Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden nap ugyan az?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap ugyan az?

Figyelt kérdés
Vannak napok amikor úgy érzem felesleges fölkelem mert, mindig ugyan az a tennivaló.Gyerekeket vinni hozni suliból, eljárni dolgozni háztartás és nem elég ez hozzá a párom mindig hulla fáradt és másra sincs ereje mint net max tv és alvás semmi móka semmi érdekesség. olyan laposnak , semmilyenek érzem .Persze fontosak a gyerekek meg a párom is de nem tudom leírni vagy körbeírni mit érzek néha napján . Van valaki aki hasonlóul érzi vagy csak én vagyok selejt?
2014. nov. 11. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezt a pároddal kell megbeszélned, hogy beleuntál a házi cseléd szerepkörbe.

Nem vagy selejt, de nyilván nem így kellene érezned, beszélj a pároddal, mozduljatok ki.

2014. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tomi8 ***** válasza:
42%
Szia. Őszintén mondd el a párodnak a problémáidat, de mindenképpen úgy, hogy ne érezze támadásnak. Ő nyilván azért olyan fáradt mert sokat dolgozik, hogy mindenetek meglegyen, úgyhogy ne panaszkodva, hanem szépen, kedvesen. Mindenképpen mozduljatok ki egy kicsit, hagyjátok a gyereket egy napra a nagyszülőkre és randizzatok, mint régen. Csak őszintén és kedvesen. :-)
2014. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
heh, de jó neked...én felkelek, reggelizek, kávézok, aztán netezek, játszok, ebédelek, átnézem az újságot és így telnek a napok szépen lassan..cserélünk?
2014. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát kinek mi.. én szeretem az állandóságot, a nyugit (is). Nyilván némi szórakozással megfűszerezve néha:) De azért azt se unom ha 1 hónapig nem megyünk sehová csak itthon bújunk össze.

Szexuális életetek van egyáltalán? A fáradtság nem kifogás egy pasinak. Hacsak máshol nem kapja meg a dolgot...és rád már nem marad energiája.

2014. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy selejt,csak időnként belefárad az ember a mókuskerékebe.Nem vagy egyedül.
2014. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Csak rajtad múlik, hogyan osztod be az időd. Hagyj magadnak időt a kikapcsolódásra, az örömre, de azt neked kell megszervezned.
2014. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3-as te miből élsz?
2014. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak az nem unja, akinek nagyon egyszerű a felfogása. Nem bántani akarom az embereket, vannak, akik ilyenek sőt, szerintem a többség ilyen.


De én ilyen felfogással nem fogok gyereket vállalni, mert ez olvasva is érvágóan unalmas.

2014. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont erre vágynék, hogy minden napom rutinszerűen ugyanaz legyen, de nem jön össze, mindig valami közbejön. Ma pl. nem volt áram, így tervezhettem át az egész napomat. De ez kb mindig így van, ha pihenni akarok, vendégek állítanak be, ha mosni akarok, elromlik a mosógép, ha kirándulást terveznék, szakad az eső. Ha betervezem, hogy mindennap tornázni fogok, első nap becsípődik a derekam. Szóval én irigyellek. :)
2014. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én mondjuk sajnos egyedül élek, és nekem pont az hiányzik az életemből, ami neked megvan, de ennek köszönhetően elég jól megtanultam elszórakoztatni magamat. pl. minden nap elsétálok valami nyugodt helyre, odafigyelek a lelki fejlődésemre, a karrierem építésére, stb.

rengeteg olyan "projektem" van, hogy hogy fejlesszem magam: tanulás, önfegyelem, meditáció, optimizmus fejlesztése, torna, stb. ha a férjed otthon van úgyis, akkor vigyáz a gyerekekre, és egyedül is elmehetsz valahova. beiratkozhatsz valami nyelvtanfolyamra, táncra, stb. és máris kivirulsz. járhatsz valamilyen pszichológiai tréningre is, főzőtanfolyamra, stb. annyi minden van. nem tudom, mi az érdeklődési köröd, de annak megfelelően tudsz irányokat kijelölni magadnak. hogy mit fejlesztenél magadban, mi az, ami eléggé érdekel ahhoz, hogy naponta vagy hetente többször foglalkozz vele.


nem feltétlenül a külvilágtól (a férjedtől) kell várni, hogy szórakoztasson. őt egyedül nem lehet felelőssé tenni azért, ha te unatkozol.

ha látja, hogy te élvezed az életet, talán neki is kedve támad csatlakozni. de ha nem, te attól még élheted az életedet és lehetnek örömeid.

nekem van egy nagy projektem, ami egy életre szól, és azért mindig tudok tenni, küzdeni. így én sohasem unatkozom, mivel ez a valami hajt. találd meg magadban te is, hogy mi volt a gyerekkori álmod, vágyad, és kezdj el vele kicsiben foglalkozni. nagyon is kinőhet belőle valami, ami boldoggá tesz.

2014. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!