Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem hazudott nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem hazudott nekem, felfújom vagy tényleg sértő?

Figyelt kérdés
Alkalmi dohányos ez engem mindig is zavart régen sok vitánk is volt belőle, amikor mindig megígérte h abbahagyja de valahogy mégis újra és újra rágyújt. Elfogadtam eldöntöttem nem cseszegetem vele, ez az ő rossz szokása pár naponta 1-1 száltól baja nem lesz. tegnap kérdeztem tőle h dohányzott-e ma. Elmondta h igen. nem válaszoltam semmit. Ma is kérdeztem erre rávágta, h nem. Láttam rajta h nem igaz. megkérdeztem, h miért nem mond igazat, válaszoljon a kérdésemre. Erre csak azt ismételgette h már válaszolt. még én éreztem magam rosszul, h nem hiszek neki, holott tudtam h hazudik. Nagy nehezen kinyögte h jó dohányzott erre én elkezdtem sírni, de nem azért, mert dohányztt hanem mert hazudott. Miért gondolta h jobb ha a szemembe hazudik? Nagyon megbántott ezzel elmondtam h nem érdekel h cigizik-e és nem is szólok rá már jó ideje, az érdekel h őszinte-e velem. most rág a fene, h hisztis kis liba voltam, jött bocsánatot kérni de még mindig fáj h hazudott. Sose hazudoztunk egymásnak. Szerintetek túlreagálom és el kéne felejteni, vagy jogos h nagyon bánt? nem akarok házisárkány lenni
2014. nov. 13. 21:01
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
akkor mit tanácsoltok? Mit szúrtam el én, és min változtathatnék a jövőben? Szeretnék jó felesége lenni
2014. nov. 13. 21:21
 12/26 anonim ***** válasza:
37%
Ugye a szülői felügyelet nincs bekapcsolva az interneten? Csak ebben akarsz anyáskodni felette vagy mindenben?
2014. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 piriiiiii ***** válasza:

Kezd azzal, amit írt itt valaki, hogy aggódsz érte, és hogy ne haragudjon, ha felesleges papolásnak tűnik az aggodalmat, de nem tehetsz róla, és csak jót szeretnél. Ez először megteszi. :)

Legyél türelmes vele, hiszen egy pár vagytok! :)

2014. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én irigyellek, azért is mert érdekel, hogy mit csinál, és hogy bánt ha hazudik - én annyira teszek rá magasról, hogy mit csinál, érdekel az amit el akar mondani, de amit nem az nem, ha füllentésen kapom pedig nagyon ki kell hogy kacagjam, :)
2014. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A férjed NEM a cigitől köhög, ha csak néhány szálat szív el naponta. Neki van oka megsértődni az állandó csesztetésed miatt. Igaz, nem mondott igazat, de nem akart még több hisztit hallgatni.
2014. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne elolvasnod Marshall Rosenberg: A szavak ablakok vagy falak - Erőszakmentes kommunikáció című könyvét. Túl kell lépni a sérelmen, és meg kell próbálni megérteni, mi vitte rá őt, hogy hazudjon. Gondolom megpróbálta elkerülni, hogy csalódást okozzon neked, nem akart felidegesíteni téged, mert nem tudta, hogy csak aggódsz. Le kell ülni vele, és kedvesen és megértően, nem hibáztatva, megbeszélni a dolgot. Én azt tapasztaltam, hogy azok a házasságok tartanak sokáig, ahol a felek meg tudják beszélni a konfliktusaikat úgy, hogy közben egyik fél se érezze magát legyőzöttnek, és úgy érezzék, meghallgatták őket. Nagyon jó az a könyv, ha hosszú házasságot szeretnél, olvasd el.
2014. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
60%

Két ronda sztereotípia is igazolódni látszik ezen az oldalon.

Kezdem szégyelni hogy nő vagyok.

1 a nő úgy keres pasit, hogy majd megváltoztatja.

2. Ha nincs probléma, addig sárkánykodik, míg kreál egyet.


Összejöttél, hozzámentél úgy, hogy tudtad hogy dohányzik. De azért cseszteted érte.

El bírom képzelni milyen arccal és hangnemben kérdezted, hogy inkább letagadta.

Aztán hisztizni kezdesz rgy k..va szál cigi miatt, miközben, ismétlem, tudod, hogy dohányzik!!!

Te nő...

Térj észhez!

Olyan vagy mint anyám. Ha nem értünk egyet valamiben , mindig azt mondja, jó, nem szól bele. A következő tíz percben elhangzik: nrm akarok beleszólni, de...

Majd jól lecseszem, hogy hazudot.

2014. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Errol egy fiom jutott eszembe mindenkepp nezd meg: He is just mot that in to you.


Na ebben van egy parositas Bradley Cooper es egy felete haju csaj pontosan ezen problemaznak, marmint azon h a pasi dohanyzik es hazudik arrol, h dohanyzik.Az egesz eletuk e korul forog, minden errol szol....a vegen persze elvalnak de telleg erdemes megnezni, szerintem szamodra hasznos lehet:-)))))

2014. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 piroska és a farkas ***** válasza:
Én nagyon nem szerete, ha valaki dohányzik. De ha te elfogadtad, hogy ő néhánynaponta 1-1 szálat elszív, akkor minek kell erre rákérdezni? Fogadd el, h lehet, h dohányzott aznap hiszen néha dohányzik, ne kérdezz rá, hiszen valahol az is cseszegetés.Mert hiába mondja azt, h igen, ha tudja, h te azt szeretnéd hallani, hogy nem. Tehát nem is tudja elfogadva érezni magát, és felhőtlenül elszívni azt a néhány szálat. Mondom ezt úgy, h szvem szerint számzném a Földről az összes cigivel kapcsolatos dolgot, nagyon rossz dolognak tartom, de itt most az elfogadás részre akartam reagálni.
2014. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is rosszul esne. Pont így, pont emiatt.


22N

2014. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!