Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megbocsátanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok?

Figyelt kérdés

Eddig minden rendben volt köztünk, jövő nyáron lett volna az esküvőnk.

Csak most minden tönkrement, mert kétszer hisztis voltam egy héten belül, és nem tudom, el akar e hagyni, vagy nem.

Vissza akartam adni neki a jegygyűrűt, de nem fogadta el, mert hogy minden marad a régi.

Ugyanúgy kedves velem, hülyéskedünk, meg minden.

De félek, hogy csak megjátssza, és amint kiteszem az ajtón a lábam holnap után, már kapom is a szakító SMS-t.

Két napja nem eszek és nem alszok rendesen, és a stressztől állandóan rosszul vagyok.

Úgy érzem, el fog hagyni... :(


2014. júl. 11. 15:22
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
97%
"nem fogadta el, mert hogy minden marad a régi" - akkor mi baj?
2014. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%
Jól értem, szerinted 2 hiszti miatt fog elhagyni?
2014. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 Különlegescsajszi ***** válasza:
25%
Az ördög sosem alszik elve.. Ez!:D
2014. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a hisztid után nem tudsz újra önmagad lenni, és átlendülni egy vitán, akkor biztos hogy elfog hagyni. Viták, hisztik elő fognak később is fordulni, így ha nem változtatsz és bedepizel emiatt, akkor nem fogja akarni a közös jövőt.


Nem történt semmi, összekülönböztetek. Ez még nem a vég, lesz még ilyen.

Nincs baj, ezt ő is megmondta. Ha nem fogadta el a gyűrűt akkor így is gondolja. Ne kombinálj.

2014. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

Igen, mert 3 évig élt együtt egy nagyon hisztis csajjal (az exével), akire ha rájött a dili, akkor nekiment mindenkinek, hideg víz alá kellett állítani, és hasonlók.

Azóta hiszti allergiája van, és nem viseli el a legenyhébb formában sem.

Félek, hogy csak azért mondja, hogy minden ok, hogy lenyugodjak és maradjak csendben, és ha már nem vagyok otthon, és nem tudok ellenkezni, hogy ne szakítson, kidob.

2014. júl. 11. 15:32
 6/48 anonim ***** válasza:
86%

na, tipikus noi logika :)


figyelj, mi amit mondunk azt ugy is gondoljuk. Ha azt mondta, hogy minden ok, akkor minden ok. PONT.


Viszont most mar tenyleg hagyd abba a hisztit :)

2014. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Ma már abszolút nem voltam hisztis, mindent normálisan csinálok.

Ha megbocsátott, azt már nem vonhatja vissza?

2014. júl. 11. 15:41
 8/48 anonim ***** válasza:
90%
Most nagyon őszinte leszek. Elképesztő, hogy felnőtt nőként képes vagy hisztizni, utána meg kombinálsz tök hülyeségeket, és saját magadnak csinálod a problémát. Ezzel a felfogással és viselkedéssel előbb utóbb tényleg el fog hagyni, mert egy ilyen idióta, hisztis pics@t senki nem tűr meg hosszú távon. 28N
2014. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
97%

A pasik egyszerűek, ha azt mondja igen, akkor igen, ha azt mondja nem, akkor nem. ;)


Ne gondold túl! :) Erről kell nekünk leszokni, nőknek.

2014. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
26%
Nehogy azt higgyétek, hogy elhagyja, ezeknek mindig szerencséjük van. Nem is stresszelnek igazából, csak sajnáltatják magukat, eljátsszák a hattyú halálát. Fiúk, nehogy bedőljetek az ilyeneknek!
2014. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!