Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazassag valsagban, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazassag valsagban, ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk hazasok, a tenyek diohejban.A ferjem imad engem viszont panikbeteg es ez kihat a kapcsolatunkra.


-Nem lehet vele egy csomo dolgogrol beszelni mert MINDENT szemelye elleni tamadasnak el meg


-A legkisebb dolgon megsertodik, mindenbol stresszt csinal


-Neha vannak duhkitoresei, ahol olyanokat mond, h mindenkinek jobb lenne ha meghalna, meg majd en is el fogom hagyni mint az osszes no eddig az eleteben


-Minden kitorese utan bocsanatot ker (soha nem utott meg vagy ilyesmi) es tudja, h segitsegre van szuksege de azon kivul, h az orvos altal eloirt gyogyszereket beveszi nem hajlando pszichologushoz menni


-Volt h veszelyeztette mindkettonk eletet leven pont az autoban jott ra a roham, es kishijjan beleszalltunk egy buszba mikozben uvoltozott...ilyenkor versenyez masokkal, marmint idegenekkel akik felbosszantjak a vezetesi stilusukkal


Ezeket leszamitva egy edes pasi, szeretem is de belefaradtam es eldontottem,h elhagyom. Mindig turelemmel kezelem (meg akkor is amikor rettegek) es probalom lecsillapitani, konkretan bocsanatot kerek tole a semmiert, h ne erezze magat hibasnak.Ha elkezdenek vele vitatkozni, akkor egesz ejjel ezt hallgatnam es mivel bocsanatot kerni amikor nem vagyok hibas nem kerul semmibe, igy barmikor megtessem ha szukseg van ra.


Utalom a konfrontaciot, veszekedest es en egy optimista, jokedvu no vagyok, lazan es boldogan kezelem az eletet es ugyan megertem a depressziosokat, de nem tudok azonosulni a nezetukkel.


Szeretem de nem vagyok onsorsronto igyhat eldontottem, h elvalok leven kifogytam az otletekbol, aldozat pedig soha nem leszek.


A kerdes, h esetleg valaki vegigmemt hasonlon, ha igen van valami otlete arra, h hogy lehet kezelni ilyen embereket?Nyilvan nincs bevalt modszer, de mivel mindenki mashogy el meg helyzeteket, igy hatha:-)))


Koszi a valaszokat:-)))


30/N 44/F



2014. nov. 15. 20:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

18 vagyok. 20%? :) szakmabeli vagyok, szedjétek össze magatokat kicsit!

Kérdező! Ne itt kérdezgess, inkább keress akkor te egy terapeutát és menj el hozzá te, mondd el neki mi a helyzet, itt nem fogsz érdemi válaszokat kapni. Én értek a pszichológiáhaz viszonylag jól, több évig tanultam, de társterületen dolgozom, nem pszichológiából van diplomám, nem tartok és nem is tarthatok pszichoterápiát, azok, akik tartanak nem a gyk-n töltik az idejüket. Ez csak csevegésre való, ha meg akarod oldani a problémát, akkor szakemberrel kell beszélned.

2014. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Anikó, te vagy az?
2014. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Utolso: Szia, nem Aniko vagyok:-)Mar ha tolem kerdezted es nem az elottem szolotol:-)
2014. nov. 16. 12:17
 24/29 anonim ***** válasza:

21: nekem pszichológus diplomám van, és mégis itt töltöm az időmet :D


amúgy kérdező, gyönyörűen kikerülted azokat a hozzászólásokat, amik az egyetlen járható utat tanácsolják: szakember!

2014. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

24-es: Abszolut egyetertek a szakembert javaslok hozzaszolasaval es en is ugyanezt javasoltam a ferjemnek, aki viszont abszolut elzarkozik a dolog elol. Tehat ha o nem akarja akkor en a fejem tetejere allhatok, akkor sem fog elmenni:-)


Van egy haziorvosa, o irta fel neki a gyogyszeret jo par evvel ezelott es mivel evente le kell nala jelentkeznie beszelgetesre az allapotarol (eldonteni h a gyogyszerszedese indokolt e tovabbra is, vagy gyogyult a beteg:-).Szoval hozza megyunk jov heten es mivel kifutottunk a szuper nyugtatojabol amit csak akkor vesz be amikor mar tenyleg minden kotel szakad, szoval megbeszeltuk, h kerek en az orvostol mert neki nem biztos h kiadjak.

2014. nov. 16. 16:16
 26/29 anonim ***** válasza:
Csak nagy valószínűséggel a férjednek bajára nem nyugtatót szokás szedni. Többet árthattok ezzel, mint amennyit használ.
2014. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nézd ez kicsit durva lesz de attól még elmondom.


Aki nem akarja, hogy segítsenek rajta, azon nem lehet segíteni. Ne tedd magadat tönkre (esetleg ölesd meg magad a következő versenyzésnél) csak azért, mert jhaj mi lesz ha. És én a helyedben teljesen kilépnék az életéből, mert különben folyamatosan függeni fog rajtad, és az esetleges további kapcsolataid is megpróbálja majd szétzúzni. Egyébként valószínűleg a válásnál is majd megfenyeget mindennel amit eltudsz képzelni az öngyilkosságtól kezdve a fogalmam sincs mi-ig. Reméljük nem fog megütni. Ő egy felnőtt ember, ráadásul az olyan beteg fajtából akin megvannak a nárciszitikus, mártírkódos jelek. Mert lehetne olyan fajta is akkor halálos csöndben szenved, de ő inkább mindent rád ken. Neked nem feladataod, hogy a saját magad tönkretételével megpróbáld őt segíteni (ami láthatóan nem megy).


Szóval ezt gondolom, légy önző, ne engedj a lelki terrornak/zsarolásnak. Legtöbbször az aki mondja és fenyeget, hogy megöli magát, nem fogja, csak zsarol (legyen igazam).

2014. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
nem pánik beteg. 1 őrült. elöbb utóbb baj lesz ha veled maradsz. fuss amíg lehet.
2014. dec. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen bordeline syndroma

Isten ments az ilyen emberektol.

Sajnos egyik tetveremnek is ez a baja gyogyithatatlan hiaba jart 5 evig beszelgetesekre.

En nem birom az ilyen embereket ezzel egyutt elni kinlodas.

Minden boldogtalan ember neha kicsit bordelijnos de aki napibszinten ilyen az komoly.

2014. dec. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!