Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan lehet megtudni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megtudni hogy kiszeretett belőlem a feleségem? 33/F

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 18:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem biztos,hogy kiszeretett belőled! Nem lehet ismerni a hátteret,mennyi gondotok van? A háttérben lehet ok a kedélytelenségre az állandó pénzhiány (a leggyakrabban a nők osztják be, lehet a rossz környezet ahol nem érzi jól magát,lehet problémás gyerek vagy szülő,esetleg a munkahelyen lévő történések vagy bármilyen olyan ok amit nem tud megoldani. Látni kellene mi vidítja fel a feleségedet? Ha teheted legyél többször kettesben vele! Egy-egy szál virág amikor nincs semmilyen ünnep is csodákat teremt!
2014. nov. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

10-es válaszoló neked nagyon nagy szívfájdalmad lehet, ha azt hiszed, h a nők nem képesek szeretni! Remélem túl leszel rajta, és képes leszel újra nyitni a világ és a nők felé.


Ha egyszer szeretett a feleséged, már pedig valamiért csak hozzád ment, akkor csak éleszd fel újra a kapcsolatot kicsit. Akár egy szál virággal egy kedves sms-el dobd fel a napját. Ha azt veszed észre, hogy nem értékeli, akkor kezdhetsz el gyanakodni.

Várom a fejleményeket. :) 28N

2014. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#12 Rendes hölgyek, ne haragudjatok, hogy általánosítottam, nem rátok gondoltam.

Telibe találtál, kiismertél.

Én is remélem, és akkor már régóta gyanakodhatok. :-(

2014. nov. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A beszélgetést tedd olyan napra,amikor mindketten otthon vagytok,s a napi teendők lezajlottak,amikor este a gyerek már a tv-t.nézi,vagy lefeküdt,vegyél elő egy üveg pezsgőt,vagy amit szeret a párod,s kedvesen kérdezd ki.Az iszogatás feloldja a gátlásokat,könnyebben megered a nyelv,ilyenkor az emberek bátrabban kimondják a dolgokat.
2014. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Mióta vagytok házasok? A nők elidegenedésének leggyakoribb oka, hogy nem érzik nőnek magukat egy kapcsolatban. Szánj rá reggel, délben, este egy-egy percet, néhány kedves szót, udvarlást. Hallgasd meg, ha beszél hozzád. Mi pasik hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy azért mesélik el a problémáikat, mert megoldást várnak tőlünk. (A férfiak egyébként is a megoldások, tehát a tettek emberei.) Pedig nem azt várnak, csak valakinek el akarják mesélni. Add meg neki a figyelmet és a figyelmességet.
2014. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
11-es voltam.Vajon,hogy reagálsz akkor amikor a nejed elmond neked valamit? Nagyon sokszor én sem mondok el mindent,mert pontosan ismerem a választ! :)
2014. dec. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szeretem Miguel válaszait olvasni (ha éppen nem hülye szóvicceket gyárt.) Általában jól fogja meg a kérdést. Szerintem most is.
2014. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Honnan lehet megtudni"


Honnan, honnan?

Hát a szeretőjétől!

2014. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát igen a gondjai velem azok voltak hogy be lettem skatulyázva hogy én semmit se értek meg és csak a rosszat nézem a tetteiben és nem a jót.

Pedig hát van benne igazság sajnos bele gondolva én is be skatulyáztam őt emiatt elhidegültünk egymástól és nem nagyon kommunikáltunk egymással majdnem külön életünk van már idáig fajult mamár pedig párterápiára járunk mert nem akarom elveszíteni őt van tőle 2éves fiam és nem akarom hogy a kommunikáció és figyelmetlenség miatt teljesen kiszeressen belőlem.

2014. dec. 12. 22:44
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát téged jól hasba akasztott a csaj.

Így is, úgy is el fog hagyni. És természetesen téged fog beállítani hibásnak. Mind így csinálja. Sőt még azt is elérheti, hogy "te" akarjál válni.

2014. dec. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!