Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a kedvenc testrészed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kedvenc testrészed a férjeden/feleségeden?

Figyelt kérdés
Miért pont az? :)
2014. okt. 13. 12:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szem, mert olyan kedves, mosolygós a tekintete, hogy mindig jó kedvem lesz tőle. Imádom, ahogy rám néz :)
2014. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Hát nekem a haja lenne a kedvencem, ha lenne házastársam, de még nincs...
2014. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
A khmm-öm a kedvenc testrészem rajta. Főleg, ha ő van alul.
2014. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az orra és a szája vonala. Eszméletlen jóképű a profilja :) Persze, ezzel ő nem értene egyet, mindig is nehezen fogadta el az arcát :) De nekem nagyon tetszik. Illetve a csípőjén a két vonal, ami a naciba vezet a hasa alján, a csípőcsonttól, nah, az se semmi látvány :D
2014. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

3 van. a háta, a karja és ....

mindegyik nagy és izmos :D

2014. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
A feleségem nagy kék szemei...Ha belenézek elfelejtem minden gondunkat,és a kezei amikkel gondoskodik rólunk és átölel amikor hazaérek.A szája is kedvencem,főleg amikor megpuszil és csicseregve beszél.Akkor is szeretem amikor sárkányosan beszél velem.:)
2014. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

- szeme, mert nagyon kék és imádom a tekintetét, mikor rám néz

- és persze a péló

2014. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

szeme, mosolya, meg ahogy húzódik a bőre az arcán, mikor vigyorog :D meg persze a fiúdolga, évekig tudnám simogatni nyugost állapotban is :D

tinikorom óta az alkarok vonzanak amúgy nagyon, de a páromé nagyon eres, így az kicsit ront az összképen :)

2014. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

a válla, imádom, hogy olyan szép egyenes vállai vannak. Bár ez nem testrész, de én imádom a hangját. Nem túl magas, nem túl vékony, de pont az én gyengém.

imádom,ha jó rövidre van vágva a haja. Olyankor beindulok.

Az arca, összességében a nagy orrával ellentétben nagyon helyes számomra.

2014. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
az egész feje, mert olyan manós :) az orra, a füle, a mosolya, meg a szemráncai, imádom :D meg a manós kezei is imádni valók, olyan picik férfi létére, kész vagyok tőlük
2014. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!