Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a férfiak, akik csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik csak azért házasodnak, hogy legyen pótanyuci meg házicseléd, nem érzik hogy ez rossz?

Figyelt kérdés
Vagy csak nem érdekli őket? Ezt szokták meg otthon? Apu az úr, anyunak meg kuss a neve? Vagy "út közben" alakul ez így ki?
2014. okt. 25. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Csak nem a kivágott szerető vagy?:DD Ne morogj, mosolyogj, az fiatalít, és nem lesz annyi ránc a homlokodon:DD
2014. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Most ez nem értem, hogy jön ide a szerető téma?

Amúgy csak kíváncsi vagyok. Rengeteg ilyen kérdés van itt mostanában.

2014. okt. 25. 15:21
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen férfiak NEM házasodnak. Nekik megfelel az együttélés is, és sok nőnek ez is megfelel. Elhiszik, hogy a házasság csak egy papír.
2014. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező!

Ha csak a pénzéért mentél hozzá a "párodhoz", akkor ne is várjál mást tőle!!


(Amúgy egy úrinő nem használ ilyen szavakat. Bár ezt te úgy sem érted...)

2014. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Ezt látják otthon sajnos. Ez ment a nagyszüleimnél, így apu ezt várta el anyutól. Csakhogy anyu nem nagymama típus, és nem volt erre hajlandó. (Csak a nő viszi a háztartást, mindent megcsinál a férjnek)

Emiatt lett egy csomó konfliktusuk.

Valamilyen szinten akiben ez előjön, abban előzőleg is megvolt, de a nőnek is hajlandóságot kell mutatni.

2014. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Amúgy egy úrinő nem használ ilyen szavakat."

Milyen szavakat? o.O?

Amúgy miből gondolod, hogy férjnél vagyok?

Miből gondolod, hogy nő vagyok?

Miből gondolod, hogy úrinő (=D) vagyok?

A normális válaszokat köszönöm. Jöhetnek még észrevételek.

Meg az első is megmagyarázhatná, hogy keverte ide a szerető dolgot, mert még mindig nem értem.

2014. okt. 25. 15:34
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Dehogynem házasodnak az ilyenek, a házassággal biztosítják be azt, hogy a nő azt higgye tényleg szeretik.

Saját tapasztalatom szerint ezt a családi minta hozza. Nekik ez a természetes.

2014. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Néhányan ezt látták, ez a minta.

Aztán van olyan is - mint pl. a volt férjem - akinél otthon az apa nem ilyen volt, csak útközben alakult ki. Ez az én hibám is volt, mert eleinte megértő voltam és én magam is a kifogásokat kerestem: mert fáradt, mert én otthon vagyok GYED-en ő meg eljár dolgozni, stb... aztán szépen rájött, hogy ez baromi kényelmes neki, én akkor is elvégzem a házimunkát ha ő nem csinál semmit, legfeljebb morgok egy picit, de úgyis megbékélek.

Aztán volt meglepi, amikor beütött nálunk a balhé és úgy döntöttem, hogy egy ilyen emberért és a kapcsolatunkért nem küzdök,aki megnyerte az vigye csak...

2014. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez nekik természetes. Azoknak a nőknek is, akik hozzájuk mennek. Szerintem nem érzik, hogy máshogy is lehetne élni. (Ahol a nőnek nem felel meg a felállás, általában el sem jut esküvőig a dolog, vagy hamar válás lesz belőle.)
2014. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, ha nem nő vagy, akkor valószínű női ruhában maszturbálsz, és egy feminista közösség tagja vagy, és egy férfival élsz együtt, aki elmosogat utánad.

Jól tippeltem?

2014. okt. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!