Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megbocsátanátok, ha férjete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok, ha férjetek így önállósíaná magát akaratok ellenére? Mondjam el a feleségnek?

Figyelt kérdés

A feleség megszakította a kapcsolatot a szüleivel, pont azért mert a férjét buta módon nem fogadták el, tõle független (családi) okok miatt.

Mikor a férj a szülõhelyére utazott ügyeket intézni, meglátogatta a felesége szüleit, hogy beszéljen velük, keressék a lányukat, õt nem zavarná stb (pontosan nm tudom, nem voltam ott) Azóta sem tették meg hozzátenném (8 éve nem látták)

A feleség errõl nem tud.

Én ezt teljes elárulásnak érzem. A feleség hozott egy döntést senkinek semmi köze hozzá, még a férjének sem. A másik az, hogy pluszban megalázó szerintem, mivel a szülõket nem hatotta meg. De nem ez a lényeg, hanem, hogoy nem tartotta tiszteletben a felesége döntését.

Én ezért nagyon haragudnék



2014. okt. 27. 20:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

utolsó!

" én kommunikálni kezdenék az anyámmal egy ilyen helyzetben, és 20 perc múlva elszakad a cérna, és ordítva küldöm ide-oda, vag még rosszabb, és tettlegességbe megy át, az kinek is jó???? "


Nő létedre nekimennél az anyádnak??

Mindig azon háborogtok, hogy "nőt nem ütünk meg".

Vagy az kivétel, ha nő ver nőt??!

2014. okt. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
#11, képes vagy a #3-as válasz értelmezésére, vagy csak a lepontozgatás megy?
2014. okt. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

"annak, ha valaki évekig nem áll szóba valakivel, rendszerint komoly OKA szokott lenni..."

Igen, jelen esetben ez az ok az, hogy a szülők nem fogadták el a férfit, akinek nem lehet kellemes érzés, hogy miatta nem beszél a felesége a szüleivel.


"Ugyan, áruld már el nekem a marék molyoddal, hogy ha mondjuk én kommunikálni kezdenék az anyámmal egy ilyen helyzetben, és 20 perc múlva elszakad a cérna, és ordítva küldöm ide-oda, vag még rosszabb, és tettlegességbe megy át, az kinek is jó???? "

Az hogy te hülye vagy és neki mész 20 perc után a saját anyádnak, az hogy is kapcsolódik ehhez a sztorihoz? :)

2014. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező! Ha szerinted a férjnek semmi köze hozzá, akkor NEKED ugyan mi közöd hozzá? Te minek akarsz beleszólni, ki vagy te?

Nagyon szép dolog volt a férjtől hogy ki akarta őket békíteni, attól a naptól kezdve hogy összeházasodtak, a nő szülei ugyanúgy az ő családja is. Úgyhogy igenis van köze hozzá. Neked viszont semmi.

2014. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem semmi rosszat nem csinált a férj.
2014. okt. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

#13, hogy te kit hülyézel és kit nem, az a te problémád, egyet kellene felfogni, hogy itt nem egy 3 napos összezördülésről van szó, hanem egy olyan komoly konfliktusról, ami miatt 8 éve nem állnak szóba egymással. Annak meg rendszerint nagyon komoly oka van.

És bizony senkinek sincs joga semmibe venni a másik ember döntését, még akkor se, az az a másik ember a saját férje/felesége. Ez bizony ebben a felállásban kő kemény árulás. (akkor nem lenne az, akkor lenne rendben, ha előbb megbeszéli a feleséggel is)

Még szerencse, hogy a saját páromnak normális értékrendje van, nekem akar jót nem az anyósának-apósának, úgyhogy a legvadabb rémálmában sem jutna eszébe ilyen aljasságot cselekedni a hátam mögött...

(kérdező, mindamellett továbbra se szólj bele... remélhetőleg visszajut másként is az árulás híre a feleséghez, nem kell ehhez kavarni senkinek)

2014. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"olyan komoly konfliktusról, ami miatt 8 éve nem állnak szóba egymással"

Le lett írva hogy a konfliktus "okozója" a férfi...


"senkinek sincs joga semmibe venni a másik ember döntését"

Továbbra sem értem miért is lenne ez "árulás". A nő döntött úgy hogy nem beszél a szüleivel, a férfi meg szabad ember, elmehet és beszélhet a nő szüleivel...Szerintem itt sokan nincsenek tisztában a szó jelentésével. Az hogy megpróbálsz segíteni egy helyzeten, és beszélni a párod szüleivel, hogy ne legyenek már birkák és nyissanak felétek, az nem árulás....de biztos velem van a gond hogy ezt nem látom őrült nagy aljasságnak.

2014. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Még jó, hogy épp itt vagyok:)

Tudod, a konfliktus kirobbantója és a konfliktus lényege, az nem feltétlen ugyanaz. Mit tudom én, a konfliktus kirobbanhatott a férjen, de a konfliktus valódi oka a szülők és a feleség gyökeresen eltérő értékrendje - ez esetben ez a nagyon valószínű.

Namost nyilvánvaló, hogy ez esetben a konfliktus rendezése csak úgy lenne elképzelhető, ha a szülők bocsánatot kérnek a lányuktól a férjjel való konfliktusért, meg valszeg előtte még millió dologért... mert ez nyilván csak az utolsó csepp lehetett a pohárba, ugye olyan nincs, hogy addig minden süt, oszt jön egy férj, és végletesen összevesznek, nyilván ez az értékrendi különbség már akkor is jelen volt amikor a feleség 16 meg 18 meg 20 éves volt.


A férj beavatkozása ez esetben a szülőket helyezi újra nyeregbe, csökkentve a felelősségüket - na ezért árulás. Baromira lecsökkenti az esélyt ugyanis hogy végre puhára főjenek a levükbe, megtörjön a nyomorult gerincük, és ők járjanak Canossát mindazért, amit elkövettek a lányuk ellen.

2014. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Csöppet túlkombinálod a dolgot, ez továbbra sem árulás. Az hogy a férj beszél a szülőkkel, hogy ne legyenek már hülyék, és nyissanak a lányuk felé, az nem árulás, akármit is magyarázol bele.
2014. nov. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az én anyai nagyszüleim nem állnak velünk szóba, mert nem fogadták el apumat. Mi sem beszélünk róluk soha, innen-onnan hallottam, hogy nagy szemétláda az egész család, hogy mindenkit kihasználnak, stb. Szóval nem épp a világ legjobb emberei, gyanítom szülőnek sem voltak a legjobbak. DE! Anyumon észreveszem, hogy ha olyan téma kerül szóba, hogy ha nem is pont ők hiányoznak neki, de az szar neki, hogy tulajdonképpen nincsenek szülei. (Apai nagyszüleimmel jó a viszonya, de azért az teljesen más.) Ha ez a nő nem is mutatja, vagy esetleg még 8 év alatt rá sem jött, de neki is lesznek ilyen érzései.


Nyilván te is mindent megpróbálnál, ha az akit szeretsz, miattad kerülne hasonló helyzetbe a családjával kapcsolatban. A férj nem árulta el a felségét (ennyi erővel egy szülinapi ajándék is árulás, hiszen azt is a felesége háta mögött intézné). Még csak arról sincs szó, hogy csak emiatt utazott, akár még hazudott is volna, hogy miért megy. De ha már ott volt, megpróbálta valahogy helyrehozni, amit ugyan nem ő okozott, de miatta jött létre. Ez egy nagyon kedves, szép gesztus volt.


És ha úgy gondolod, hogy a FÉRJNEK nincs hozzá köze, akkor miért lenne NEKED? Ebben nincs sok logika...

2014. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!