Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti miért csaljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti miért csaljátok a férjetek?

Figyelt kérdés
Olyan írjon aki csalja.Mi az oka?Anyagi,érzelmi vagy szexuális jellegű problémák?Ha csaljátok,akkor miért nem váltok el inkább?
2014. nov. 21. 21:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
29%

Nincs válasz

Így ezek szerint senki nem csalja a férjét!

Na ez tök jó hír!

2014. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%

Igaz én nem csalom és nem is csaltam meg soha a férjem. De a férjem előtt is volt életem, ott viszont nem voltam a hűség mintaszobra néha-néha.


A nők legtöbbje érzelmi alapon szexel. Jobban vonzódik szexuálisan a kiszemelt pasihoz mint a megszokott partneréhez. Esetleg az új pasas jóval többet bókol, nőként kezeli nem egy megszokott "ruhadarabként". Ha egy nő otthon mindig csak a csesztetést és unalmat kapja, naná hogy ha találkozik egy jóképű pasassal aki 2 szép szót szól hozzá rögtön a karjaiba omlik. Ezt hívják szeretéhségnek.

Ha viszont otthon mindezt megkapja akkor nem kacsingat félre.

2014. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
26%
Én is örülök neki!
2014. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
25%
Na a kettes válaszoló fogalmazta meg a lehető legjobban!
2014. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
72%
Igen, nagyon jol mondta a kettes. En sem csalom/csaltam a ferjemet, de ha tennem, az azert lenne, mert nem torodik velem. Pl. az "x idonkent szexelunk es ezzel mar foglalkoztunk is egymassal" nem torodes.
2014. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
41%

"A nők legtöbbje érzelmi alapon szexel."


EZ pont nem igaz, csak szeretnének sokan hinni ezt a közhelyet. Egy nőben is lehet ugyanolyan vágy, mint egy pasiban, érzelmektől függetlenül.

2014. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
64%
6 - os: Az lehet, de nem ez jellemzi az atlagot. A nok tobbsege igenis a torodes hianya, a szeretetehseg miatt teszi.
2014. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

ma 22:11


Egyetértek!Csak jobb így tálalni,másképpen rámondanák hogy ribizli.

Érdekes még is sok nő belemegy az egyéjszakás kefélésekbe.Vajon pár óra alatt olyan érzelmek szabadulnak fel?Na na persze.Csak én ezt nem hiszem el.Ugyan úgy kefélni akarnak,ennyi,érzelmek ide vagy oda.Csak porhintés...

2014. nov. 21. 22:14
 9/39 anonim ***** válasza:
61%
A férjemet én sem csalom, de az előző páromat csaltam. Nem kaptam tőle elég figyelmet, szeretetet, magával volt elfoglalva. Aztán persze vége is lett a kapcsolatnak.
2014. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Mármint előző üzenetem 22:08-nak ment.


ma 22:11


Oké látom te még hiszel a mesékbe,és ilyenekkel meglehet vezetni.Ha egy nő szeret,akkor megérti hogy éppen olyanod van,hogy magaddal kell foglalkoznod kicsit,mert kell,vannak ilyen időszakok.Aki meg félre kefél,az a másikra probálja rákenni hogy persze nem foglalkozott velem,akkor végre mehetek keefélni.Szóval akkor ki szeret kit?Aki megcsalja a másikat,az biztos nem szereti és nem szerette a pasit.Ha egy nő szeret egy férfit,akkor türelmes vele,és nem megy el máshova tárogatni.:)Ennyi.Van még kérdésed?:))

2014. nov. 21. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!