Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Összeverekedtem anyósommal,...

Összeverekedtem anyósommal, erre most azt híreszteli hogy én megvertem. Pedig ez nem igaz. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A sztori nagyon egyszerű és rövid. Nálunk volt én ráütöttem a gyerekem fenekére mert megérdemelte erre nekem támadt hogy miért verem a gyereket. Össze kaptunk és az lett a vége hogy felpofozott én meg vissza ütöttem. Erre elrohant sértődötten. Azóta nem beszéltünk, ennek három hete. Ma voltam a boltban és egy asszony megkérdezte hogy nem szégyellem magam kezet emelni egy vétlen idős nőre. Mondtam neki hogy nem. Legalább legközelebb kétszer meggondolja mibe szól bele és rájön hogy nem tehet azt amit akar. Férjem mellettem áll. De ez a helyzet már eléggé idegesítő.
2014. okt. 10. 16:36
1 2 3 4 5 6
 1/56 Buford Tannen ***** válasza:
36%
semmit majd elfelejti idővel.. nálunk az ilyesmik mindennaposak voltak
2014. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
45%
Tulajdonképpen megverted, hiszen visszaütöttél, elég lett volna kitessékelni a lakásból.
2014. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
62%
Kar volt visszautni. Mondjuk o se épeszű, ha felpofozott. Legegyszerűbb lenne leülni es megbeszélni.
2014. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
56%
Mit törődsz vele mások mit mondanak? Semmit ne tegyél, sz@rd le. Minden csoda 3 napig tart.
2014. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
53%

A te családodban mindenre az erőszak a megoldás?

Így lesz a gyerekből is egy agresszív állat.

2014. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
74%

Mögcsaptad az anyóst?

Pacsi!

2014. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
31%
"csodálatos" nö lehetsz: megvered a gyerekedet, megvered az anyóst (lehet, hogy néha a férjedet is?). Nem bíznék rád gyereket, de nem is élnék a közeledben.
2014. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
32%
Tulajdonképpen miért vered a gyereked?
2014. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
50%
ne foglalkozz azzal ki mit mond, ennyi amit tehetsz. egyéb véleményt nem írok mert lehet engem is szétpofozol.
2014. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
70%
Jogod volt megvédeni magad. A gyereknél is ügyesen csináltad, hogy nem az arcát, hanem a fenekét ütötted meg, ha már muszálynak érezted. Van az a mondás, hogy gyereket és csónakot hátulról kell irányítani.
2014. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!