Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek, hogy a férjem megcsal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a férjem megcsal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában fáradt vagyok és alig várom, hogy aludjak. Erre a férjem azzal állt elő, hogy szeretkezni akar este. Mondtam neki, hogy fáradt vagyok, nincs kedvem. Mérgében azt mondta, hogy akkor keress mást és elment. Mit csináljak? Hogyan tudjam meg, hogy megcsalt -e? Három gyerekünk van, nem válhatunk el!
2014. okt. 16. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerezz neki valami kemény fizikai munkát hogy a nap végére kidőljön.
2014. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Levani válasza:
0%
Ez elég durva. Nem értem a férfiakat hogy lehetnek ilyen undorítóak, én biztos be se engedtem volna vissza a lakásba. Elhiszem hogy három gyerek van, én tuti kidobnám mint macskát kakilni..
2014. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Úristen. Mik ezek a válaszok? Biztos, hogy a férjed nem megcsalni ment, csak ideges lett, nyilván nem először utasítod el. Azzal állt elő? Ez nektek valami kényszer? Azért nem válhattok el, mert három gyereketek van? Ez a kérdés egy provokáció?
2014. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A gyerekek imádják az apjukat, megszakadna a szívük, ha elválnánk. Lelki gondok miatt nem kívánom a szexet amiben persze a fáradság is közrejátszik.
2014. okt. 16. 20:44
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
És beszéltél már erről a férjeddel (akár többször is) vagy csak behisztizel, meg közlöd vele, hogy keressen mást, stb?
2014. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem én mondtam neki, hogy keressen mást, ő rohant el. Mindig azt mondja menjek orvoshoz.
2014. okt. 16. 20:55
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor újra megkérdezem.


Beszéltél már vele a PROBLÉMÁKRÓL? akármilyenek is azok. És ha olyan súlyosak, hogy egy magad nem tudod megoldani, akkor igen menj el egy szakemberhez és kérd a segítségét.

2014. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igaza van! Kapd össze magad ha nem akarod elveszíteni!
2014. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megszegted a házastársi kötelességedet. Miért ne szeghetné meg ő is az övét? Te nem akarsz vele szexelni, de mással sem engeded neki. Hol itt az igazság? szerinted a szexuális éhség csak úgy elmúlik?


Másrészt meg, te úgyse akarsz lefeküdni vele. inkább legyél hálás a szeretőjének, mert egy gondot levesz a hátadról, és pihenhetsz.

2014. okt. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bence_ ***** válasza:

Ha neked azt mondaná, hogy keress mást te egyből megcsalnád? Elment sétálni mert égnek állt a haja ettől a helyzettől.

Gyerekek meg ne takarozz, hogy megszakad a a szívük. Te nem akarod valamiért elengedni. De akkor mondd el, hogy miért nem. Gyerekeknek már attól szakad a szívük, hogy anya apa veszekszik. Ha elmész orvoshoz mi történhet? Kiderül, hogy te rendben vagy. Felelősség teljes anyuka tudsz lenni.

2014. okt. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!