Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerényen élő feleségek! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerényen élő feleségek! Hogy oldjátok meg, hogy ápoltak legyetek?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem meg jól, már a tartalékainkat is feléltük.

Hobbimunkával keresek egy kis pénzt, de már azt sem tudom magamra fordítani.

Az új ruhákról, cipőkről már rég lemondtam, ezer éve nem vettem semmit. Már ott tartok, hogy nem is sminkelek, egyszerűen nincs rá. (Minőséget nem tudok venni, olcsó vackot meg nem fogok a bőrömre kenni)

Egyedül a hajamra költök, hogy azért kinézzek valahogy. (Nincs festve, nem járok fodrászhoz)

A saját márkás termékek nem váltak be ilyen téren, egyedül a Gliss Kur és hasonló kategória, de abból már majd´ ezer forint egy flakon, és csak két hónapig bírja.


(Rengeteg helyre beadtam az önéletrajzom, várom, hogy jelezzenek, de eddig semmi)



Ti hogy oldjátok/oldottátok meg az ápoltságot?


2014. nov. 7. 12:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
Én úgy gondolom, hogy az ápoltság nem ott kezdődik, hogy 1 kg vakolat van az arcomon, be van festve a hajam és ki van lakkozva körmöm.
2014. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
En is igy voltam, viszont beértem olcsóbb dolgokkal is.Fodrászhoz nem jártam, én vágtam a hajamat, festeni nem is volt eszemben.Ja és a turiban vásároltam.Mindent házilag készitettem.
2014. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

Nem tartozom ebbe a kategóriába, de megpróbálok valami hasznosat ideírni.


Turkálókban is szétnéztél már? Ha nincs kedved/nem akarsz/igen, de semmi használható sincs, szerintem nézz körül a neten: egy rakat ruhát "újra lehet hasznosítani". Angolul DIY (do it yourself - csináld magad) címszó alatt futnak ezek az átalakítások és tök jó dolgokat ki lehet hozni 1-2 régi cuccból!


Egyébként szerintem a lényeg a tisztaság és a jókedv/optimizmus. Ha belül minden oké, az kívül is meglátszik. Klisé, de a szépség belülről fakad.

2014. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
2014. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%

A hajamat alapból én vágom, mert a fodrászt utálom.

Körömlakkot használok, sminket nagyon néha, de akkor is csak szemceruza, spirál, esetleg egy kis rúzs.

Ruhák a turkálokból, még ott is nézem az akciókat.

Figyelek magamra, hogy ne mászkáljak zsíros hajjal, kinyúlt melegítőben.

2014. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

A környéken nincs turi, de a ruhaátalakítást már régóta csinálom, szépre szoktak sikerülni.

A körmömet nem tudom festeni a házimunka miatt, két napig sem bírná.


És én itt tényleg az ápoltságról beszéltem (nem zsíros haj, nem lenőtt, nem koszos ruhák), nem a vakolatról.

2014. nov. 7. 13:06
 7/34 anonim ***** válasza:
79%

Nekunk volt olyan hogy pont nem eltunk jol... kb 3 honap volt szukosebb hal istennek mamar jol elunk

de amikor nem telt olyan hiper szuper dolgokra akkor is mostam hajat ha csak egy olcso samponnal akkor is,mindig borotvalkoztam,szedtem a szemoldokomet,mindennap furodtem,a hajam? azt vagy vasaltam,osszefogtam,fontam,konty,stb stb. a kormeimet mindig vagtam hogy egyforma legyen,reszeltem,es minimum rakentem egy atlatszo lakkot ( ha volt persze)

lenyeg: hajmosas,koromvagas,szemoldok,borotvalkozas. ezek legyenek meg es akkor apolt leszel nyugi

2014. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
47%

A hajamat én vágom, nem festem. Megmosom, kifésülöm és kész. A halálom amikor a szemembe lóg....szóval összefogva hordom. Szedek rá vitamint, mert egy korábbi gyógyszeres kezeléstől megritkult, de szerencsére rendbe jött a bogyónak hála. Ez havi szinten 3-4000 ft, mindig belefért a bevásárlás részeként.


Körömlakkjaim vannak, mert anyu is, és a testvérem is használnak, de 2-3 használat után megunják és elhoznak nekem több db majdnem teli körömlakkokat ha jönnek, vagy mi megyünk:) Életemben nem vettem még magamtól. Most kb 9 db van itthon.

Ugyanez a helyzet az arcradírral, és a testápolóval is. Soha nem kértem, hogy adják oda, egyszerűen odaadják mert megunják, és kidobni nem akarják. Most is 2 testápolóm van, 1 arcradír, és 1 arclemosó.

A szemhéjpúder, szemceruza, és a spirál nem egy nagy kiadás, csak akkor veszek újat, ha kifogy. Rúzst nem, de labellot használok a számra, csak mondjuk nem mindig ezt a márkát. Púdert, alapozót soha életemben nem használtam. Az én képemen az se segít:) Szóval felesleges. A férjem amúgy se szereti a vakolat típusú sminket.


Ruhát majd 5 éve vettem utoljára. A táskám is ennyi idős. Majd ha valami hordhatatlan lesz, lecserélem és kész. Cipőt valamivel gyakrabban kell venni, de azt is csak akkor veszek, ha már a meglévőket nem tudom hordani.

Én személy szerint feleslegesnek tartom pl a havi ruhavásárlást. Be se férne a szekrényembe:) és amúgy se érdekelnek a ruhák. A mostani ruháimat meg szeretem...szóval nem dobom ki csak úgy. A sampon (ugyanazt használjuk), és a dezodor amúgy is a nagy bevásárlás része nálunk, úgy ahogy a férjemnek a borotválkozáshoz szükséges cuccok.


Nem kell felcicomázni magam, bőven elég ha tiszta vagyok, frissen mosott haj stb... ha elmegyünk valahová akkor szemsmink és kész. Nem költök ilyesmire többet most, mint akkor amikor nem volt munkám.

2014. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
62%

"És én itt tényleg az ápoltságról beszéltem (nem zsíros haj, nem lenőtt, nem koszos ruhák), nem a vakolatról"

Akkor mégis mi neked az ápoltság??

2014. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ott fejtettem ki, utolsó!

Ápoltság: nem zsíros, lenőtt töredezett haj, tiszta ruhák, ápolt bőr

A smink számomra nem az ápoltság része, az egy plusz.

2014. nov. 7. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!