Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasság nem csak papír!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság nem csak papír! Miért hangoztatják ezt olyan sokan? Igenis még mélyebb összetartozást és egy új szintet jelent.

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 17:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Nem mindenki veszi komolyan, nem értik, miről is szól tulajdonképpen. Nem kell velük foglalkozni :)
2014. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, a házasság mindenkinek pont annyit jelent, mint amit ő maga ebbe beleérez. Te úgy érzed, ahogy leírtad, más meg másként. Ennyi.
2014. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
én nem tartom fontosnak azt a fránya papírt. ha már az köt valakihez, akkor megette a fene. papír nélkül is el vagyunk már 15 éve. (közös gyerek is van, mégsem kell papír)
2014. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Jogi értelemben igenis van jelentősége, tehát semmiképpen nem csak egy papír.

Érzelmileg meg kinek mit jelent a saját érzései, értékrendje szerint.

Nekem érzelmileg is fontos maga az, hogy jogilag, társadalmilag is összetartozzunk, egymás hozzátartozói legyünk. Mások meg máshogy érzik. Nem vagyunk egyformák.

2014. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Izé, akik "csak" együtt élnek, azok ugyanúgy összeházasodhatnának, ha akarnának. Nyilván nem akarnak, mert ők nem gondolják ezt fontosnak.
2014. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%

Mert az csak egy darab papír.

Ha neked egy cetli kell ahhoz, hogy mélyebb legyen a kapcsolatotok, akkor egészségedre, másnak megy papír nélkül is.

Egyébként 5 év után vagyonközösség van.

2014. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%
Az érettségi, diploma, jogosítvány, végrendelet is csak papír. Mégis, lehet valaki úgy pl. orvos, hogy nincs meg a papírja?
2014. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%

Mitől jelent mélyebb összetartozást?

Jobban szereted? Akkor nem csalod meg, és téged sem csalhatnak? Akkor virrasztasz mellette ha beteg, míg egy élettárs nem? Egy férj nem bántalmazza a feleségét, csak egy élettárs?

Csak papír nélkül lehet rossza a kapcsolat, papírral nem?

Aki házas, az jobban szereti a gyerekét?


Én férjnél vagyok, de semmi közöm ahhoz, más miért gondolja úgy, hogy neki erre nincs szüksége. Nem gyártok ideológiákat arra, miért is nekem van igazam és nem nekik...

2014. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%
Új szintet? Level up, mint a WoW-ban?:D
2014. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%

7.!


Azért te nagyon kevered a szezont a fazonnal, mert a házasságnak semmi köze a végzettségekhez.

Az ember lehet papír nélkül is társa egy másik embernek.

2014. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!