Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a kollégáim felháborodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kollégáim felháborodása, tényleg nem kellene a férjem mellett lennem ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A férjemet megműtik december közepén. Ez már 2-3 hónapja kiderült, akkor kivettem 4 nap szabadságot (kedden megbeszélés az altatóorvossal és a sebésszel, szerdán lesz a műtét aztán a csüt-péntek). Azóta egy kolléga felmondott egy másik pedig terhes lesz, így ketten kiestek.

A kollégáim szerint nem fair, hogy én ennek ellenére a férjemmel akarok lenni. Szerintük felesleges ennyi napot kivennem, mert felnőtt ember, tud beszélni az orvosokkal, a műtét sikere nem azon múlik hogy ott ülök-e a folyosón, aztán meg úgyis csak feküdni fog. Annyira meg csak jóllesz, hogy kimegy és megmelegíti magának az ebédet. Ha meg nem, így járt.


Én ragaszkodok ehhez a 4 naphoz, a férjem mellett szeretnék lenni.


Igazuk van a kollégáimnak?


2014. nov. 13. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
87%
Nincs igazuk.Ha nálunk ilyen lenne én is a párom mellett szeretnék lenni.Ráadásul előre tudták.
2014. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
62%

Egész nap ott leszel nála a kórházban 4 napig?

Ha ilyen rossz a helyzet a munkahelyen, akkor szerintem beszéld meg velük, hogy bemész reggel doolgozni, akkor a kórházban úgyis fürdetés, vizit, stb zajlik, és délután bemész hozzá, estig ott lehetsz.

2014. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
82%
Legkevésbé sincs igazuk. Persze hogy nekik nem fontos, nem az ő házastársukról van szó. Lelketlen egy hozzáállás, arról nem is beszélve, hogy hónapokkal ezelőtt már az fix volt. Ne foglalkozz velük, a férjed mellett a helyed! Továbbra is ragaszkodj ehhez!
2014. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
81%

Tudja fene, én pl. nem szeretem ha ott ülnek az ágyam mellet, amikor kórházban vagyok. Persze mi is kint ültünk a folyosón mind a 4-5 alkalommal mikor a lányomat műtötték.


Nekem elég annyi, hogy hozzanak hazait, mondják el a híreket, aztán mindenki menjen a dolgára. Inkább én igyekszem haza...

2014. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

A műtét 10kor van, 2,5-3 óra, aztán meg szeretném várni, míg felébred.

Másnap már hazaengedik vagy a reggeli vagy a délutáni vizitnél.

2014. nov. 13. 15:55
 6/65 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem senkinek sincs teljesen igaza.


Az altató orovssal meg a sebésszel elég, ha a férjd beszél, illetve a mütétnél sem kell ott lenned.


Ha azonban csütörtök-pénteken már hazaengedik, akkor arra a két napra jogos, hogy otthon legyél vele, amennyiben a mütét olyan, hogy nem tudná magát ellátni. Ha ezek a két napon még a kórházban van, akkor böven elég, ha meglátogatod este.


(mert ugye nem mindegy, hogy esetleg egy anyajegyet szednek le, vagy eetleg gerincmütétje lesz)

2014. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
62%

Ha csak egy sima kis rutinműtétről lenne szó, ami után rögtön mehet haza és feküdnie se kell, akkor érteném, de gondolom valami komolyabb baj van, ha már feltetted a kérdést. Nincs igazuk, és külön nem szép tőlük hogy egy ilyen nehéz helyzetben csak még egyet rúgnak beléd. Az igaz, hogy azzal nem segítesz, hogy csak ülsz kint a folyosón, de az utána levő napokban ki fog neki segíteni, ha te dolgozol?

Ne foglalkozz velük, ha a főnököd elengedett, nekik semmi közük hozzá.

2014. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
A férjem szeretné, hogy ott legyek. A munkatársaim szerint ettől papucs meg "nem is igazi férfi", de ez van. Őt megnyugtatja hogy tudja, ott leszek amikor felébred.
2014. nov. 13. 15:56
 9/65 anonim ***** válasza:
85%
A kollégáid büdös parasztok és még finom is voltam. Mondjuk azért fél napokra te is bemehetnél, egész nap úgysem tudsz ott mit csinálni.
2014. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
83%
Ha a férjed azt szeretné, hogy ott légy, és megkapod a 4 nap szabit a főnöködtől, akkor ott a helyed.
2014. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!