgozik mint beteghordó.

A lényeg az, hogy ma a facebook oldalán találtam egy írást az egyik kolléganőjétől amiben megköszöni, hogy megszerelte neki otthon a csapot. A másik kolléganője pedig írta neki, hogy vigyen neki egy csatlakozót mert eltört stb. A párom persze visszaírt, hogy szivesen máskor is stb.

Nekem ez rosszul esik mivel én bármire kérem a páromat nagy sóhajtások közepette csinálja csak meg. Félek, hogy így elfogom veszíteni őt.


2014. okt. 5. 12:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bizalmaskodás mert "Zsoltikának" hívják a nők amit itthon tőlem nem szivesen hall. Mi van, ha nem csak kollégák?
2014. okt. 5. 13:31
 12/15 A kérdező kommentje:
10. Èn nem a facebook idővonalára írnám ki, hogy mindenki lássa.
2014. okt. 5. 13:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, ha en ilyen kommenteket olvasnék, lehet hogy bennem is bujkálna a zöld szemű szörny. Mert miért nem tudok en arról, hogy a férjem elment megszerelni a csapot a kolléganőjehez? Nem kell mindenről beszámolni, de ha mar nem ez a munkája, szerintem természetes lenne hogy ilyenről beszámol. A másik meg ha elment megszerelni a csapot, akkor gondolom a kolléganő a helyszínen mar egyszer megköszönte a szívességet, vagy ha nem volt otthon akkor másnap a munkahelyen személyesen. Szerintem ez igy lenne normális. Minek kell a facebookon egy ilyet kiírni? Nekem ez a komment olyan mintha azt írna kb hogy köszi a múltkori "alkalmat" nagyon jo voltál!

Lehet hogy túlságosan szárnyal a képzelőerőm, es bocs hogy ilyeneket írtam, de nekem ez hogy a Facebook oldalra köszöngetes nem természetes.

2014. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. Ha otthon nem akar valamit megcsinálni, hívj szerelőt. (Azt nem mondom, hogy Te is a Facebook-on köszönd meg :-).)
2014. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem is biztosan zavarna, és nagyon vissza kellene fognom magam, hogy azt tegyem, amit ésszel tudok, hogy tennem kell ebben a helyzetben, és ne azt, amit pillanatnyi felindulásból tennék. (féltékenykednék, számonkérném..stb)


Gondold végig, miért szeret máshol szerelni, otthon meg nem? Szerintem azért, mert a kolléganő agyba-főbe hálálkodik, hogy mejavította neki a csapot, és nem kellett fizetnie érte, otthon meg alap elvárás, ha már egyszer szerelő, akkor csinálja meg ezeket a munkákat. Mindenféle külön "jutalmazás", dicséret nélkül.


Kicsit elkanyarodok a témától, de végül is idevág. Biztos hallottál már az 5 szeretetnyelvről (ha nem, keress rá), mindenkinek van egy elsődleges szeretetnyelve, pl. az elismerő szavak. Lehet, hogy a párodé ez.


Próbáld ki, ne azt mondd neki, hogy mit kellene megjavítani otthon, azt tudja ő maga is, hanem ha legközelebb csinál valamit magától, kezd el dícsérni, milyen aranyos, hogy ezt megcsinálta. MIlyen boldoggá tett, hogy ez is kész van. Nagyon büszke vagy rá, hogy ilyen gyakorlatias...stb. Szerintem a problémának ez a része meg van oldva.


Ha zavar a kolléganők viselkedése, írj te is üzeneteket a facebook oldalára, tölts vele minél több időt, kedveskedj neki, öltözködj egy kicsit feltűnőbben a kedvéért...stb, és soha ne mutasd irányába, hogy féltékeny vagy. Dobd fel a kapcsolatot, nem lesz semmi gond.

2014. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!