Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mondja már meg nekem valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondja már meg nekem valaki hogy ha az miért van ha egy nő félrekefél a férje mellett, akkor is itt ezen az oldalon is a férfit hibáztatják?

Figyelt kérdés

Már számtalan ilyen kérdést láttam ezen az oldalon,a végén kb azt hozzák ki,természetesen nők ez egyértelmű,hogy hát köszönje magának a férj.Biztos nem foglalkozott a feleségével stb.Kérdem én,ha valakit hanyagolnak,akkor feljogosítja a nőt,hogy megdugassa magát mással?

Ja és előljáróba szeretném jelezni,hogy ez a kérdés a nőkről szól,tehát ne keverjül ide a férfiakat,ahhoz tegyetek fel egy másik kérdést!A kérdés kizárólag a női nemre vonatkozik!


2014. nov. 26. 13:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Mert ha egy férfi félrekefél, akkor arra az a sztenderd válasz, hogy mert a felesége elhanyagolta, meghízott, estébé.

Akkor fordított helyzetben miért ne lehetne hibás a férj is, ha megcsalták?

2014. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
En sem vettem eszre, maximum ritkan.
2014. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet azért,mert az oldalon több nő van ,így több a női hozzászólás :)
2014. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért, mert több nő jön ide panaszkodni arról hogy megcsalták, mint férfi. Én sosem okolom csak a férfiakat vagy csak a nőket. Aki megcsalja a másikat, mind egyforma.
2014. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez elég ritka, de mivel úgyis egy kalap alá veszel minden női választ (értsd: van 1-2 aki a nőt védi, akkor már mindenki, még az is, aki nem) így a büdös életben nem fogom többé a védelmembe venni a férfiakat. Az ilyen nőellenes, általánosító kérdések nálam meghozták a gyümölcsüket, köszi. Nesztek védjétek meg magatokat.


Ja, és mégvalami:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


És ez csak egy, elég sok példát tudok írni. Ahol meg MINDENKI a nőt védte, akkor ott valami nagyon gané dolgot tehetett a férj, persze ilyenkor újrakérdezéskor erről sunnyog a kérdező.

2014. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Aki a megcsalt felet hibáztatja, az idióta, és ennyi. Nyilván valóan az a fél a hibás hűtlenség esetén aki félrement. Mert ugye a problémákat meg is lehet beszélni, ha pedig ez nem sikerül akkor lehet szakítani mielőtt mással dugnának.
2014. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Aki annyiba se vesz minket, hogy megbeszélje az már szakitott is.

Ergó nyugodtan lehet félredugni, és azért hogy ő megbeszélésre se volt hajlandó, ki más lenne a hibás mint ő?

2014. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!