Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy több éves párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több éves párkapcsolat vagy házasság végét, hogyan lehet feldolgozni? Nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Ki vetett véget és miért? Szerelmesek voltatok még amikor vége lett?

Hogy tettétek túl magatokat és hogy álltátok meg, hogy ne menjetek vissza hozzá?


2014. dec. 4. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

En valtam el mert boldogtalan voltam, plusz megcsalt:-)))Mai is baratok vagyunk,neha beszlegetunk, azonos a haveri korunk, mindketten ujrahazasodtunk (o azota megint elvalt) de nekem egy evbe telt amig kepes voltam ugy beszelni vele, h nem emlitem h megcsalt:-))))



Ennek mar tobb eve ,azota minden szupi es termesztesen eszembe se jutott visszamenni hozza:-))))

2014. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egy 5 éves kapcsolatom volt eddig én vetettem véget még azóta is hallgatom a sok fenyegetést, lehord mindennek hazudozik rólam és próbál beleszólni az életembe mióta vége lett lassan 1,5 éve. Az utóbbi időben nem foglalkozott velünk önző volt főleg szex téren és sokat veszekedtünk minden nap reszkettem az idegtől az utolsó egy évben. Az egész kapcsolat szinte sajnálaton alapult, mikor neki volt szüksége rám mikor nekem rá így együtt maradtunk,sokszor elzavart otthonról aztán mikor mentem a cuccaimat összeszedni nem engedett terhesen is olyat mondott hogy tünjek el az életéből persze ezeket "elfelejtettem" .aztán az egészségem is megromlott, idegroncs lettem akkor otthagytam, de azóta is zakla. Én a végén már undorodtam sőt undorodom tőle annyira hihetetlen hogy ennyire szemét tud lenni. Soha nem tudnék vissza menni főleg azért mert nem egyszer kezet emelt rám.
2014. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első, 4 éves kapcsolatomban többször szakítottunk, hol én, hol ő. A végső döntés egy piti vita után keletkezett, egymásra néztünk, és mind a ketten azt mondtuk, ennek már mindegy. Tini szerelem volt, sokat tanultunk belőle. A viszony jó, de nem baráti, nem keressük egymás társaságát, de ha egymással szembekerülünk, akkor puszi-puszi, hogy vagy, és egyéb udvariassági körök. Érdekes, a menyasszonyával jóban vagyok, vele többet beszélgetek amúgy. :D


A második komoly kapcsolatom... na, azt nehéz volt kiheverni. Na, nem a nagy érzelmek miatt, hanem mert anyukám nagyon támogatta, az én érzéseim és akaratom ellenére is. 1 éves és 3 hónapos kapcsolat volt, és több, mint 1,5 év volt, mire eljutottunk arra a pontra, hogy nem emlegette nekem napi szinten az exemet a saját anyukám.


Akit komolyan nehéz volt kiheverni... vele soha nem jártam. A kérdés nem, de a 3. válasz az enyém.



http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2014. dec. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Nekem is volt egy fél éves kapcsolatom! De minden hétvégén járok bulizni,és ott lefeküdtem lányokkal,és így nekem nem fájt annyira! Lehet hogy egy köcsögnek néztek de nem érdekel xd Szóval a lényeg engem annyira nem hatott meg! Úgy is akkor dobott amikor megvolt nekixd
2014. dec. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

5 évig jártunk, kora felnőttkori szerelem volt (éppen érettségiztem mikor összejöttünk). Az utolsó egy év csak nyűglődés volt, én mondtam ki, hogy vége, mert rájöttem, hogy nem haladunk sehová, 23 éves voltam és úgy jártunk egymással, mint a 16 évesek (most fáj a hajam, nem érek rá együtt aludni), viszont úgy be voltam szabályozva szórakozás terén, mint egy kis nyugdíjas (fúj tömeg, zaj, későn fekvés, de nélkülem ne menjél!).


