Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az milyen hogy hazassagban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen hogy hazassagban a ferj az utolso pillatban kozli munka utan a felesegenek hogy ev vegi bankettre hivtak? Elotte valo nap es meg napkozben sem szol errol. A feleseg meg varja otthon

Figyelt kérdés
Letezik hogy az utolso munka oraban kozlik azt valakivel hogy bankett van?

2014. dec. 16. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nàlunk màr hetekkel előtte tudni. Talàn elfelejtette...
2014. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Több hétre előre tudni lehet. De hogy pl. nálunk a hivatalban mi folyik év végi bankett címén, na azt inkább ne akard tudni!
2014. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Vagy nem oda hívták, csak ez jobban hangzik, mint hogy "hirtelen úgy döntöttünk a többiekkel, hogy elmegyünk sörözni.".
2014. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi nem úgy készül mint egy nő egy bankettre. Csak belebújik az öltönyébe, vagy fölvesz egy lazább cuccot és már indul is.

Egy nő előtte megtervezi hogy mit fog felvenni, vagy elmegy vásárolni az alkalomra. Esetleg fodrászhoz megy, vagy otthon elkészíti a frizuráját.

Egy férfi csak megy és kész. Pont ezért nem is gondolkozik hetekkel előre róla.

2014. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Siman. Velunk is ma kozoltek, hogy karacsonyi buli lesz (szerenxsere nem munka utan tartottak :-)).

No vagyok, de elkepzelhezonek tartom ferri kollegaimbol kiindulva, hogy kapott rola koremilt, de nem vette eszre, ha hetekkel korabban, akkor boven elfelejtette es amikor indult volnahaza raszoltak, hogy vazze ma van a buli!! Es rendes ferj modjara haztelefonalt es enyhitve a feledekenyseget azt mondta ma szoltak neki (az szarabbul hangzik, hohy napok vagy hetek ota tudhatta volna). Miert elengedted volna? Lehet szansekosan nem.mondta meg vagy még az is lehet nem bankett van, hanem mivel varnad haza mindennap ma log el karacsonyi meglepetes ajandekot venni/nezni.

Ha gyanakodsz, akkor arra mas okod van...

Legalabb 3 pasit ismerek, aki siman bankettra menne es "dragM most szoltak":-) (mert lokottek!:-D)

2014. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy azért nem szólt, mert ismer téged és tudta, hogy vagy megpróbálnád lebeszélni őt vagy napokig kellene a duzzogó arcodat néznie, hogy miért megy el nélküled szórakozni?
2014. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem,hogy egy felnőtt ember miért ne gondolhatna egyik pillanatról a másikra arra,hogy elmegy bulizni,sörözni stb. Ha nekem mindent bekéne jelentenem előre a párom repülne. Nem az anyám és nem az apám... 28n
2014. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja,ha meg féltékenység játszik ilyenkor közbe, elárulom bármikor megcsalhat,nem kell bulizni ahhoz.
2014. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kozel ket év eltellt. Mi történt? Ha vetted a faradsagot és elsirtad a gondodat és vàrtam hogy emberek segitsenek akkor miért nem respaktalod azokat aki válaszolnak hogy két sorban leirod Jaj ez és ez történt gyerekek kôszi a hozzaszolasokat ennyi kijarna..Persze gerinc kerdese remèllem nem lett baj és megoldodott a munka helyi bankett és tisztazodott esetleg kinevezték a ferjet azota és minden okè. Varjuk a reagálasokat a pozitiv megnyilvanulast
2015. nov. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy kapcsolat kettőn áll, nem az ÉN ről! 28 éves nő talán rájött hogy az egónál fontosabb a Mi, amikor kapcsolatban vagyunk. Facéran persze könnyű ezzel dobálózni, de ha tudod hogy várnak haza, miért ne szólnál hogy ide vagy oda mész? Csak képzelj el egy olyan szitut, hogy otthon vagy, tudod hogy a párod 6-kor végez, de 11-kor sem ér még haza. Én speciel AGGÓDNÉK hogy baja esett. Ezt megelőzendő van oly kedves hogy szól nekem, és nem azért mert "engedély" kell, erről a kérdező sem írt semmit, hogy nem engedné el, de más tényezők is közbe játszanak.
2015. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!