Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni egy közönyös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy közönyös feleséggel?

Figyelt kérdés

A szeretetének a legapróbb jelét sem mutatja, de megtesz mindent, amit kell. Szexet soha nem kezdeményez, és jellemzően elutasító is.

Elmondása szerint nincs semmi baja velem, szeret is, és válni sem akar. Így viszont nem értem a közönyt.


2014. nov. 13. 19:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt ilyen, akkor valaminek történnie, változnia kellett, ami kiváltotta nála ezt a viselkedést. Ezt meg neked kell tudnod.
2014. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen nő vagyok, nem tudom miért van, pedig szeretem a párom, de valahogy nem érzem az ingert hogy ezt ki is mutassam, vagy hogy hagyjam magam szeretgetni - olyan mintha teher lenne - szóval ha valakinek van a kérdésre megoldást nyújtó válasza azt én is szívesen fogadnám
2014. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Veled elutasító?:D
2014. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, nagyon szeretném tudni a választ!

Amit magamon tapasztaltam, az az, hogy egy kicsit megingott a belé vetett bizalmam. Ő volt számomra az erő, a bátorság, a férfiasság, a minden! Csak aztán valami miatt (most ebbe ne menjünk bele), eltorzult a róla alkotott képem, és hiába bánta meg, hiába változtatott a dolgon, nagyon nehéz lesz újra belezúgnom.

Beszélj vele! Törődj az érzéseivel, tudd meg mire vágyik, mi hiányzik az életéből!

És egyelőre ne gondolkozz azon hogy megcsal, mert az csak olaj lenne a tűzre. Én sose csaltam meg sem őt, sem az előzőt, egyszerűen sehogyan sem kívánom a szexet.

Van ilyen, meg kell vele beszélned, ha fontos neked.

2014. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3%
Menekülj, ennek így nincs értelme.
2014. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem menekülni kell, hanem megbeszélni.

Fellendíteni a kapcsolatot, udvarolj neki, nézzetek vicces filmeket, nevessetek sokat. Sajnos, azt tapasztalom hogy a felnőtt emberek azért lesznek boldogtalanok, mert elfelejtenek gyermeknek lenni, önfeledten nevetni, ölelni, kérdezni stb.

Próbáld ki. Változz meg és változtasd meg a környezetedet is.

2014. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6os én a 2es vagyok jó amit mondasz, de pl mi a párommal tök cukik vagyunk, van saját játékos nyelvünk, becézgetjük egymást folyamatosan, meséket, filmeket nézünk, most pl Hobbit mánia van mert jön az új rész nemsokára, cukin elvagyunk, megyünk vásárolni együtt mindig, múzeumba, állatkertbe, tropikáriumba mindig csinálunk mindent együtt, csak az összebújás és ölelkezés és nemiség az amit kerülök de azt nagyon és nem tudom hogy miért. ha megölel úgy érzem mintha nem kapnék levegőt, és két perc múlva kibújok, én magamtól nem is nagyon ölelgetek, vagy legalábbis nem túl sokat és sokáig. allig várom hogy összejöjjön a pénzünk az xboxra hogy az levegye kicsit a terhet a vállamról :P jujj de gonosz vagyok
2014. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem csak az én feleségem ilyen?

Ha nem is ennyire de talán mindig is ilyen volt. Már nem menekülhetek, mert 2 gyerek is van.

Próbáltam már sokat beszélgetni vele, de nem lehet, igazából nem is érti, hogy mi a "bajom". Szerinte én nem vagyok normális, és csak képzelődöm. Sokszor ölelgettem, ha elmentem mellette, mindig hozzáértem (tapiztam is), de soha nem viszonozza. Mára már én is egyre kevesebbet érek hozzá, mert nincs értelme. Amikor összeveszünk dorombol 2 hétig, de aztán kezdődik minden elölről. Akkor is csak azért bújik, mert szóvá teszem.

2014. nov. 13. 21:07
 9/20 anonim válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok. A kettes válasza tökéletesen igaz rám.
2014. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

2es vagyok

Ne aggódj sok ilyen nő van még

Nem nagyon hiszem hogy van velünk mit kezdeni

Én annak örülnék ha párom ugyan így állna dolgokhoz, mint én és élnénk békében

De nyilván a hormonok miatt is több törödésre van szükségetek, én próbálom megadni a páromnak, de sajnos sokszor annyira nem tudom magam átadni a nemiségnek, hogy simán levágja hogy azon gondolkodom közben, hogy vajon lejárt e már a mosó gép és hogy következőnek a fehéret vagy a szineset rakjam-e be, vagy hogy van e még csoki itthon, illetve hogy mikor végzünk ezzel mert egy csomó tök jó dolgot csinálhatnék, pl semmit de az se rossz :)

Pedig esküszöm nagyon szeretem, csak az igényeink eltérőek

2014. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!