Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek, hogy a férjem megcsal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a férjem megcsal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában fáradt vagyok és alig várom, hogy aludjak. Erre a férjem azzal állt elő, hogy szeretkezni akar este. Mondtam neki, hogy fáradt vagyok, nincs kedvem. Mérgében azt mondta, hogy akkor keress mást és elment. Mit csináljak? Hogyan tudjam meg, hogy megcsalt -e? Három gyerekünk van, nem válhatunk el!
2014. okt. 16. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a három gyerek megfogant tudtál vele szexelni. Most, hogy már megvannak nem kell vele lefeküdnöd, mert úgysem válhattok el, hiszen van három gyereketek. Gratulálok.
2014. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"Mindig azt mondja menjek orvoshoz." - AKKOR MENJ ORVOSHOZ!
2014. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

azon tűnődtem, ha ennyire képtelen vagy feleségként megfelelni a fáradtság, és a lelki gondok miatt, akkor vajon anyának megfelelsz? A gyereknevelés nem arról szól, hogy megeteted őket, hanem megfelelő érzelmi környezetet is biztosítani kell a gyerkőcöknek. Egy lelkibeteg anyuka a frusztrált, ideges apukával nem az. Apuka nélkül meg pláne nem.


Kötelességed megoldást keresni a problémáidra. A férjednek igaza van, menj el szakemberhez. Ha ebolás lennél akkor sem mennél el orvoshoz, kockáztatva, hogy anya nélkül nőjenek fel a gyerekeid, vagy, hogy fertőződjenek meg ők is a kórral?

2014. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igaza van menj orvoshoz! ha szereted szeretnéd ha boldog lenne ő is meg te is igaz?
2014. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak?"


Legyél jó feleség.

2023. febr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!