Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem hazudott nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem hazudott nekem, felfújom vagy tényleg sértő?

Figyelt kérdés
Alkalmi dohányos ez engem mindig is zavart régen sok vitánk is volt belőle, amikor mindig megígérte h abbahagyja de valahogy mégis újra és újra rágyújt. Elfogadtam eldöntöttem nem cseszegetem vele, ez az ő rossz szokása pár naponta 1-1 száltól baja nem lesz. tegnap kérdeztem tőle h dohányzott-e ma. Elmondta h igen. nem válaszoltam semmit. Ma is kérdeztem erre rávágta, h nem. Láttam rajta h nem igaz. megkérdeztem, h miért nem mond igazat, válaszoljon a kérdésemre. Erre csak azt ismételgette h már válaszolt. még én éreztem magam rosszul, h nem hiszek neki, holott tudtam h hazudik. Nagy nehezen kinyögte h jó dohányzott erre én elkezdtem sírni, de nem azért, mert dohányztt hanem mert hazudott. Miért gondolta h jobb ha a szemembe hazudik? Nagyon megbántott ezzel elmondtam h nem érdekel h cigizik-e és nem is szólok rá már jó ideje, az érdekel h őszinte-e velem. most rág a fene, h hisztis kis liba voltam, jött bocsánatot kérni de még mindig fáj h hazudott. Sose hazudoztunk egymásnak. Szerintetek túlreagálom és el kéne felejteni, vagy jogos h nagyon bánt? nem akarok házisárkány lenni
2014. nov. 13. 21:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%
Igen, felfújod. Nem csodálkozom hogy hazudott. Ha tudod hogy nem tudja abbahagyni és elfogadod hogy ezt csinálja akkor minek újra meg újra megkérdezni? Te kergeted bele a hazugságba aztán meg csodálkozol és rosszul esik hogy hazudik. Ajánlom, hogy nézd meg a Nem kellesz eléggé című filmet. Könnyednek tűnik elsőre, de van mondanivalója, ebben a témában is. És vigyázz mert az elsárkányosodás még több ilyen hazugsághoz vezet, és majd győzd kibogozni, hogy jutottatok idáig. Önkontroll!
2014. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
rettenetes lehet a férjednek, hogy játszod neki a szigorú anyukát. nem a rossz kisfiad, hanem a férjed! már RÉG házisárkány vagy. ez az állandó cseszegetés, ellenőrizgetés, számonkérés, vádaskodás a házasságodba fog kerülni. és nem csoda.
2014. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben a férjnek adok igazat.

Ne haragudj, de miért kell b***tatni napi 1-2 szál cigi miatt? Hadd szívja, ha jólesik neki. De nem, te terrorizálod. Mégis mit vártál? Önként a guillotine alá teszi a fejét?

Másik dolog, hogy akkor is dohányzott, mielőtt hozzámentél? Mert ha igen, akkor kipróbáltad, tetszett, utólag ne reklamálj.

Harmadik dolog, nem mindegy, hogy őszintén megígérsz valamit, vagy hisztizve megígérgetnek veled valamit.

Én az első esetben tartom a szavam, a másodikban meg sz*rok bele az egészbe, ott váglak át, ahol tudlak.

2014. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz házisárkány lenni, akkor csesztesd a férjed ezért. Nem 1-2 dobozzal szív el naponta, és már akkor is elszívott néha párat, mikor megismerted.

Ha netán a lakást füstölné tele, akkor ki lehetnél akadva.

2014. nov. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Nem kellesz eléggé c. filmet. Ugyanígy cseszi el a házasságát benne egy nő. Tanulságos.
2014. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Kikészülnék ilyen nő mellett. Nem kisgyerek,hogy számonkérd. Felnőtt ember. 28 N
2014. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!