Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a sértődése és az ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a sértődése és az ahogy beszél velem?

Figyelt kérdés

Párom és én 6 éve vagyunk együtt.

Külföldön dolgozik és ma ünnepli ott a születésnapját.

Tegnap megbeszéltem a barátnőmmel akivel már nagyon régen nem találkoztam mivel ő is kismama nekem kevesebb lett az időm munka és iskola mellett hogy ma találkozunk.

Munka után beszéltem párommal akkor mondta nem tudja mikor beszélünk skypon mert palacsintát sütnek a haverjával...hát jó. Időközben akkor keresett amikor én már a barátnőmmel voltam. 4re beszéltük meg a találkozót, 5kor hívott fel a párom.

Szinte kiabált velem hogy mit képzelek én, miért nem tudok vele beszélgetni, semmibe nézem és hasonló dolgokat vágott a fejemhez.Nagyon rosszul esett, szerinte elrontottam a napját, de nem értem miért. 4től fél 7 ig voltam a barátnőmmel, utána is van idő, most is gépnél vagyok, persze ő nem, gondolom ünnepel. DE a lényeg hogy annyira bántóan és megalázóan beszélt velem a haverjai előtt ami nekem esik rosszul.Azt mondta a telefon beszélgetés legvégén hogy menj a *****ba, tudom nem egyedül volt mert hallottam hangokat, és szerintem nem ezt érdemlem.


2014. nov. 7. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ezt nem skype-on/telefonon kellene megbeszélnetek, hanem személyesen.
2014. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Mintah csak az én esetemet hallanám....

Minden estre nagyon tönkreteszi a táv a kapcsolatokat... az enyémt is tönkretette... :)

2014. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Jogos a sértõdésed.

Lehet ez a kapcsolat végét jelenti, mivel tisztességtelenül beszélt veled.

2014. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem úgy tűnik, mintha elvárta volna, hogy egész nap csak rá várj, miközben ő úgyis ünnepel nélküled.
2014. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Nos a férjed viselkedése minősíthetetlen, de te sem helyesen jártál el, ha nem szóltál neki, hogy később nem érsz rá, ill. mikor. Gondolom ha szóltál volna ő is máshogy szervezi a napját. Mindketten semmibevettétek a másikat.
2014. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Miért nem mondott egy konkrét időpontot?

Neked van igazad! De sztem ezt személyesen kellene megbeszélnetek majd!

2014. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szarjad le. De komolyan, figyi most mit tudnál csinálni? Én tuti leszarnám. Biztos féltékeny vagy nem tudom zavarja hogy nem vele beszéltél.
2014. nov. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!