Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért tesz ilyet egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz ilyet egy férfi a családjával?

Figyelt kérdés

Ahogy emlékszem, elég rossz körülmények közt éltünk, mivel apukám évekig nem volt hajlandó dolgozni, anyukám pedig a minimálbér körül keresett.

Apu ez mellett mindig szórta a pénzt (koncertekre járt, tengerparton nyaralt, drága holmikat vásárolt magának), és lelkileg terrorizálta a családot.

Anyu meg én soha semmit nem vehettünk magunknak. Rokonok és barátok idősebb lányainak ruháiban jártam, zsebpénz gyanánt 600Ft-t kaptam egy héten, de ezt is csak 18 éves koromtól, előtte semmit. Ebből kellett magamnak sampont, tusfürdőt és hasonlókat vennem, ha épp elfogyott. Egyszer mertem anyutól soron kívül pénzt kérni dezodorra, de ezt meghallotta apu, és olyan balhét csapott, hogy zengett a ház. Édesség nem lehetett otthon, mert ha apu megtalált egy csokipapírt a szemetesben, fenyegetőzött, hogy megnyúzza azt, aki csokira mert költeni, csak derítse ki, melyikünk volt (anyu, húg vagy én). Egymás után kellett fürdenünk, apu fürödhetett külön, és gyakran elhasználta az összes meleg vizet (80l).

Elegem lett az otthoni viszonyokból, összepakoltam, és elköltöztem a barátomhoz. Nemrég írattam át a lakhelyem, 1 hónapig állást kerestem, most behívtak egy interjúra.

Átlagosan élünk, de jól jönne, ha én is dolgoznék. (A ruhatáramra mellesleg ráfér egy frissítés, szinte csak velem egyidős vagy tinikorból megőrzött darabjaim vannak, amiknek én vagyok a sokadik tulajdonosa)

Anyuval nem vagyok rosszban, ezért felhívtam, hogy szorítson holnapután az interjún.

Csak véletlenül kiszaladt a számon, hogy ha megkapnám az állást, vennék pár új felsőt, meg egy nadrágot. Anyu rögtön szabadkozni kezdett, hogy felesleges azt, minek, úgyis közös kassza van, nem fogok én saját pénzzel rendelkezni. Amikor apu meghallotta, hogy anyuval arról beszélünk, hogy talán talán lesz munkám, üvöltőrohamot kapott, hogy fogjam be, vagy elzárja anyu elől a telefont, ne merjek arról beszélni, hogy lesz egy minimálbéres állásom meg pénzem, mert ő ezt nem bírja hallgatni.


Miért ilyenek, mikor már nem is élek velük?


21l


2014. okt. 9. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
apád elmebeteg, anyukád nyuszi
2014. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha majd megöregszik, és rátok szorul, adjátok neki vissza a kölcsönt.
2014. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A választ nem tudom a föltett kérdésre, de bennem is fölmerült egy kérdés:

Miért marad meg egy feleség a családjával egy ilyen férfi mellett?

2014. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem volt hová mennünk.

A házat a szüleim közösen vették. Egyikük sem tudta volna kifizetni a másikat, így ha el is váltak volna, ugyanabban a lakásban kellett volna élnünk együtt. Anyu minimálbéres fizetéséből még csak egy albérletet sem tudtunk volna fenntartani, a rokonok meg nem akartak segíteni.

2014. okt. 9. 17:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, jól elzárod majd a pénzedet az apád elől.
2014. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Külön élek a párommal, így nehezen férne hozzá a pénzemhez.

Csak bántott amit lerendezett, miközben anyuval beszéltem. Le kellett tennem a telefont, mert nem bírtam elviselni az ordítozását.

2014. okt. 9. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon gyenge kamukérdés.

Nyilvánvaló, hogy apukád a négy főre oszló minimálbérből még tengerpartra ment nyaralni...

2014. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én se tudom hova tenni a kérdést, mert nekem is rögtön a tengerpart dolog vol ami megütött, hogy minimálbérből hogyan?! Én se tudom komolyan venni a kérdést, mert sok helyen sántít!
2014. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hacsak nem a luxemburgi 1700 eurós minimálbért kereste...

Magyar minimálbérből épp hogy nem halsz éhen.

2014. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Természetesen voltak tartalékaink, ezeket élte fel teljesen, még munkanélküli volt és unatkozott otthon. (Apukám évekig nem dolgozott, nem pedig soha sem dolgozott.)
2014. okt. 9. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!