Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szégyenérzeten?

Figyelt kérdés
A férjemmel az utóbbi időben nagyon jól alakultak a szexuális dolgaink. Olyan vágyakat is elmondtam neki, amit eddig soha. Elindult valami sokkal jobb, amire évek óta várok és élveztem. DE. Ennek az örömnek a hatására (is) előjött belőlem olyan erősen a szexuális vágy, hogy nap közben sem bírtam ezt titkolni. A másfél éves kisgyerekünkkel játszottunk délután, miközben erős utalásokat tettem, hogy nagyon kívánom a férjem, a szexet. Fura pózokban tornázgattam, táncoltam stb. Este már nagyon be voltam őrülve. A gyerek közöttünk alszik el, de később átvisszük a saját szobájába. Amikor már félig aludt a baba (ő nem látott, nekem háttal feküdt) a melleimmel elkezdtem játszani, a felsőm már levettem. A férjem keze a baba combján volt, így jobban elalszik. Hátulról (a gyereknek) hozzáértem a férjem kezéhez a mellemmel), amikor rosszallóan rám szólt: a csöcsöd a gyerekhez nyomod? Nagyon elszégyelltem magam az egész délután miatt is és elment a kedvem mindentől. Másnap a férjem mondta, hogy tetszik a dolog, a testem, szívesen játszik is vele, ha a gyerek elaludt a szobájában, de neki nem fér bele, hogy a gyerek előtt ilyet csináljak. Azóta eltelt már két hét, közeledni is próbált (mintha mi sem történt volna), de egyszerűen nem megy semmi, hárítok. Annyira erős bennem a szégyen, mindig az jut eszembe, fürödni sincs kedvem, mert a testről is csak "az" jut az eszembe. A női és az anyai énem is totál szégyenben van. Nem tudom a megoldást. Az idő nem segített.

2014. nov. 13. 21:41
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
42%
A férjed kicsit túlklomplikálja ezt a dolgot,beszélj vele erről,szerintem ne legyen szégyenérzeted,semmi rosszat nem csináltál!
2014. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
91%

Ne aludjon a gyerek veletek egy ágyban. Neki sem, és nektek sem jó.

A szex miatt se ess túlzásba. Fegyelmezd magad.

2014. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Nem alszik velünk a gyerek, csak ott tud elaludni, aztán átvisszük.
2014. nov. 13. 21:49
 4/46 anonim ***** válasza:
75%

Rá kell szoktatni,hogy egyedül aludjon el! Nehéz,de muszály! Különben még 15 évesen is veletek fog elaludni!

Nézzd meg ezt a videót!


http://www.youtube.com/watch?v=fazixarthEA

2014. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
81%

A gyerek még köztetek van, te meg már az előjátékot csinálod?

Legyen már egy kis önkontroll benned. Nem vagyunk állatok!

2014. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, ha el mertél mondani olyan vágyakat, amiket eddig soha, akkor ezt miért nem? Mondd el neki, hogy ne haragudjon, de annyira szégyelled magad, hogy a szex sem megy. Szerintem ki fog egyébként nevetni, hogy ilyen apróságon fennakadsz. Örülni fog, hogy ennyire kívánod őt. Nem szégyenültél meg, csak te komplikálod túl. Nem akarja a baba mellett, pont. De hogyha ő akarja és kezdeményez, ne háríts, mert abból lesz később baj.

Nem csináltál semmi rosszat.

2014. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mketten rosszul kommunikaltatok egymás fele..Mi is celozgatunk sokat a férjemmel, itt-ott tipitapi,de pl. Csak akkor ha a gyerekek nem látnak, vagy suttogva (bár nekünk már 3 éves szoval előtte azért már tényleg "vigyázni"kell..neked ezt tudom javasolni. Ferjedtol pedig elég lett vna annyi, h "kicsit később,szivem" az nem lett vna ennYire bántó. .egyebkent mondtad neki,h mi a problamad? Ő valszeg rég túl van rajta, és neked sincs okod szegnykezni,a gyerek kb semmit nem fogott fel belőle, te pedig már tudod hol a határ. ..semmi rosszat nem tettél, sőt gondolj arra, h mennyire jól alakul az eletetek.
2014. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, hogy át kell szoktatni, de itt számomra most nem ez a legnagyobb gond. Nem is állandó a dolog, csak átmeneti olykor. Ez a dolog a férjem részéről jobban elkeserít, amit beszólt. Eddig sem kizárólag este, ágyikóban csináltuk az együttléteket, szóval a hozzáállás bántott meg. Hát mostanra sikerült fegyelmezni magam, mert elundorodtam az egésztől. Sajnos. Nem tudom irányítani a vágyaimat. Sem visszatartani, sem erőltetni.
2014. nov. 13. 22:00
 9/46 anonim ***** válasza:
91%
Ez marhaság, mit kell emiatt szégyenkezni. Nem kell ennek ekkora feneket keríteni. A gyereknek semmi baja nem lett emiatt és ha a férjed közeledik akkor ő is rájött hogy túlzásba vitte az aggódást és a feddést. Döntsd el, hogy az a fontos hogy az egészséges szexuális életetek tovább fejlődjön és élvezzétek egymás társaságát, vagy az hogy történt valami kellemetlen ami már rég elmúlt. A pasikat nagyon izgatja ha egy nő ilyen vad és érzéki, ha játszik a saját testével, inkább ez legyen minthogy pár év múlva majd ide írsz hogy megcsalt a férjed mert uncsi a szexuális életetek. Ne sajnáltasd magad önmagad előtt, állj a tükör elé és beszéld meg magaddal hogy semmi olyan nem történt ami helytelen lett volna, mert tényleg nem történt. A gyereket meg tessék rászoktatni, hogy a saját ágyában aludjon el, mert az úgy normális és célravezető mint a mellékelt ábra mutatja. 40/nő
2014. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
89%
Idővel lecseng majd,légy türelmes.
2014. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!