Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire viseli meg a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire viseli meg a házasságot ha nem jön a gyerek, és a feleség túlzásba viszi a próbálkozást?

Figyelt kérdés
Meddig érdemes egy nőnek próbálkozni a különböző praktikákkal, pl. hogy meg van szabva mikor optimális a szex, gyertyaállás stb. Meddig fér az bele, hogy a nő próbálkozik, a férfi meg már unja azt hogy a szex már egy beszabályozott tevékenységgé válik. Tönkremehet ezek miatt az okok miatt egy házasság?
2014. dec. 8. 10:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Az a vicc, hogy sokszor pont a rágörcsölés akadályozza a teherbeesést.

De el nem tudom képzelni, hogy egy férfi 1-2 hónapon túl jó pofát tudjon vágni ehhez, amiket leírtál. Maximum a béke kedvéért egyetértően bólogat, házon kívül meg panaszkodik a barátoknak/munkatársaknak.

2014. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%

Vannak ésszerű dolgok, amiket sosem érdemes elhagyni, elviekben nem is okoz gondot egyik félnek sem.

Egyebkent egy percig sem..

Másrészt az elég rossz, hogy csak a nőnek fontos a gyerekkérdés, el iekbe. A keendő apa is ugyanannyit meg akar tenni a gyerekért, mint a leendő anya


Igen, rámehet a házasság, de hogy mikor, és mennyii idő múlva az csak a feleken múlik.

A szexnek sosem szabadna beszabályozottá válnia, az hogy akkor IS szexelnek a párok amikor optimális az meg nem beszabályozás.

Mármi t csak nem csak abban a 3 napban van szex amikor feltehetőleg ovulál a nő


Tehat egy házasság már ott tönkrement szeri tem, hogy csak a nő prőbálkozik a teherbeeséssel

2014. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ez egy percig sem normális.És igen nagyon is tönkretehet egy házasságot.

Mondom ezt úgy hogy 2,5 évig vártunk a babára és sosem volt kötelező sex, sosem volt gyertyaállás, hőmérőzés, teaivás meg nem tudom én milyen marhaságok.

2014. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

"Tehat egy házasság már ott tönkrement szeri tem, hogy csak a nő prőbálkozik a teherbeeséssel"


A nap mondata szerintem!

2014. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Meg akar tenni a férj is mindent, de ésszerű keretek között. Ő már csak a teherbeesésnek él, semmi más nem érdekli nons-stop ötletek olvass, teákat iszik. Úgy gondolom a házas élet nemcsak a gyerekvállalásról szól. Hónapokat óta ezt csinálja, és szex csak akkor van ha optimális a teherbeesés szempontjából.
2014. dec. 8. 11:26
 6/23 Kései Sirató ***** válasza:
38%
Én azt gondolom, hogy nagyon fontos , hogy a gyerekvállalással kapcsolatban a felek között egyetértés legyen. Legjobb ezt házasságkötéskor, vagy már azelőtt megbeszélni. Ki hány gyereket szeretne? Mi legyen akkor, ha nem jön össze? Meddig menjen a próbálkozás? Mi legyen a követk. lépés? A testvéremék megbeszélték, hogy mindketten 2 gyereket szeretnének, és ha 2 év után nem jön össze a baba, akkor nem mennek beültetésre, hanem örökbefogadnak 2-t. A lényeg azon van, hogy egyetértés van, mindenki tudja, mire lehet számítani.
2014. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon szomorú, amikor ennyire vágyik egy nő babára, és a férje nem. Nálunk pont ez az időszak van, de a férjem is akarja a babát, így nem rámegy a házasságunk, hanem ő is tesz érte. TUDJA, hogy mit kell érte tenni, mikor kell érte tenni, és romantikus vagy sem, ez a valóság. Nagyon nem értem, miért nem KETTEN akarják nagyon a gyereket, miért csak a nő, és a férfi miért játssza a szende szűz lányt, akit mindig el kell csábítani, de úgy, hogy nehogy tudja, miért kell... nevetséges. Ha két felnőtt gyereket akar, akkor tudatosan tegyen is érte, vagy hagyják a francba az egészet!
2014. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

A férfiak máshogy állnak hozzá a gyerekvállalás témához, ez tény. Én is azt mondom, hogy egy-két hónapig még belefér a férjnek is az ilyen próbálkozás, de aztán elkezdi az érdeklődését elveszíteni a szex iránt. Kötelezőből szexelni...ez könnyű nekünk, nőknek, hiszen max síkósítót vetünk be, de egy férfinak ...hát tudjátok. És azt kényszerből nem lehet csatarendbe állítani.

Én azt mondom, ha egy nő naptárazik, méricskél, tesztel, akkor ebbe avassa be a párját az elején, de ne ez legyen állandóan a téma közöttük és ne ölje meg a pillanatot azzal, hogy na gyere apjuk, most jó a hőm...ezt tartsa meg magának, mert ezzel lekókasztja a párját. Gyertyaállni lehet szex után, azután már nincs romboló hatása a dologra:D Ha a különböző pózokra is odafigyel a nő, szex közben ne kezdje el mondogatni a párjának, hogy gyere, csináljuk így, így hamarabb sikerülhet, csak alakítsa úgy a dolgokat, hogy úgy csinálják, de a férfit ne fárassza le ilyen "hülyeségekkel". Mert számukra ez az, akármennyire szeretnének ők is gyereket. Nőket is és pasikat is meg lehet érteni, miért reagálnak így. Mások vagyunk. Bennünk jobban hormonális ez a dolog, ezért vagyunk túl lelkesek. A férfiakban annyi hormon nem fut végbe. Bennük is megvan a vágy, hogy jó lenne apának lenni, de az más....persze nem tudom, hogy milyen, de én azt gondolom, hogy bennük más. Vannak kivételek, de a legtöbbjük, nem ugrál örömében, mikor már az asztalnál is az a téma, hogy este gyártsunk gyereket, mert ma peteérés van....

Összegezve: Bármilyen hosszú ideig lehet ezekkel próbálkozni, csak inkább ne osszunk meg minden mozzanatot a "spermadonorral"-mert jóformán már a sok praktika mellett így érezhetik magukat a pasik:D

Ezek személyes tapasztalatok is.

2014. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
7. Mégis mit kellene még ezen kívül tenni? Fontos a gyerek, de nem annyira hogy csak erről szóljon az élet, és igenis az ember belefárad abba ha rutinszerűen erről szólnak a hónapok, semmi más beszélgetési téma nincs csak a gyerek.
2014. dec. 8. 11:33
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem itt az ideje, ha még nem késő beszélni erről.


Pontosabban a férfinek az érzéseiről.


Az emberek, ha valamit nagyon akarnak, akkor hajlamosak túlzásbaesni, fel kell nyitni a szemüket, mert önmaguktól nem mindig képesek ez meglátni.

2014. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!