Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan töltitek házasként a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan töltitek házasként a hétköznap estéiteket, illetve hétvégéiteket?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran jártok el szórakozni?

Hova szoktatok menni általában?



2014. okt. 22. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

Hétköznap esténként beszélgetünk, vacsizunk, aztán együtt nézünk 1-1 részt az épp aktuális sorozatból amit nézünk. A férjem inkább animéket néz, én szappanoperákat, de közös kedvenc sorozataink is vannak:) Sorozatnézés után együtt fürdünk, aztán irány az ágy:)


Ha szórakozni megyünk akkor hétvégén. Rendezvényekre, koncertekre, bowling, biliárd, télen kori stb...illetve 2 évfordulót ünneplünk: a kapcsolatunk évfordulóját, olyankor moziba megyünk, illetve a házassági évfordulónkat, akkor étterembe.

Vagy simán összeülünk a baráti körrel kártyázni, társasozni. Ez a leggyakoribb.


Átlagosan havonta járunk el, de van olyan is, hogy nem jön semmi jó program, akkor ritkábban. Szeretünk itthon is lustálkodni:)

Ebben a hónapban egy anime találkozóra mentünk amire a férjem szeretett volna. November elején koncertre megyünk amire én szerettem volna elmenni. Utóbb kiderült hogy jönnek páran a baráti körből is:)

Decemberben pedig házassági évfordulót ünneplünk:)

Plusz Havonta, 2 havonta 1x meglátogatjuk a férjem családját.


Most leszünk 3 éves házasok. 4,5 éve vagyunk együtt. Én 28 éves vagyok, a férjem 25.

2014. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Mostanában kevesebbet, mert 5 hónapos a lányunk. De azért havi 1-2 alkalommal felváltva, vagy nagyszülőket bevonva kettesben kimozdulunk. Étterembe, gokartozni, vagy csak beszélgetni valahol.

Mondjuk most a szüleim nagyon kampányolnak, hogy menjünk el egy hétvégére wellnessezni, addig ők megkaparintanák az unokát :)

Most hétvégén is jönnek, valószínű, hogy kihasználjuk a lehetőséget és elmegyünk valahová. Aztán jön a vizsgaidőszak és úgyis itthon idegeskedés lesz a "szabadidő".

2014. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

Hétköznap semmi extra, hazajövünk, kicsit pakolgatunk, főzünk, kutyasétáltatás, anyukámnak segítek (nem együtt élünk, másik lakás, de tolószékben van). Ritkán elmegyünk a barátokkal, hétköznap általában külön én a barátnőimmel ő a haverjaival sörözni.

Hétvégente ő minden vasárnap dolgozik, mármint a férjem. Úgyhogy akkor én itthon vagyok általában. Szombatonként szoktunk inkább lazulni, pihenés, főzés, TV, vagy szülőlátogatás. Apukámat havonta, az ő szüleihez most megyünk haza, de 250 km, legutóbb áprilisban voltunk.

Szórakozni általában havonta egyszer megyünk közösen, de az is ritkul. Inkább külön szeretünk menni. A közös programok nem a bulik, teljesen más az ízlésünk. Ő fesztiválos, én szórakozóhelyes, beülős. A közös szórakozás inkább a baráti látogatások, grillpartik, nekünk így jó.

Gyerek még nincs. Én 27 vagyok, a férjem 35. Alig több, mint 2 éve vagyunk házasok, de lassan 7 éve együtt élünk, és 7,5 éve leszünk együtt decemberben.

2014. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

7 éve vagyunk együtt,36 és 37 évesek vagyunk,van egy 5 éves fiúnk

szórakozni nem járunk,néha elmegyünk moziba

én éjszakázom is,így nem vagyok minden este otthon.akkor a fiúk kettesben vannak.ha nem dolgozok,akkor ovi után hatig kettesben vagyunk a fiammal,akkor jön haza az apja.utána vacsora fürdés.nyolckor átmegyünk a fiammal,meseolvasás,fél kilenckor alvás

mi tíz körül fekszünk le,addig netezés,tv-zés,olvasás.

hétvégén ha nem dolgozok,akkor vagy az én szüleimhez,vagy a férjem szüleihez megyünk,ez egész napos program.a fiammal szoktunk programokat csinálni,mozi,játszótér,játszóház,bábszínház,jó időben biciklizés a közeli erdőbe stb

2014. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

Semmi extra. Az én munkám itthoni, suli mellett, így a házimunka oroszlánrészét megcsinálom, hétvégén párom mos, és porszívózik, én meg ami jön. Van, hogy akkor is dolgoznom kell, mikor ő hazajön, ilyenkor ő leül netezni, játszani, haverokkal dumálni. Ha szabad vagyok, akkor beszélgetünk is. Két nagy kocka vagyunk, úgyhogy ritka a géphasználati vita nálunk :)

Havonta azért próbálunk valamit kitalálni- vagy pesten csövezünk egy-egy éjszakát valamelyik barátunknál, nagyritkán itt is adódik program, de ez nagyon pénzfüggő is... És most igazodni kell a sulihoz, mivel szombatonként járok. Ahogy esik, úgy puffan :)

2014. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel nagy csavargók vagyunk, sűrűn vannak programjaink. Koncert, fesztivál, városi csavargás, kirándulás, bicajozás, mozi, kertiparti... sokminden. Plusz hozzánk rengetegen járnak, sokszor hétközbe is barátok, rokonok, nagyon sokszor kialakul a buli spontán. Ritka amikor csak úgy otthon üldögélünk kettesben. Havonta egyszer három nap kettesben más környezetben, wellnes ilyesmi. A férjemnek vannak gyerekei, velük is rengeteg közös programot szervezünk, szóval nincs unatkozás. 30N/41F, 5 éve együtt.
2014. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi ugyan nem vagyunk házasok, de 1,5 éve együtt élünk.

Hétköznap esténként együtt:

- főzünk

- mosunk

- takarítunk

- netezünk

- filmet nézünk

- vacsorázunk

- beszélgetünk

- ölelkezünk

- szexelünk

- sétálunk a környéken, vagy még messzebb is

- elmegyünk vásárolni

- hülyéskedünk

- zenét hallgatunk

- edzőterembe megyünk


Hétvégén:

ugyanaz mint hétköznap, plusz buli barátokkal, barátok nélkül, étterembe megyünk, nagytakarítunk, elmegyünk anyós/apósékhoz, rokonsággal találkozunk.


28F 31L

2014. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!