Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Erre mit lehet reagálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit lehet reagálni? Rettenetesen rosszul esett, amit mondott!

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok és van egy 2 éves kisfiúnk. Tegnap este néztünk egy filmet, és volt benne egy pasi, akinek elég jó teste volt, és kérdezte, hogy tetszik-e ez nekem. És mondtam, hogy persze. Kérdezte, hogy örülnék-e ha neki ilyen lenne, mert akkor rágyúr. Erre kicsit nevettem, és mondtam, hogy úgysem sikerülne, mert kb. 3 éve hallgatom, hogy le akar adni pár kilót, mert eléggé megpocakosodott, de az edzést mindig 2-3 alkalom után abbahagyja, és az evésre sem figyel oda, folyton nassol.

Én ezt az egészet mosolyogva mondtam (érzékeltetve, hogy ez nem egy nagy probléma) Erre ő kiakadt, hogy tavasszal leadott 5 kilót, én meg mondtam, hogy azóta visszajött 10, mert nem figyel. Ő meg véresen komolyan a fejemhez vágta, hogy én meg löttyedt vagyok, és ez így is marad már mindig, neki legalább esélye van változtatni. És hogy már velem kell beérnie...


Én nem vagyok egy sírós nő, de ezen elsírtam magam. Ugyanis a gyerek születése óta most vékonyabb vagyok, mint előtte, sportolok (mindig is sportoltam), odafigyelek arra, amit eszek és még genetikailag is szerencsés vagyok, mert egy halvány stria sem maradt sem a hasamon, sem a melleimen, és még a melleim sem ereszkedtek meg. Annyi, hogy egy kicsit igen, puhább lettem, nem a feszes "tini" test. Múltkor elmentünk úszni egy ismerősömmel, és "kiakadt", hogy mennyire nem látszik rajtam, hogy szültem.

Nagyon rosszul esett, mert lényegében neki szeretnék tetszeni, már másnak nem, erre ő közli, hogy velem kell beérnie??? Pedig én mindent megteszek, hogy csinos legyek, de van, amin nem lehet változtatni. De az, hogy ezt ő így a fejemhez vágja!!!??? Eddig nem voltak egymással problémáink, de ezzel most nagyon belém gázolt.



2014. nov. 18. 14:57
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 28 éves vagyok, ő 30.
2014. nov. 18. 14:58
 2/38 anonim ***** válasza:
89%

Simán kommunikációs hiba volt köztetek, nem volt egyértelmű neki, amit mondtál.

De nem tulajdonítotok egy kicsit túl nagy jelentőséget a külalaknak?

2014. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
szerintem lekicsinylően beszéltél a férjeddel, csak nem veszed észre. már a szövegből is látszik, hogy sértő, amit mondtál. vissza akart vágni, mert nagyon megsértetted, ennyi.
2014. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
82%
Szóval ha jól értem Te frocliztad őt és amikor Ő visszavágott, Te vérig sértődtél. Na ezért tartják a nőket hisztiseknek, stb.
2014. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Vihar egy pohar vizben, tok elbeszeltetek egymas mellett,
2014. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
97%
Erre szokták mondani, "úgy kezdődött a verekedés, hogy a másik visszaütött!"
2014. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy cicababa, ha erre gondolsz, de mindig is fontosnak tartottam, hogy formában legyen akár az egészségem miatt, akár azért, mertén így érzem magam jól a bőrömben. Nem is fitnessezem, hanem másodosztályban kézilabdázom, és ha időm engedi, akkor úszok. És azt is fontosnak tartottam, hogy ne hagyjam el magam a szülés után, hanem vonzó maradjak a férjemnek, ami úgy tűnik, minden igyekezetem ellenére nem sikerült.

Részemről biztosan a kommunikáción csúszott el, amit mondtam, ő viszont halál komolyan mondta, amit mondott.

2014. nov. 18. 15:04
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Te belegázoltál az ő önérzetébe, "kicsit nevettél" rajta, de ezt nem érezted bántónak, ő meg visszavágásképpen, sértett egóból belegázolt a te önérzetedbe.


Ha szeretitek egymást, szerintem érdemes lenne egyszer nyugodt körülmények között megbeszélnetek, ami történt, és hogy mennyire gondoljátok komolyan, amit egymás fejéhez vágtatok.

2014. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%
Megsértetted a hiúságát, ő meg visszavágott. Nem a világ vége.
2014. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, nem a külalaktól leszel vonzó, hanem az összképtől.

Attól viszont nem, ha piszkálod a külseje miatt.

2014. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!