Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez önzőségnek számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez önzőségnek számít egy házaspár részéről? Gyerekek felé

Figyelt kérdés

5 gyermekünk van 4-9 évesek (ikerpárunk is van) imádjuk õket, én itthon vagyok, szóval sokat foglalkozok velük. Férjem is, ha tud velük van. Kéthetente hétvégén együtt vagyunk heten, semmi munka, csak velük foglalkozunk. Második heteken viszont kettesben vagyunk. Vagy egész két napra "eltûnünk" vagy csak egy napos, nem ott alvós. Úgy éreztük, 2 éve ez nekünk kell. Akkoriban kezdtünk eltávolodni, azóta minden rendben. A gyerekekre az vigyáz aki korábban is besegített, szóval nem idegen.

Sokan megszólnak emiatt. Hav egy hétvégét javasolnak

Valóban sok ez?



2014. okt. 28. 19:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Hú, én ezt kötelezővé tenném :) nagyon jól csináljátok, és a gyerekek is boldogabbak, ha ti jól megvagytok. ne mindig csak apa meg anya legyetek
2014. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Ameddig a gyerekeknek igy jo addig szerintem sincs vele gond. Azert ot gyerek is sok :-) gratula hozzajuk! :-D
2014. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Aki kritizál, azt megkérném, hogy egy hónapot vigyázzon 5 gyerekre és csak havi 1 nap szabit kap, aztán hó végén megdumálnánk, hogy sok vagy kevés...


Ügyesek vagytok! Le a kalappal!

2014. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Gyerekeken nem érzem, hogy hiányolnának minket.

Mint írtam korábban nem volt ilyen, de tényleg hasznos a kapcsolatunknak. Imádjuk a gyerekeket, de néha tényleg sok az Öt

2014. okt. 28. 21:12
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

dehogy sok, jól teszitek!

Másoknak nem sok közük van ahhoz, ti hogyan alakítjátok az életeteket. Biztos vagyok abban, hogy a gyerekek mindent megkapnak tőletek érzelmekben és anyagiakban is, semmi bajuk nem lesz attól, hogy két hetente más vigyáz rájuk, nem anyu és apu.

Arról meg sose feledkezzetek el, hogy ti nem csak anyu és apu vagytok, hanem férfi és nő is - kell idő kettőtökre is. Nagyon jól csináljátok!

2014. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez mindenki saját döntése. Én nem tenném meg minden 2. hétvégén, de véletlenl sem ítéllek el miatta. Minden család más, máshogy működik jól.

Sok boldogságot!

2014. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon jól csináljátok. :)
2014. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!