Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, ha ennyit aggódok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ennyit aggódok a pénzen?

Figyelt kérdés

Szegény családból származom. Már nem lakok otthon, a párommal élek külön.

Ő dolgozik, keres annyit, hogy megéljünk (számlák, kaja, egyéb apróságok), én munkát keresek.

Magamra alig költök (a tinikori ruháimat hordom, majd ha lesz saját keresetem, veszek újakat), fél év alatt kb 6-7 000Ft-t költök magamra.


Mégis folyton a pénz miatt aggódom.


Mennyire normális ez?


Van köze a családi hátteremhez?


20l


2014. okt. 17. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos van köze hozzá de amúgy 6-7 ezer forint egy félévben hát nem valami sok :) én egy hónapban többet költök
2014. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ahhoz van köze, hogy nincs saját kereseted és ki vagy szolgáltatva anyagilag.
2014. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta nem laksz otthon, és nincsen jövedelmed?
2014. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

5 hónapja nem élek otthon. Munkát keresni csak két hete van lehetőségem, azóta vagyok regisztrálva. Már a regisztrációm napján küldtem el jelentkezési lapokat, szóval igyekszem.

Azt a 6-7000Ft-t természetesen a saját megtakarításomból fedezem. (jelenleg 13 000Ft van a számlámon)

2014. okt. 17. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen van köze a családi hátteredhez és ahhoz is, hogy a párod tart el (ami a te esetben nem probléma).

Szerintem ha találsz munkát, majd enyhülni fog benned ez az érzés.

2014. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két hét alatt nem lehet normális munkát találni. Elvállalhatsz kisegítő alkalmi jellegű munkákat is, kevesebb órában. Ha keresel valamennyit pénzt is, jobban fogod érezni magad. Nem kell a múltadra gondolni, az már elmúlt, most az előtted álló lehetőségek megtalálására koncentrálj. Mindenki így kezdi, csak ne parázz. Sok sikert!
2014. okt. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül van köze a családi hátteredhez. Nálam mindkét szülőm dolgozik és jól is keresnek, annyira hogy lakással is tudtak támogatni az egyetemi éveimre meg későbbre és még 30 ezer zsebpénzt is kapok és kiadom a + szobát. Mégis csak utazásra és kajára költök mindent kuporgatok ruhát félévente veszek akkor is kínaiban vagy turkálóban pár darabot. Szerintem inkább attól van mert te nem keresel és nem akarod a párod pénzét magadra költeni
2014. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!