Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » En kellene valtozzak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En kellene valtozzak vagy a ferjem? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk ,hazassagban vagyunk 1 eve es 4 eve egyutt vagyunk ...Tehat a ferjem idegesebb termeszetu ,mindenre hamar felmergelodik, akkarmit mondok neki vagy ha akarok valamit felek hogy ujra ne kiabaljon , utanna meg nem kell 5 perc es mar jon olelget, csokolgat es mondja hogy ne haragudjak . . Eloszor is o csak ejjel dolgozik ,nappal itthon van, szeret takaritani , mindent megcsinal es amikor en haza jovok a munkabol (este) akkor mondja hogy pihenjek es amikor szoba kerul valami ujra akkor kezdi azt , hogy igen mert en nem csinalok semmit itthon nagyon es en viszavalaszolok neki , hogy nem tehetek rola hogy egesz nap dolgozom es kerdeztem , hogy miert csinalja meg , mert nem hagyja ugy es en majd megcsinalom es o erre fel hogy szereti a rendet .... Nekem nincs semmi bajom vele , de viszont o is legyen megertobb es orokke mindig vitatkozunk nem csak ezen , hanem mas ugyon is ... En is takaritkatok de nincs nagyon idom es faradt is vagyok mikor hazajovok ... Most ki a hibas? en kene valtoznom vagy a ferjem ? ja es hozzateszem azt is , hogy olyna szavakat hasznal mikor ideges hogy majd utanna megbanja es engem jol megsert! Koszonom es bocsanat hogy ilyen hosszasan irtam le ! L20 es F25

2014. nov. 7. 19:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ketten vagytok, olyan sokat lomoltok, hogy mindennap központi kérdés a takarítás?
2014. nov. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11 es valaszolo hat epp az a gond hogy tisztasag van nem szemetelunk , es o megis sepreget meg ilyen dolgok es en mondtam neki hogy nem kell mindennap csinalni vagy max minden masodik nap mert eleg egy heten egyszer-ketszer es hogy en inkabb hetvegen szeretem felforditani a hazat es elintezni mindent ... na de nem akkora gond ez , inkabb azert irtam hogy mit csinaljak hogy ne legyen olyan ideges termeszetu
2014. nov. 8. 05:17
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan ideges tudok, tudtam lenni, de olyankor már tudom, hogy nem stimmel a vérnyomásom, vagy a pulzusom.

Vagy valamiben le kellene vezetni az energiáit, hiába dolgozik, vagy nyugtató, vérnyomáscsökkentő kellene neki.

De pl a súlyzós edzések a pulzust nagyon leviszik, utána alig kap az agy vért, még a legidegbolondabb ember is olyan lesz, mint akit benyugtatóztak.

2014. nov. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy kitörése után ha bocsánatot kér próbáld rábeszélni házassági tanácsadóra. Hátha akkor belemegy mivel ki akar engesztelni. Vagy menjetek el egy családállításra. Nyilván megviselte az exe halála és lehet magát hibáztatja érte ha nincs is rá semmi oka. Addig is adj neki magne B6 vitamint és citromfű teát itass vele, ezek segítenek idegesség esetén és nyugtató. Sport is jó ötlet. A takarítás naponta kényszeres pótcselekvés, valamit ki akar tisztítani vele -jelképesen- az életéből. Addig nehogy szülj neki míg ezt meg nem oldjátok!
2014. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem fel kellene osztani a feladatokat egymás között.Tiszteletre méltó,ha egy férfi ennyire szereti a rendet és dolgozik is érte! Hagyd meg neki a takarítás örömét, az egész napos munkád miatt a bevásárlást is megcsinálhatja:de fixáld le mi az amit csak te végezhetsz!Gondolom a vasalást,elpakolást,listát a beszerzendő anyagokból,mosás,portörlés. Nagyon hasznos lenne ha a bevásárló listán az is szerepelne ha valahova elmennétek kikapcsolódni.Pecázás,mozi,kirándulás? Ha valamilyen ügyintézés akad bár időbeosztás szerint a férjed is elintézhetné,de ha ideges természetű akkor jobban jársz ha te végzed?! Nyugodtan jelentsd ki, hogy ettől a naptól kezdve megszűnt a bocsánat kérés! Úgy gondolom a beszüntetett bocsánatkérés miatt visszafogja majd magát a férjed és a kitörések lassanként megszűnnek.Vagy csak akkor beszélgessünk egymással ha mindketten nyugodtak vagyunk! Mennyi időt tud aludni a férjed az éjszakai munka után nappal? Esetleg ha nem éjszakai munkát végezne a férjed?
2014. nov. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
hat vagy 3 orat alszik ha reggel jon haza es ha ejjel jon haza akkor vagy 5-6 orat de sokszor kel fel mondom pihenjek de na ... koszi a tanacsot
2014. nov. 11. 05:33
 17/20 anonim ***** válasza:
ha négy éve életek együtt és 1 éve vagytok házasok, akkor tudod hogy kihez mentél férjhez. ha nem tetszett a viselkedése nem kellett volna hozzá menni, de még most sem késő otthagyni. A modora nem fog változni,c ,csak rosszabb lesz.Ne panaszkodj , mert tudtad amikor hozzá mentél. Anyukád biztos tudta hogy miért nem akarta hogy vele járj anno.
2014. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
azert merrt kicsivoltam csak 11 eves voltam akkor . Szoval nem panaszkodok csak jobbat akartam , ellenben mindent megtesz ,szeretjuk egymast , megad mindent , felt ... nem akarom otthagyni egyaltalan, maskepp nem mentem volna hozza ha ugy szerettem volna hogy hagyjam el . . semmi fele keppen nem azert hazasodtunk , hogy valjunk !
2014. nov. 20. 20:30
 19/20 anonim ***** válasza:
A férjed azért söpröget, ha kell, ha nem, hogy alkalmas pillanatban majd a fejedhez vághassa.
2014. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Nem tudom, hogy olvasod-e még a válaszokat, de szerintem a férjed kényszer beteg. Google-be keress rá a takarítás mániára vagy ilyesmi kulcsszavakra, mert mi itt sok részletet nem tudunk, s nehezebb segíteni.

Amúgy egy kapcsolatban a legfontosabb a kommunikáció. Ha verbálisan nem megy, akkor írd le neki a problémáid, félelmeid, mindent amit érzel, mindezt normális hangnemben, nem vádlón, s biztosítsd benne, hogy szereted, s nem akarod elveszíteni, szeretnéd megoldani a problémáitokat.

2014. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!