Ő még talán szerelmes volt, de lehet csak a megszokás, hisz 5 év mégis csak 5 év. Szerintem én könnyebben túlléptem az egészen, mint ő, hisz végülis a szakítás bennem érlelődött, ő meg meglepődött rajta. Szinte felszabadultnak éreztem magam. Elmentem szórakozni, fiúkkal beszélgettem neten, sőt, felkerestem a régi ismerősöket, akiket elhanyagoltam, mert neki nem voltak szimpatikusak. Kb. sose voltam otthon, mindig volt valami program és élveztem a pörgést olyan 3-4 hónapig. Azóta "meglassultam" bőven, de ha kedvem van menni és lehetőségem is van, jól esik, hogy megtehetem, pedig azóta van új párom, ugyan eltelt a szakítás óta több, mint 3 év. :) És a visszamenést könnyen megálltam, elég volt emlékeztetnem magam az okokra, amiért szakítottam, de nem vagyok rá büszke, de szakítás után még 1-2 hónapig két-három hetente összefutottunk pár órára. Szükségleteim voltak, viszont nem vagyok olyan lány, aki egyéjszakás kalandokba ugrik.


26 N

2014. dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha én azt tudnám. 5 éves kapcsolatból léptem ki pár napja. Kihűlt a dolog, nem volt értelme folytatni, megegyeztünk, hogy barátok leszünk. Ehhez képest őrülten hiányzik, mindenről eszembe jut.
2014. dec. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5 éves kapcsolat volt, 17 éves voltam amikor összejöttünk. Egyszer már szakítottunk 3 év után, akkor ő szakított velem, majd 1 hónappal később mégis újrakezdtük, de a kezdeti lelkesedésen túl ugyanazok a problémák jöttek vissza, mint korábban. Végül én szakítottam és olyan felszabadultnak még sosem éreztem magam, mint akkor.


Eleinte még beszéltünk a szakítást követő hónapokban, mostanra teljesen nullára csökkent a beszélgetés vele. Jobb így mindkettőnknek, "gyerekekként" még jó volt a kapcsolat, de közben felnőttünk és kiderült, hogy teljesen másként gondolkozunk a jövőről és a felnőtt létről.


Azóta ő is és én is új párt talált. És őt nem tudom,de én nagyon boldog vagyok :)

2014. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 évig együtt éltünk,aztán két év se veled,se nélküled következett.Ő közben csajozott,de én nem tudtam meg,csak utólag.Új munkahelyre kerültem,új pasim lett,csak így tudtam túllépni rajta.
2014. dec. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5 éves kapcsolat volt. Én szakítottam de többször voltak kisebb nagyobb szünetek. Sokszor megcsalt de mindig mindent kidumàlt..valahol a szívem mélyén hinni akartam neki pedig tudtam hogy nem létezik hogy vki aki hűséges heti szinten gyanúba keveredjen. Egyszer egy apró hazugságon fogtam amire bizonyítékom is volt hisz a saját szememmel láttam. Úgy vágtam ki mint macskát kakálni. Zengett a környék..ő még sokáig tepert utánnam aztán mikor már majdnem visszafogadtam megláttam egy közösségi oldalon egy csajjal. A csaj rám írt hogy hagyjam békén az exem mert már 8 hónapja vele él( akkor 4 hónapja szakítottunk viszont az utolsó 4 hónapban én úgy tudtsm külföldre jár dolgozni azért nincs otthon) visszaírtam neki hogy mi van..felőlem viheti.. akkor a csaj is kiakadt mekkora görény mert őt azzal etette hogy én zaklatom..

Felszabadultnak és boldognak éreztem magam. Hirtelen minden könnyebb lett. Ő azóta is ugyanígy szórakozik én meg családos vagyok. Ha az utolsó férfi lenne a földön akkor se piszkálnám meg bottal se.

2014. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok idővel lehet... De van, hogy nem lehet.
2015. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!