Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mitől érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mitől érzitek feljogosítva magatokat, hogy eldöntsétek, hogy a férjeteknek mire van szüksége a holmijai közül?

Figyelt kérdés
Gondoljatok bele, hogy a férjetek tesz rendet a ti piperecuccaitok között, ruhásszekrényetekben, helyettetek és nélkületek kidobálná azt, ami szerinte felesleges. Ebben a fordított helyzetnek gondolom nagyon örülnétek. Baráti körömben már többen vagyunk úgy, hogy örülünk a szekrény sarkának meg egy kis polcnak, mert a mi cuccaink feleslegesek. Bezzeg a ti "életmentő felszereléseitek" elfoglal mindent. Jól van ez így?

#házasság #mi felesleges
2014. dec. 12. 10:19
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, mitől érzed feljgosítva magad, hogy általánosítgass?!


Azért, mert van pár hlye nő (meg pasi), nem kell ráhúzni ezt mindenkire.

Nekem eszem ágában sincs a párom holmijait pakolni, mert úgy neveltek, hogy más cuccához nem nyúlunk, max., ha megkér.

2014. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
68%
en szemely szerint nem dobok ki semmit, ami a ferjeme...pedig nem artana szortirozni. amig nekem 2 szekremnyem van, neki 4 (ugyanakkorak), mind tele ruhaval, de a ruhai 75%-at nem lattam mag soha rajta az egyutt toltott 8 ev alatt. minek tartogatni azt, amit tobb mint 10 eve nem hordott? nem ertek egyet vele, de nem is fogok tenni ellene
2014. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
23%
Jó nagy hülye vagy kérdező. Bár nem szoktam ilyeneket írni idegeneknek, de erre nem lehet mást. Nálunk a férjem holmijai foglalják el a tárolóhelyek 70% - át. Nem önkényesen rendezgetem a cuccait, hanem Ő kér meg rá, mert munka után örül ha enni és fürdeni nyugodtan tud, a maradék szabadidejét (ami 1-2 óra) pedig nem szekrényrendezgetéssel akarja tölteni. Akinek meg nem tetszik, az tartson rendet a saját térfelén (egy feleségnek sem lesz ellene kifogása) és nem kell azon sírnia, hogy más hozzányúl a cuccaihoz. Ja, hogy az már meghaladja egyes emberek képességeit? Egyéni probléma. Viszont ebben az esetben nem kell panaszkodni. A saját problémáidat pedig a feleségeddel beszéld meg, ne ide írogass. Amit itt leírsz, az egyértelműen az adott párok közötti kommunikációs hibából adódó probléma, amire nem mi fogunk megoldást kínálni.
2014. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
59%

Most mondhatnám azt is, hogy ki milyen nőt választ, azt viselje el, vagy tedd helyre.


Én azért érzem feljogosítva magam a szelektálásra, mert megkérdezem mi kell a férjemnek és mi nem. Ő rábök valamire, hogy ez és ez és ez kell, a többinél meg válogassak én... Bár én nem dobok ki ruhát. A kazánházban elfér zsákokban:) Pont nyáron pakoltam át a ruhákat és szelektáltam ilyen formában, akkor derült ki, hogy a férjemnek több ruhája van mint nekem:D Még a válogatott változatában is.

2014. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Hol a valaszom?
2014. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk külön szekrénysorunk van mindkettőnknek. Igy nincs vita.
2014. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk a férjemnek van sokkal több cucca a ruhásszekrényben, sokkal több cipője a cipősszekrényben. Mégis ez engem hol érdekel? Vagy vegyetek egy nagyobb szekrényt, vagy vegyél még egyet, és abba rakd a ruháidat! Ha hagyod, hogy a nő vezesse a háztartást EGYEDÜL, akkor így jársz. Ha te is csinálod, akkor hidd el, nem fog hozzányúlni a cuccaidhoz, mert minden a helyén lesz...
2014. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Jé, én azt hittem, házasodni felnőtt emberek szoktak, akik az ilyen óvodás dolgokon már túlvannak.


Én nem turkálnék a férjem cuccai között, de ha szeretném, hogy valami régi kacatot kidobjon, akkor kinyitnám a szám és szólnék neki.

2015. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a válaszokat, de nálunk is a polc sarka a páromé, de a borotvája, egy deoja, kréme és borotva/hajzseléje elfér ott. Miért dobom ki a cuccait, ha kidobom? Mert lejárt a szavija, üres, vagy két csepp van az alján, mert el van szakadva...stb. Igazából férfiak, na, ha romlott kaja van a hűtőben, ha nem mászik el előle, megeszi azt is. Egyszerűen nem ugyanaz a fogalmunk a szemétről és kész. De köztünk ebből még nem volt konfliktus, szerintem észre se veszi, hogy kidobtam az üres/beszáradt zselés flakonját és vettem egy telit helyette :D
2015. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

Nekem a barátnőm tartja rendben a cuccaimat és kimondottan hálás vagyok érte. A ruhákat olyan szépen élére tudja hajtogatni... És a szoba berendezéshez is van érzéke. Csak a szerszámos szekrényemhez nem nyúlhat, ahhoz is inkább azért, mert motorolaj, oldószer, akkusav is van benne.


Ha nincs hely a cuccaidnak, szerelj fel még 2 polcot, vagy tegyél be egy új szekrényt.

2015. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!