Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mitől érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mitől érzitek feljogosítva magatokat, hogy eldöntsétek, hogy a férjeteknek mire van szüksége a holmijai közül?

Figyelt kérdés
Gondoljatok bele, hogy a férjetek tesz rendet a ti piperecuccaitok között, ruhásszekrényetekben, helyettetek és nélkületek kidobálná azt, ami szerinte felesleges. Ebben a fordított helyzetnek gondolom nagyon örülnétek. Baráti körömben már többen vagyunk úgy, hogy örülünk a szekrény sarkának meg egy kis polcnak, mert a mi cuccaink feleslegesek. Bezzeg a ti "életmentő felszereléseitek" elfoglal mindent. Jól van ez így?

#házasság #mi felesleges
2014. dec. 12. 10:19
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%
Miért általánosítasz? Kérdezd meg a saját feleségedet, hogy miért nem tisztel téged.
2014. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
94%

Kedves, aranyos, drága kérdező!


Az nem merült még fel, hogy fogd asszonykát és beszéld meg vele?

Amikor odaköltöztem a páromhoz, akkor kicsit fordított helyzet volt, hiszen egy "legénylakást" kellett kétszemélyesíteni. És hát a tárolóhely nem sok, úgyhogy kölcsönös kompromisszumok kellettek, hogy elférjünk. Ő sem tudta magától kitalálni, mennyi igényem lenne, vagy mit csináljon, hogyan segítsen, így hát megbeszéltük, elmondtam, hogy mennyi hely kéne a szekrényben, felszereltünk egy polcot a fürdőszobában, hogy az addigi 1 db. szappan mellé odaférjenek az én cuccaim is. (Igen, több kozmetikumot használok, mint a pasim, de hát nő vagyok, ez normális, nem? Neki is tetszik, hogy csinos-illatos vagyok, és az nem megy magától.) No meg összeraktunk egy plusz polcot is, szerencsére volt még ennyi hely, hogy a ruháim-táskáim-csecsebecséim elférjenek. És hát igen, szelektálni is kellett, mindkettőnknek, úgyhogy a régi ruháktól megváltunk a szegények javára. De ha az ember kedvesen megbeszéli, akkor működik, elvégre a párjának is fontos, hogy jól érezze magát, nem? Nálunk legalábbis így ment. Néma gyereknek meg anyja se érti...

2014. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

"Miért általánosítasz? Kérdezd meg a saját feleségedet, hogy miért nem tisztel téged."


Második feleség van és néhány tartós kapcsolatom is volt.

Az általam említett jelenséget mindben esetben megtapasztaltam és sajnos nem csak én.

2014. dec. 12. 11:17
 14/40 anonim ***** válasza:
76%
És velük miért nem beszélted meg? Ez a házasságod is tönkre fog menni, ha ilyen jelentéktelen dolgokat sem vagytok képesek megbeszélni...
2014. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
55%
Látom többen is magatokra ismertetek. A kérdező csak példaként említi a saját esetét. Egy nagyon is létező jelenségről ír. Nagyfokú neveletlenség kell ahhoz, hogy más tárgyai, ingóságai felett valaki kéretlenül, önhatalmúlag rendelkezzen. Engem nem így neveltek. De én vidéki vagyok.
2014. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
37%

Akkor viszont kérdező, gondold végig, miért ilyen rendezkedős csajokat fogtál ki.

Ha már egy kapcsolatodnál ezzel ráfaragtál, a következőnél az elején indíthatnál azzal, hogy az ilyesmire te különösen háklis vagy. Csak akkor maradjon melletted, ha ezt el tudja fogadni.

2014. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
15-ös, köszönöm, hogy megértettél. Aki meg csak az "esünk neki egy férfinak" színvonalat képviseli, hát őket...... hagyjuk!
2014. dec. 12. 11:29
 18/40 anonim ***** válasza:
66%

Akárhogy osztok és szorzok, akkor se látok értelmesebb megoldást a kommunikációnál.

Amikor a kedvesemhez költöztem, eszembe sem jutott, hogy azonnal rendezkedni kezdjek nála. A szekrényben igazán nincs sok helyre szükségem, az alig egy hétre való ruháim meg az összesen kettő, azaz kettő darab kabátom számára. Azt pedig ő maga ajánlotta fel, hogy összerak nekem egy polcot, de mondtam neki, hogy azért nem akarom azt sem teljesen kisajátítani, így azon is vannak az ő holmijaiból is.

Hála Istennek ő nem gyűjtögető -- meg én se --, amire egyértelműen nincs szükségünk, az mehet. De azért még így se dobok ki semmit az ő tudta és beleegyezése nélkül. Mindent megbeszélünk. Ez így működik.

2014. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
96%
De miert hagyjatok? Nincsen szatok??
2014. dec. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
78%

Látom csak az a válasz felel meg neked,amelyik abszolút egyet ért veled... szánalmas!

tudod normáliséknál ez nem így működik,az én ismeretségi körömben úgy vettem észre,h kölcsönösen tisztelik egymást a házas felek!

amúgy te választottad az asszonyt,edd meg amit főztél,vagy küld el melegebb éghajlatra,de ne rinyálj itt mint egy papucsállatka!

2014. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!