Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megbocsátanátok, ha férjete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok, ha férjetek így önállósíaná magát akaratok ellenére? Mondjam el a feleségnek?

Figyelt kérdés

A feleség megszakította a kapcsolatot a szüleivel, pont azért mert a férjét buta módon nem fogadták el, tõle független (családi) okok miatt.

Mikor a férj a szülõhelyére utazott ügyeket intézni, meglátogatta a felesége szüleit, hogy beszéljen velük, keressék a lányukat, õt nem zavarná stb (pontosan nm tudom, nem voltam ott) Azóta sem tették meg hozzátenném (8 éve nem látták)

A feleség errõl nem tud.

Én ezt teljes elárulásnak érzem. A feleség hozott egy döntést senkinek semmi köze hozzá, még a férjének sem. A másik az, hogy pluszban megalázó szerintem, mivel a szülõket nem hatotta meg. De nem ez a lényeg, hanem, hogoy nem tartotta tiszteletben a felesége döntését.

Én ezért nagyon haragudnék



2014. okt. 27. 20:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem pedig nagyon szép dolog volt a férjtől, hogy megpróbálta kibékíteni a feleségét és a családját.
2014. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Valahol talán szép.. de ha valaki hoz egy ilyen döntést nem unalmában teszi (én is megtettem egyesekkel a családban), én nagyon rossz néven venném
2014. okt. 27. 20:59
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, én neked adok igazat, én se viselném el, ha az asszony elkezdene beleszólni vagy belekavarni a köztem és a szüleim közötti konfliktusba, főleg nem a hátam mögött... utóbbi lehet, hogy szakítással végződne...
2014. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Argloss ***** válasza:
84%

Ez a dolog nem gonoszságból történt, hanem azért, mert valószínűleg a feleséget bántja a dolog, a férje pedig szeretné helyrehozni. Biztosan volt valami megjegyzés a feleség részéről, ami miatt ezt tette a férj 8 év után. A férfiakra nem jellemző, hogy csak úgy beleszóljanak ilyesmibe.

Ez a döntés nekem inkább kényszerdöntésnek tűnik, ami elkeseredettségből született. Másrészt a nagyszülők kitiltása az életből a családra kiható döntés, nem csak a feleség dolga.

Na persze én sem örülnék, ha a kapcsolataimba beleszólna valaki. Neked sem kellene ilyesmit tenned.

2014. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Az elsővel értek egyet.
2014. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
... ja, és azért a feleségnek ne mond el, te se szólj bele...
2014. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

"A feleség hozott egy döntést senkinek semmi köze hozzá, még a férjének sem"


Hogyhogy semmi köze hozzá? A férje miatt hozott egy ilyen döntést.

De inkább úgy tűnik, mintha csak ürügy lett volna a férj, és teljesen más okból szakította meg a kapcsolatot.

2014. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Azért jó nagy birkák egyes nők meg férfiak a párkapcsolatokban.


Egyrészt, ez egy teljesen korrekt lépés volt a férj részéről. Megpróbált beszélni a nő szüleivel hogy kibékülhetnének, mi ebben akkora elárulás? Aki ezért haragudna, annak annyi esze van mint egy marék molylepkének.


Ha meg nem is a te életed, hanem másé, akkor meg aztán főleg gáz vagy...

2014. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Hát azért gondolj bele a férj helyzetébe, iszonyú teher lehet rajta amiatt hogy miatta nem beszél a felesége a szüleivel. Nincs ezen mit megbocsátani.
2014. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%

#8 "Egyrészt, ez egy teljesen korrekt lépés volt a férj részéről. Megpróbált beszélni a nő szüleivel hogy kibékülhetnének, mi ebben akkora elárulás? Aki ezért haragudna, annak annyi esze van mint egy marék molylepkének. " - bocs, de szerintem ez nagyjából a létezHETő legnagyobb árulás... annak, ha valaki évekig nem áll szóba valakivel, rendszerint komoly OKA szokott lenni... Ugyan, áruld már el nekem a marék molyoddal, hogy ha mondjuk én kommunikálni kezdenék az anyámmal egy ilyen helyzetben, és 20 perc múlva elszakad a cérna, és ordítva küldöm ide-oda, vag még rosszabb, és tettlegességbe megy át, az kinek is jó????


Tudod, ez megint az az eset, amikor azzal a jó szándékkal a pokolba vezető út van kövezve... nem, nem mindenki arra vágyik, hogy jóban legyen a családjával, vagy kommunikáljon velük... ezt kellene tiszteletben tartani. Egy harmadik ebbe akkor se kavarhat bele AZ ILLETŐ HÁTA MÖGÖTT, ha az a párja/férje/felesége...mert a felelősséget a dologért nem ő fogja vállalni, ahogy a következményeket se.

2014. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!